خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: کلمه

1. موعود

دل نوشته مرگ واژه غریبی است | موعود کاربر انجمن رمان ۹۸

...که چشمانم از زل زدن به ساعت خشک و سوزناک می شد الان فقط خاطره ای محو اند. ذهن من هنوز درگیر پیچ و خم زمان است که چنان به بازی مان گرفته و فقط مارا ریشخند میکند. اگر برای زمان تان تصمیم نگیرید ، او برای شما تصمیم خواهد گرفت. #زمان #دل #دلنوشته #دل_نوشته #مرگ_واژه_غریبی_است #انگیزشی #کلمه #خط
  2. موعود

خط قرمز هایم رها شده ، گوشه ای به خود می لولند.حتی دیگر برای خودم بودن هم تلاشی نمی کنم. انگار تمامی هستی دست به دست هم داده اند که ثابت کنند همه چیز بی ارزش است . چگونه بنویسم وقتی فرا تر از درک بودن را به پای نبودن آن چیز خواهند گذاشت. #دل_نوشته #مرگ_واژه_غریبی_است #کلمه #دل #غمگین #خط
  3. موعود

...ارزش دنیا به چیست؟به خانواده ؟ به ثروت؟به دوستان؟ به زمان ؟ به عمر ؟ به جان ؟ به عشق؟ چگونه چیزی که از دست خواهد رفت را ارزش طلقی کنم؟تنها چیز با ارزش مرگ است ، او حتی لحظه ای تنهایت نمی گذارد و در آخر آن است که تورا از قید این دنیا آزاد خواهد کرد. #مرگ #درام #دل_نوشته #دل #کلمه...
  4. موعود

...بی نشان ها نگاه من چو موج شد میان گیسوان تو دلم هزار تکه شد برای خنده های تو تو رفتی و دلم فقط کمی گرفته ای رفیق تمام راه های تو که ختم به نیمه راه شد تمام سعی من در این کلام بی نشانه چیست ؟ چشان تو نشان من دریغ شد نشان ها #مرگ #دل_نوشته #دل #کلمه #درام #شعر #غمگین #عاشقانه #مرگ_واژه_غریبی_است
  5. موعود

...معنی است . به قول یاس (خواننده رپ) : این همه دویدم و فهمیدم رو تردمیلم ماسک ها را باید از روی صورت هایمان برداریم و ترسی از نشان دادن چهره واقعی مان نداشته باشیم ، روبه رو شدن با خود واقعیمان و قبول درونمان است که زندگی را برای ما هدفمند می کند. #مرگ #دل_نوشته #دل #کلمه #درام #مرگ_واژه_غریبی_است
  6. موعود

...یا طولانی شان فقط زنده بودند، حتی اگر پیری هم برایشان نبود این زندگی طولانی فقط برای ثروتمندان منفعت داشت نه باقی اقشار جامعه. مرگ هدیه ای است برای جامعه متمدن انسانی، که اگر نبود نه انگیزه ای برای به وجود آوردن تمدن بود و نه باوری به انسانیت. #مرگ #دل_نوشته #دل #کلمه #درام #مرگ_واژه_غریبی_است
  7. موعود

مرگ واژه ها در تمامی خط هایی که درذهنم جریان دارند احساس می شوند خطی صاف که گویا دیگر ضربانی ندارد محکم بر سـ*ـینه ذهنم می کوبم بلکه دمی دیگر به کلمات جانی ببخشم ولی انگار خودشان نمی خواهند دیگر جریان داشته باشند از چیزی خسته اند شاید هم از کسی #مرگ #دل_نوشته #دل #کلمه #درام #مرگ_واژه_غریبی_است
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا