خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: اردیبهشت

1. Meysa

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

فال حافظ: فال حافظ روزانه پنجشنبه 8 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : خنک نسيم معنبر شمامه‌ای دلخواه که در هوای تو برخاست بامداد پگاه منم که بی تو نفس می کشم زهی خجلت مگر تو عفو کنی ور نه چيست عذر گنـ*ـاه تعبیر: آنچه خواسته‌ای و دلخواه توست به دستت می‌رسد و چرخ فلک...
  2. Meysa

❀تاپیک جامع فال روزانه قهوه❀

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : چهارشنبه 7 ارديبهشت 1401 #فروردین: ☕️ ترس از چیزی خواهی داشت گذشته را فراموش کن. #اردیبهشت :☕️ سفری بیادماندنی برای شما فراهم خواهد شد. #خرداد :☕️ دلتنگی از یک شخص خواهی داشت به فکر ارامش باش. #تیر : ☕️ خوشبختی به سمتتان خواهد آمد. #مرداد: ☕️ دیداری خواهید...
  3. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 #فروردین: ☕️ عاقبت کاری برایتان روشن میباشد. #اردیبهشت :☕️ پایات یک نبرد و جنگ د رابـ*ـطه احساسی. #خرداد :☕️ با کفتگویی صریح و جدی مشکلات را حلو فصل کنید. #تیر : ☕️ خوب پیش رفتن اوضاع در مسائل مالی و کاریتان. #مرداد: ☕️ کینه و کدورتی از...
  4. Meysa

فال حافظ روزانه چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : به جان او که گرم دسترس به جان بودی کمينه پيشکش بندگانش آن بودی به خواب نيز نمی بينمش چه جای وصال چو اين نبود و نديديم باری آن بودی تعبیر: جانتان را برای رسیدن به مقصود در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای...
  5. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 #فروردین: ☕️ فردا های بهتر در انتظارت است گذشته را رها کن. #اردیبهشت :☕️ روابط دوستانه خود را تقویت کنیدنیاز به کمک دارید. #خرداد :☕️ از نگرانی و پریشانی راه نجاتی پیدا خواهی کرد. #تیر : ☕️ انچه را از دست داده ای دوباره بدست خواهی اورد...
  6. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : یکشنبه 4 ارديبهشت 1401 #فروردین: ☕️ اتفاقی خواهد افتاد تا به ماکی و درستی یکی از نزدیکان پی ببری. #اردیبهشت :☕️ عشق و علاقه خود را بدون تعارف و ملاحضه نثار اطرافیان کنید. #خرداد :☕️ شانس باتو خواهد بود مراقب موقعیت های خوب باش. #تیر : ☕️ یک اتفاق ویژه باعث...
  7. Meysa

فال حافظ روزانه سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم صفای خلوت خاطر از آن شمع چگل جویم فروغ چشم و نور دل از آن ماه ختن دارم تعبیر: آنقدر به مقصود و مراد خود فکر می کنید که حاضر نیستید حتی...
  8. Meysa

فال حافظ روزانه دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : جمالت آفتاب هر نظر باد ز خوبی روی خوبت خوبتر باد همای زلف شاهین شهپرت را دل شاهان عالم زیر پر باد تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جستجوی چیزی هستی که نزدیک...
  9. Meysa

فال حافظ روزانه یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : سحر بلبل حکایت با صبا کرد که عشق روی گل با ما چه ها کرد از آن رنگ رخم خون در دل افتاد و از آن گلشن به خارم مبتلا کرد تعبیر: خود کرده را تدبیر نیست. همت کن از دوست کمک بخواه. ریا و حیله را کنار بگذار و راه راست را...
  10. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : شنبه 3 ارديبهشت 1401 #فروردین: ☕️ قصد شروع کاری را دارید بی تردیو ان را انجام دهید. #اردیبهشت :☕️ صاحب ملک یا دارایی خواهید شد و این آغازی برایتان خواهد داشت. #خرداد :☕️ برای سامان دادن به روابط خود گدشته را مرور کنید. #تیر : ☕️ ازدواجی دیده میشود کمی دور اما...
  11. Meysa

فال حافظ روزانه شنبه 3 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر آید گفتم که ماه من شو گفتا اگر برآید گفتم ز مهرورزان رسم وفا بیاموز گفتا ز خوبرویان این کار کمتر آید تعبیر: با کسی گفتگویی داشته ای که از بابت آن ناراحت و دلگیر شده ای ولی صبر کن که او از...
  12. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : جمعه 2 ارديبهشت 1401 #فروردین: ☕️ مشکلی در خانواده پیش خواهد امد. #اردیبهشت :☕️ زنده دلی و امیدواری را داشته باشید. #خرداد :☕️ ارزویی که امکان براورده شدن یرایتان خواهد داشت. #تیر : ☕️ کار اداری خواهی داشت که با موفقیت انجام میشود. #مرداد: ☕️ نیاز به مشورت با...
  13. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : پنجشنبه 1 اردیبهشت 1401 #فروردین: ☕️ به ورزش بروید تا کمی از دغدغه های زندگیتان کم شود. #اردیبهشت :☕️ اعتماد به نفستان را تقویت کنید خبرهای خوب در راهند. #خرداد :☕️ مراقل حسد ورزان باش قصد ضربه زدن به تو را دارند. #تیر : ☕️ بازتاب یکی از کارهای خیرت را خواهی...
  14. Meysa

فال حافظ روزانه جمعه 2 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود هرگز از ياد من آن سرو خرامان نرود آن چنان مهر توام در دل و جان جای گرفت که اگر سر برود از دل و از جان نرود تعبیر: یاد یار لحظه ای از تو جدا نمی شود به خاطر جفایی که دیده ای مدام...
  15. Meysa

فال حافظ روزانه پنجشنبه 1 اردیبهشت 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کند قاصد منزل سلمی که سلامت بادش چه شود گر به سلامی دل ما شاد کند تعبیر: از معشوق خود بیخبر و دلتنگ او هستی و درآرزوی دیدار او می باشی ،امیدوار با ش و...
  16. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : چهارشنبه 31 فروردین 1401 #فروردین: ☕️ تجربه های قشنگی کسب خواهی کرد. #اردیبهشت :☕️ عشق در اطراف تو جاریست اما بامشکلاتی. #خرداد :☕️ رفتار ضد و نقیضتان امکان تنهایی برایتان خواهد داشت. #تیر : ☕️ احترام و توجه به خواسته های دیگران محبوبت میکند. #مرداد: ☕️ کمی...
  17. Meysa

...است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی. فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت : بی مهر رخت روز مرا نور نماندست وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست تعبیر...
  18. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : سه شنبه 30 فروردین 1401 #فروردین: ☕️ زحمتهایتان بی جواب نخواهد بود. #اردیبهشت :☕️ برای عزیزانت وقت و توجه بیشتری بگذارید. #خرداد :☕️ با شخصی جدید در مسایل کاری به دردت خواهد خورد. #تیر : ☕️ تنبلی این روزهایت به ضرر شما خواهد بود. #مرداد: ☕️ اگر به کسی بدهی...
  19. Meysa

...و دست به کار شو و بدان که کامیاب خواهی بود به شرط آنکه از ناملایمات ناامید نشوی. باید سعی و تلاش خود را بیشتر کنی. فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت : سلامی چو بوی خوش آشنایی بدان مردم دیده روشنایی بیاموزمت کیمیای سعادت ز همصحبت بد جدایی جدایی تعبیر: در زندگی دوستی و آشنائی باعث خوشبختی می...
  20. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : دوشنبه 29 فروردین 1401 #فروردین: ☕️ رهایی و ازادی از بند دیده خواهد شد. #اردیبهشت :☕️ مشکلاتتان خیلی زودتراز حد تصوربرطرف خواهد شد. #خرداد :☕️ از مسئله ای مهم ترس و واهمه خواهید داشت . #تیر : ☕️ بشارت و شادی به یکباره و دور از اتتطار به شما خواهد رسید...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا