خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: گل_برفی

1. Tiralin

پیچ و خم دنج | elina2003 کاربر انجمن رمان ۹۸

...سوگواری فریاد می‌آورد. "من هرگز به مهر در نخست نگاه[3] باورم نبود، چون هزارانش زخمم زدند ولی دیدار او... آرام بخواب، ای مهتاب جان‌فدا!" #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج #گل_برفی #تیرالین _______________________________________ ۱. کارزار: نبرد ۲. سخت آتش پرست: بسیار مذهبی ۳. مهر در نخست نگاه: عشق در...
  2. Tiralin

...سرانجام این همنشینی چیست؟ ای بسا که سرانجام خون است و آه و اشک، بیا دَمی مهمان من باش، تا با قهوه و فنجانم آرامشت باشم؛ ای آیینه‌ی مهر! #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج #گل_برفی #تیرالین _______________________________________ ۱. ژرف کاو: دقیق ۲. ناواژه: چیزی که در واژه نمی گنجد. ۳. نابرادر(اینجا): نامرد
  3. Tiralin

...گفتن‌ها ره به کجا دارد؟ ره به آن‌جا که از بهر دیدار روی آن‌که یادش نه فراموش، پس از سال‌های سال، خاری بر دستم کشیده شد و زخمش که بهر آن خار، که بهر ناکامی پیوسته‌ی دیدار روی تو مرا جان به لـ*ـب کرد، مهتر! #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج #گل_برفی #تیرالین _______________________________________ ۱. خونگر...
  4. Tiralin

...خویش برسم و خود را پاس بدارم و هر گاه تنی با گستاخی برت می‌تاخت، سپر جانت می‌شدم. پس اکنون که مرا یارای دوست داشتنت نیست، با دلی سوخته‌ات می‌نگرم، گر چه لبانم خندان و تو هیچ‌گاه مرا نخواهی دید؛ که تنها می‌توانی نشانی از آن عشق نداشته را بنگری و از بَر کنی. #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج #گل_برفی...
  5. Tiralin

...چشمان پدری تلاشگر شده‌ام، تا خارها بر پای ببینم و سرانجام، روشنایی خورشید تو را ببینم، تا که با چشمان آشنای تو دیدارم آید، تا که سپر جانت شوم، تا که... تا واپسین دم از زندگی، برای تو نفس کشم، ای زیبای فریبنده، ای سرور جان و داشته و نداشته‌ی من، ای رز سرخ! #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج #گل_برفی #تیرالین
  6. Tiralin

...بگو چگونه بدانم، تو زندان‌بانی یا که شیفته‌ی تنی چون این! و ناگه، آن تیر و تفنگ‌دار گام برمی‌آورد و سپر این "سپر انسانی" می‌گردد و این‌جاست که باید گفت: - آن‌که خموش، عاشق و دیوانه‌تر؛ نه؟ #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج #گل_برفی #سپر_انسانی #تیرالین _______________________________________ ۱...
  7. Tiralin

...من، این چه رسمی‌ست، که من در چشمان گیرای تو ای گل سرخ، از تو بی‌تو بخوانم و بنگرم و تو نیز چنان‌چه مرا خیره بر جادوی چشم خویش بیابی، دست بر آری و در برم گیری. باشد که همه‌ی رنج روزگار پریشانمان درگذرد، باشد که تو زخمم درمان کنی، سیاه‌پوش بی‌همتای من! #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج #گل_برفی #زخم #تیرالین
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا