خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: انیمه_توکیو_غول

1. KURO TOKA

✾• دیالوگ‌های ماندگار •❃

همه‌ی بلا هایی که سرت میاد و همه‌ی رنج هایی که می‌کشی تقصیر بی کفایتی خودته :) #انیمه_توکیو_غول #کانکی_کن به کسایی که می‌خوام خونه‌ی من رو ازم بگیرن رحم و مروت نشون نمیدم ؛) #انیمه_توکیو_غول #کانکی
  2. KURO TOKA

✾• دیالوگ‌های ماندگار •❃

میفهمم چه حسی داری ولی فقط در صورت از دست دادن میتونیم زندگی کنیم #انیمه_توکیو_غول #یومو_رنجی اگه میخوای چیزی رو سرزنش کنی ضعف خودتو سرزنش کن #انیمه_توکیو_غول #کِریشیما_توکا من میترسم دیگه قراره چیو از دست بدم؟ #انیمه_توکیو_غول #آمِن_کوتارو
  3. KURO TOKA

✾• دیالوگ‌های ماندگار •❃

چرا زیبایی رو به جای زندگی توی مرگ میبینم؟ #انیمه_توکیو_غول #کانکی_کن این درد نداره، پس لطفاً گریه کردن رو تمومش کن و بجنگ #انیمه_توکیو_غول #جوزو چقدر سخته وقتی میتونی همه رو شاد کنی به جز خودت :) #انیمه_نوراگامی #یاتو
  4. KURO TOKA

#تکست_انیمه

" تو نمیتونی مردم رو عوض کنی... ولی میتونی دوستشون داشته باشی... همین هم براشون کافیه... #انیمه_توکیو_غول ااحمقانه عاشقم نشو... من یه شیطانم توی استتار... :) #انیمه_توکیو_غول با توجه به آراء شما کاربران عزیز از این به بعد از انیمه جن‌گیر آبی تکست گذاشته میشه ^^ زندگی یه...هست ، پس اگه واست...
  5. KURO TOKA

#تکست_انیمه

ناراحت کننده ترین چیز اینه که ... وقتی یه نفر بهت قول میده ترکت نکنه... ولی بعد اون کار رو انجام میده... #انیمه_توکیو_غول اون شب... داشتی گریه می‌کردی... گریت...دروغ بود؟ دیگه دلم نمی‌خواد بیشتر از این بخورم... #انیمه_توکیو_غول احساساتم؟ درباره اونا نگران نباش...
  6. KURO TOKA

#تکست_انیمه

چـی به سر " لبخندت " اومده... × #انیمه_توکیو_غول بعضی از آدما... تغییر میکنن... به خاطر... درد... #انیمه_توکیو_غول بیش از حد اعتماد نکن... بیش از حد عاشق نباش... بیش از حد امیدوار نباش... چون اون بیش از حدا... درد زیادیم خواهد داشت... #انیمه_توکیو_غول درد دوستته‌... درد هم پیمانته... درد بهت...
  7. KURO TOKA

#تکست_انیمه

من... نجاتت میدم... .... #انیمه_توکیو_غول منو‌... از خودم... نجات بدین... #انیمه_توکیو_غول دنیا... پره از هیولا هایی با صورت های مهربون... و فرشته هایی با صورت هایی پر از جای زخم...:) #انیمه_توکیو_غول
  8. KURO TOKA

#تکست_انیمه

من توی تاریکی زندگی نمیکنم... تاریکی درون من زندگی میکنه... :) #انیمه_توکیو_غول هیولاهایی که تو ازشون فرار می‌کنی... اونایی هستن که میبینیشون... هیولایی که من ازش فرار میکنم... خودمه... :) #انیمه_توکیو_غول هیچ کس از هیولاها... توی سرش... در امان نیست... :) #انیمه_توکیو_غول
  9. KURO TOKA

#تکست_انیمه

1000 منهای 7 ؟ 900...و...80 و... ریاضی... اره...بهترین شکنجه برای هر ننه قمری :) #انیمه_توکیو_غول همه... یه شخصیت دیگه ای دارن... که دوست ندارن... بقیه ببینن... :) #انیمه_توکیو_غول بهتره که... به عنوان یه قهرمان بمیری... تا اینکه کلی زندگی کنی... و به یه آدم رذل و پست تبدیل بشی... :)...
  10. KURO TOKA

#تکست_انیمه

بهم زندگی بده... بهم درد بده... بهم دوباره خودمو بده... #انیمه_توکیو_غول گاردتو بیار پایین و بمیر... یا بلند شو و بجنگ... #انیمه_توکیو_غول چشماتو قایم کن عزیزم... مردم میتونن توشون رو ببینن... :) #انیمه_توکیو_غول
  11. KURO TOKA

#تکست_انیمه

هیچوقت قلب یه نفر رو نشکن... اونا فقط یه دونه قلب دارن... با استخوناشون امتحان کن... چون 206 تا استخون دارن... :) #انیمه_توکیو_غول وقتی زندگی تغییر می‌کنه تا سخت تر بشه... خودتو تغییر بده تا قدرتمند تر بشی..‌. #انیمه_توکیو_غول هیچوقت به یکی کامل اعتماد نکن... یادت باشه شیطان هم یه روزی فرشته...
  12. KURO TOKA

#تکست_انیمه

یکیو انقدر شکنجش نکن... که یادش بره درد چیه :) #انیمه_توکیو_غول فقط یکیو می‌خوام... که از فکر از دست دادن من بترسه... :) #انیمه_توکیو_غول ما ممکنه هیولا باشیم... ولی این به این معنی نیست که... ما قلب نداریم... :) #انیمه_توکیو_غول
  13. KURO TOKA

#تکست_انیمه

بهم یه قهرمان نشون بده... منم برات یه تراژدی مینویسم ... :) #انیمه_توکیو_غول وقتی به نیمه تاریکت نگاه می‌کنی... مواظب باش... ممکنه اون هم نگاهت کنه... #انیمه_توکیو_غول وقتی یکی تهدیدت کرد... نگو" چرا من " بگو" امتحانم کن! " #انیمه_توکیو_غول
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا