خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: صادق_هدایت

1. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

...کردم دیدم، آدم مهربانی نبوده‌ام . من سخت، خشن و بیزار درست شده‌ام . شاید اینطور نبودم تا اندازه‌ای هم زندگی و روزگار مرا اینطور کرد . #صادق_هدایت ما آدما اهل گُم کردنیم! از بچگی عادت کردیم خواه و ناخواه یسری چیزا رو گم کنیم ؛ از مداد پاک کن بگیر تا آدمای خوب زندگیمون رو... اما گم کردن یه آدم...
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

یک احساساتی هست یک چیزهایی هست که نمیشود به دیگری فهماند، نمی‌شود گفت، آدم را مسخره میکنند! ☆زنده بگور #صادق_هدایت
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و حصاری که دور زندگی و افکار من کشیده، زندگی من مثل شمع خرده خرده آب می‌شود، نه، اشتباه می‌کنم مثل یک کنده‌ی هیزم تر است که گوشه دیگدان افتاده و به آتش هیزم‌های دیگر برشته و زغال شده، ولی نه سوخته است و نه تر و تازه مانده، فقط از دود و دم دیگران خفه شده. ☆ بوف کور #صادق_هدایت
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...هزاران بار مضاعف و تندتر شده بود ، درصورتیکه خوشی آن بطور معکوس بطرف صفر میرفت و شاید از صفر هم بی احترامی میکرد - کسانی هستند که از بیست سالگی شرع به جانکندن میکنند در صورتیکه بسیاری از مردم فقط در هنگام مرگشان خیلی آرام و آهسته مثل پیه سوزی که روغنش تمام بشود خاموش میشوند . ☆بوف کور...
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

چنان آن‌ها را ترغیب به گذشته و فقر و مرده پرستی و گریه و وافور و توسری می‌کنیم که دست روی دستشان بگذارند و بگویند باید دستی از غیب برون آید و کاری بکند! ☆ توپ مرواری #صادق_هدایت
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

دنیا دمدمی است، دو روز دیگر ماها خاک می شویم. چرا سر حرف های پوچ وقتمان را تلف بکنیم؟ چیزی که می ماند همان خوشی است، وقت را باید غنیمت شمرد. باقیش پوچ است و بعد افسوس دارد. ☆صورتک ها #صادق_هدایت
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هر كسى مطابق افكار خودش ديگرى را قضاوت مى كند، زبان آدميزاد مثل خود او ناقص و ناتوان است. #صادق_هدایت
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تنها چیزی که از من دلجویی می کرد امید نیستی پس از مرگ بود! من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می کردم انس نگرفته بودم دنیای دیگر به چه درد من می خورد ...؟ ☆بوف کور #صادق_هدایت
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

چنان آن‌ها را ترغیب به گذشته و فقر و مرده پرستی و گریه و وافور و توسری می‌کنیم که دست روی دستشان بگذارند و بگویند باید دستی از غیب برون آید و کاری بکند! ☆توپ مرواری #صادق_هدایت
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

عُمده مطلب پوله! اگر توی دنیا پول داشته باشی: افتخار، اعتبار، شرف، نامـ*ـوس و همه چیز داری. عزیزِ بی‌جهت میشی، باهوش هستی، همه کار هم برایت میکنند پول ستارالعُیوبه . ☆حاجی آقا #صادق_هدایت
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

دنیا دمدمی است، دو روز دیگر ماها خاک می شویم. چرا سر حرف های پوچ وقتمان را تلف بکنیم؟ چیزی که می ماند همان خوشی است، وقت را باید غنیمت شمرد. باقیش پوچ است و بعد افسوس دارد! ☆صورتک_ها #صادق_هدایت
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ﻭقتی که ﻣﺮﮒ ﻫﻢ ﺁﺩﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﺪ، ﻭقتی که ﻣﺮﮒ ﻫﻢ ﭘﺸﺘﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﺩﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪ، ﻣﺮﮔﯽ ﮐﻪ نمی‌آﯾﺪ ﻭ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﯿﺎید ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﻣﺮﮒ ﻣﯿﺘﺮﺳﻨﺪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺳﻤﺞ ﺧﻮﺩﻡ! ☆زنده_به_گور #صادق_هدایت
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم حس میکردم تنها چیزی که از من دلجویی میکرد امید نیستی پس از مرگ بود! فکر زندگی دوباره مرا میترسانید و خسته میکرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی میکردم، انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من میخورد؟ ☆بوف_کور #صادق_هدایت
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...در چشمان آهوی زخمی دیده میشود بود، نه تنها یک تشابه بین چشمهای او و انسان وجود داشت، بلکه یک نوع تساوی دیده میشود. دو چشم میشی پر از درد و زجر و انتظار که فقط در پوزه یک سگ سرگردان ممکن است دیده شود؛ ولی به نظر می‌آمد نگاه‌های دردناک پر از التماس او را کسی نمیدید و نمیفهمید! ☆سگ_ولگرد...
  15. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱دنیا دمدمی است، دو روز دیگر ماها خاک می شویم. چرا سر حرف های پوچ وقتمان را تلف بکنیم؟ چیزی که می ماند همان خوشی است، وقت را باید غنیمت شمرد. باقیش پوچ است و بعد افسوس دارد. ☆صورتک_ها #صادق_هدایت
  16. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد. شاید من اصلاً ستاره نداشته‌ام! ☆بوف_کور #صادق_هدایت
  17. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...گرفته بودم– در تاریکی بود که افکار گم شده‌ام، ترسهای فراموش شده، افکار مهیب باور نکردنی که نمی‌دانستم در کدام گوشه مغزم پنهان شده بود، همه از سر نو جان میگرفت، راه میافتاد و بمن دهن کجی میکرد– کنج اطاق، پشت پرده، کنار در، پر از این افکار و هیکلهای بی‌شکل و تهدید کننده بود. ☆بوف_کور...
  18. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...زنجیری درین اطاق بوده، نه تنها دیوارهای اطاقم بلکه منظره بیرون، آن مرد قصاب، پیرمرد خنزرپنزری، دایه ام، آن لکاته و همه کسانیکه میدیدم و همچنین کاسه آشی که تویش آش جو میخوردم و لباسهائی که به تنم بود، همه اینها دست به یکی کرده بودند برای اینکه این افکار را در من تولید بکنند. ☆بوف_کور #صادق_هدایت
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا