خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: اسفند

1. Delvin22

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

...و به هنر تواضع مزین نمایی. اگر پرتو عشق الهی به دل و جانت بتابد، سوگند به خدا که از آفتاب جهانتاب روشن‌تر خواهی شد. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : در نهانخانه عشرت صنمی خوش دارم کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم عاشق و رندم و میخواره به آواز بلند وین همه منصب از آن حور پریوش دارم تعبیر...
  2. Delvin22

...که زندگی برای هر کس به گونه ای سخت است. سعی کن از کسانی که به تو بدی کرده اند دوری کنی و بدان که شادی در پیش داری. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : عشق تو نهال حیرت آمد وصل تو کمال حیرت آمد بس غرقه حال وصل کآخر هم بر سر حال حیرت آمد تعبیر: با رسیدن به وصال یار کمالات تو بیشتر خواهد شد. از هر...
  3. Delvin22

...ناامید شده‌اند و از رقیبان پیشی خواهید گرفت. انشالله به زودی غم و غصه تمام می شود و به خواسته قلبی خود خواهید رسید. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی هر جا که روی زود پشیمان به درآیی در تیره شب هجر تو جانم به لـ*ـب آمد وقت است که همچون مه تابان به درآیی تعبیر...
  4. Delvin22

...دوستان و نزدیکان جویا شو و به آنها محبت نما. در زندگی غم و شادی های فراوان هست و هیچ گنجی بدون رنج حاصل نخواهد شد. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : اگر رفيق شفيقی درست پيمان باش حريف خانه و گرمابه و گلستان باش تو شمع انجمنی يک زبان و يک دل شو خيال و کوشش پروانه بين و خندان باش تعبیر: از...
  5. Delvin22

...بود و از راه او بیرون نرفت، غمی به دل او راه پیدا نمی‌کند. فرصت را غنیمت بدان. ان‌شاءالله که به خواسته‌ات خواهی رسید. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : بیا که ترک فلک خوان روزه غارت کرد هلال عید به دور قدح اشارت کرد به روی یار نظر کن ز دیده منت دار که کار دیده نظر از سر بصارت کرد تعبیر: کسب...
  6. Delvin22

...موفقیت پیش روی توست. اطرافیان و دوستانی واقعیت را دوست بدار و قدرشان را بدان. عمر کوتاه است از لحظه لحظه آن لـ*ـذت ببر. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود دل که از ناوک مژگان تو در خون میگشت باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود تعبیر...
  7. Delvin22

...گلی بی خار نیست. تو هم سعی کن ایرادهای خود را برطرف نمایی. در انتخاب نیز، تشخیص درست با توست. دقت بیشتری داشته باش. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : صبا وقت سحر بویی ز زلف یار می‌آورد دل شوریده ما را به بو در کار می‌آورد من آن شکل صنوبر را ز باغ دیده برکندم که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار...
  8. Delvin22

...ببر و تا می‌توانی شاد باش و بدان که قصد و نیت تو شدنی و عملی است. بدون تردید اقدام کن که آینده‌ای موفق خواهی داشت. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : خیز تا خرقه صوفی به خرابات بریم شطح و طامات به بازار خرافات بریم قدر وقت ار نشناسد دل و کاری نکند بس خجالت که از این حاصل اوقات بریم تعبیر: چرا...
  9. Delvin22

...از جا بلند شوید و نگران شکست خوردن نباشید. شکست ها مقدمه پیروزی هستند و بدون لحظات سخت، شادی ها معنایی نخواهد داشت. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : معاشران ز حریف شبانه یاد آرید حقوق بندگی مخلصانه یاد آرید به وقت سرخوشی از آه و ناله عشاق به صوت و نغمه چنگ و چغانه یاد آرید تعبیر: با خواست و...
  10. Delvin22

...نیز به تو محبت خواهند کرد اما بدانید که شما با حفظ خلوص نیت و صداقت در کارها می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : اگر به کوی تو باشد مرا مجال وصول رسد به دولت وصل تو کار من به اصول کجا روم چه کنم چاره از کجا جویم که گشته‌ام ز غم و جور روزگار ملول تعبیر: اگر...
  11. Delvin22

...دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می‌دانی از خدا می‌خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی همواره در کنار دوست باشی . فال حافظ امروز متولدین #اسفند : اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح ز چین زلف کمندت کسی نیافت خلاص از آن کمانچه ابرو و تیر چشم نجاح تعبیر: هر...
  12. Delvin22

...کمتر نتیجه بخشید ،اشتباهات شما هم مزید آن شده حالا فقط با صبرو تلاش و بردباری و دقت می توانی کارهایت را سامان بخشی. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : به عزم توبه سحر گفتم استخاره کنم بهار توبه شکن می‌رسد چه چاره کنم سخن درست بگویم نمی‌توانم دید که می خورند حریفان و من نظاره کنم تعبیر: با...
  13. Delvin22

...خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می‌باشد. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است یک قصه بیش نیست غم عشق وین عجب کز هر زبان که می‌شنوم نامکرر است تعبیر: بر...
  14. Delvin22

...کن و به دنبال کارهای بیهوده و افکار باطل نرو که پشیمان خواهی‌شد، دنبال کارهای عاقلانه برو که نتیجه‌ی آن را خواهی دید. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : سـ*ـاقی ار باده از این دست به جام اندازد عارفان را همه در شرب مدام اندازد ور چنین زیر خم زلف نهد دانه خال ای بسا مرغ خرد را که به دام اندازد...
  15. Delvin22

...نیت پاکت فرمان می دهد، عمل کن و از اندیشه های باطل دوری کن که خداوند روزی تو را می دهد و مشکلاتت را حل خواهد کرد. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : شب وصل است و طی شد نامه هجر سلام فيه حتی مطلع الفجر دلا در عاشقی ثابت قدم باش که در اين ره نباشد کار بی اجر تعبیر: زمان هجران به سر آمده و...
  16. Delvin22

...است و عاشق نباید از سرسختی ها وسردی های یار ناامید شود باید مردانه راه بپیماید و رنجیده نشود و برصفای خود بیفزاید. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز باشد که بازبینیم دیدار آشنا را تعبیر: راز...
  17. Delvin22

...انتظار و دوری به سر رسیده است‌. از خبر خوشی که در پیش است، استقبال کن. همت بلند داشته باش و فرصت ها را از دست نده. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : هزار شکر که دیدم به کام خویشت باز ز روی صدق و صفا گشته با دلم دمساز روندگان طریقت ره بلا سپرند رفیق عشق چه غم دارد از نشیب و فراز تعبیر: در هر...
  18. Delvin22

...خود بیخبر و دلتنگ او هستی و درآرزوی دیدار او می‌باشی ،امیدوار باش و از خداوند یاری بخواه که به مرادت خواهی رسید. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : صبا به تهنیت پیر می فروش آمد که موسم طرب و عیش و ناز و نوش آمد هوا مسیح نفس گشت و باد نافه گشای درخت سبز شد و مرغ در خروش آمد تعبیر: فردی به...
  19. Delvin22

...به همین سادگی نمی رسی مگر این که علاوه بر تلاش وکوشش توکل را نیز پیشه کنی وامیدوار باشی که لطف خداوندی شامل حالت شود. فال حافظ امروز متولدین #اسفند : ساقیا برخیز و درده جام را خاک بر سر کن غم ایام را ساغر می بر کفم نه تا ز بر برکشم این دلق ازرق فام را تعبیر: غصه زیاد نخور . غم به دل راه...
  20. YaSnA_NHT๛

...دوستان دغلپیشه امیدوار مباش که آنها برای سود خود دل در تو بسته اند. یاد خدا را فراموش مکن و دل در محبت و رضای او خوش دار. فـال حـافـظ متولدین #اسفند دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون روی سوی خانه خمار دارد پیر ما...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا