خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: استیو_تولتز

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ولی نمیشود با تفکر مثبت مرگ را تاراند؛ مثل این می‌ماند که با خودت فکر کنی: خورشید از غرب طلوع خواهد کرد. از غرب، از غرب هیچ ثمری ندارد ... ☆جزء از کل #استیو_تولتز
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...رو غلط رفتم ولی اینقدر جلو رفتم که دیگه انرژی برای برگشت ندارم. خواهش می کنم این یادت بمونه مارتین اگه فهمیدی مسیر رو اشتباه رفتی هیچ وقت برای برگشت دیر نیست. حتی اگه برگشتن ده سال هم طول بکشه باید برگردی. نگو راه برگشت طولانی و تاريکه. نترس از این که هیچی به دست نیاری. ☆ جز از كل...
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱بعضی وقت‌ها حرف نزدن هیچ نوع زحمت و سختی ندارد.اما گاهی وقت‌ها، فشار و دردش از بلند کردن پیانو هم بیشتر است... ☆جز_از_كل #استیو_تولتز
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ ‏تماس برقرار کردن با کسی که رهایت کرده کار پرمخاطره ای است؛ ‏هرکاری هم بکنی باز درماندگی‌ات آشکار می‌شود. ☆جز_از_کل #استیو_تولتز
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ عشق به کسی که پاسخ احساساتت را نمی دهد، ممکن است در کتاب ها هیجان انگیز باشد،ولی در واقعیت به شکل غیرقابل تحملی خسته کننده و زجرآور است.هیچ چیز جالب و خوبی در عشق یکطرفه وجود ندارد ... ☆جز_از_کل #استیو_تولتز
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ونیز، پر از توریست‌هاییست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند، ولی به کبوترهای شهر خودشان محل نمی‌گذارند! ☆جز_از_کل #استیو_تولتز
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

-عاشق شو جاسپر. هیچی بالاتر از عشق نیست! +یعنی یه چیزی مثل یه وان پر از آب داغ توی زمستون؟ -آره +دیگه چی؟ -احساس می‌کنی زنده‌ای، با تمام وجودت زندگی رو حس می‌کنی.. #جز_از_کل #استیو_تولتز
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هیچی مثل سانسور فروش کتاب رو بالا نمی‌بره. اخلاق‌گراها چه سر و صدایی راه بندازن! نسخه‌های ممنوع شده یواشکی دست به دست می‌شن! کتاب تو سایه‌ها زندگی می‌کنه و مثل قارچ توی تاریکی و رطوبت بزرگ می‌شه." #استیو_تولتز ☆جزء از کل
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

« یه لطفی در حق من بکن جاسپر فکر کن یتیمی .» در را بستم رفتم به اتاقم و فکر کردم یتیمم. خیلی هم بد نبود ! ☆جز از کل #استیو_تولتز
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا