خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: فروردین

1. Meysa

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

فال حافظ روزانه یکشنبه 23 بهمن 1401 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود دل که از ناوک مژگان تو در خون میگشت باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود تعبیر: چشم به محبت و توجه کسی دوخته ای ،دلت برای او تنگ شده ،ولی بدان بزودی او را می...
  2. Meysa

فال حافظ روزانه شنبه 22 بهمن 1401 ♥️فال حافظ امروز متولدین #فروردین : گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت گر دلی از غمزه دلدار باری برد برد ور میان جان و جانان ماجرایی رفت رفت تعبیر: آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش...
  3. Meysa

فال حافظ روزانه جمعه 21 بهمن 1401 ♥️فال حافظ امروز متولدین #فروردین : می خواه و گل افشان کن از دهر چه میجویی این گفت سحرگه گل بلبل تو چه میگویی مسند به گلستان بر تا شاهد و سـ*ـاقی را لـ*ـب گیری و رخ بـ*ـو*سی می نوشی و گل بویی تعبیر: به دامن طبیعت برو و از آن لـ*ـذت ببرو ببین دنیا زیباست و تا وقتی که...
  4. Meysa

فال حافظ روزانه پنجشنبه 20 بهمن 1401 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند دردم نهفته به ز طبیبان مدعی باشد که از خزانه غیبم دوا کنند تعبیر: نا امید مباش. بالاخره شما هم در مسیر موفقیت و کامیابی قدم خواهی زد اما باید سعی و تلاش...
  5. Meysa

فال حافظ روزانه چهارشنبه 19 بهمن 1401 ♥فال حافظ امروز متولدین #فروردین : کس نيست که افتاده آن زلف دوتا نيست در رهگذر کيست که دامی ز بلا نيست عاشق چه کند گر نکشد بار ملامت با هيچ دلاور سپر تير قضا نيست تعبیر: عاشق شده اید و تمام توانتان را برای رسیدن به مقصود به کار گرفته اید. گاهی خسته...
  6. Saghár✿

فال حافظ روزانه دوشنبه 17 بهمن 1401 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند تعبیر: خودت آنقدر عاقل هستی که خوب و بد را تشخیص دهی به حرف دیگران زیاد...
  7. Saghár✿

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

تاريخ: یکشنبه 16 بهمن 1401 #فروردین دوجام:دیداروشراکت جدید دوستانه. #اردیبهشت انتقال:پایان یک رابـ*ـطه #خرداد امپراطور زن:بارداری #تیر ارابه:شروع کارهای بزرگ #مرداد ۱۰جام:تشکیل خانواده دادن #شهریور ۷چوب:سخت پیش رفتن درامور #مهر ملکه سکه:پول زیادی بدستتان میرسد. #آبان آس جام:ازدواج میکنید. #آذر...
  8. Saghár✿

شنبه 15 بهمن 1401 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : دست در حلقه آن زلف دوتا نتوان کرد تکیه بر عهد تو و باد صبا نتوان کرد آن چه سعی است من اندر طلبت بنمایم این قدر هست که تغییر قضا نتوان کرد تعبیر: تقدیر را نمی توان عوض کرد. با چه می جنگی نمی توانی سرنوشت خود را تغییر دهی. البته تو نظر بدی...
  9. Saghár✿

جمعه 14 بهمن 1401 ♥️فال حافظ امروز متولدین #فروردین شربتی از لـ*ـب لعلش نچشیدیم و برفت روی مه پیکر او سیر ندیدیم و برفت گویی از صحبت ما نیک به تنگ آمده بود بار بربست و به گردش نرسیدیم و برفت تعبیر: قدر چیزی را که داشته ای ندانستی. حالا که از دست داده ای افسوس می خوری که چرا خوب رفتار نکردی و او...
  10. Saghár✿

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

تاريخ: جمعه ۱۴ بهمن 1401 #فروردین آس جام:شروع یک عشق #اردیبهشت ۵سکه:بزودی پولی دستتان میرسد. #خرداد عدالت:کاردادگاهی #تیر ۸سکه:شروع کارجدید #مرداد ۷جام:افکار بلندپروازانه عالی #شهریور کاینات:سفر زیارتی #مهر دوچوب:برگشت شخص احساسی #ابان ۹چوب:بیگداربه اب نزنید #آذر ۵چوب:مداخله درامور بقیه #دی...
  11. Saghár✿

~فال حافظ ۱۳ بهمن ۱۴۰۱~ #فروردین گفتم کی‌ام دهان و لـ*ـبت کامران کنند گفتا به چشم هر چه تو گویی چنان کنند گفتم خراج مصر طلب می کند لـ*ـبت گفتا در این معامله کمتر زیان کنند *تعبیر فال حافظ* تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد اراده‌ای بسیار قوی و راسخ داری که هرچه بخواهی به دست می‌آوری. پس یا علی بگو...
  12. Meysa

فال حافظ روزانه شنبه 8 مرداد 1401 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : بعد از این دست من و دامن آن سرو بلند که به بالای چمان از بن و بیخم برکند گفتم اسرار غمت هرچه بود گو می‌باش صبر از این بیش ندارم چه کنم تا کی و چند تعبیر: دیگر صبر و تحملت تمام شده است. تا کی می‌خواهی رازهایت را در دلت...
  13. Meysa

فال حافظ روزانه جمعه 7 مرداد 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود یاد باد آن صحبت شبها که با نوشین لبان بحث سر عشق و ذکر حلقه عشاق بود تعبیر: از دست کسی دلگیر هستی و غصه میخوری ،اگر به کسی خوبی کرده ای برای خدا کرده...
  14. Meysa

فال حافظ روزانه پنجشنبه 6 مرداد 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : خم زلف تو دام کفر و دین است ز کارستان او یک شمه این است تو پنداری که بدگو رفت و جان برد حسابش با کرام الکاتبین است تعبیر: گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتماً مورد قبول واقع می‌شود و همگان تو را تحسین...
  15. Meysa

فال حافظ روزانه چهارشنبه 5 مرداد 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : ز در درآ و شبستان ما منور کن هوای مجلس روحانيان معطر کن به چشم و ابروی جانان سپرده ام دل و جان بيا بيا و تماشای طاق و منظر کن تعبیر: صبر و مقاومت را از دیگران تمرین کن. مقاومت و صبر تو باعث پیروزیت می شود . تلاش...
  16. Meysa

سه شنبه 4 مرداد 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید هلال عید در ابروی یار باید دید شکسته گشت چو پشت هلال قامت من کمان ابروی یارم چو وسمه بازکشید تعبیر: غمی در وجودت هست که به زودی رفع خواهد شد و به مقصود خواهی رسید. در هیچ کاری عجله نکن تا وقتش برسد...
  17. Meysa

دوشنبه 3 مرداد 1401 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : دارم امید عاطفتی از جانب دوست کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست دانم که بگذرد ز سر جرم من که او گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست تعبیر: دوستی به تو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان...
  18. Meysa

❀تاپیک جامع فال روزانه قهوه❀

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : پنجشنبه‌ 26 خرداد 1401 #فروردین: ☕️ دیگران را رهبری کنید توانایی این کار را خواهید داشت. #اردیبهشت :☕️ گرفتار عشق میشوید و تغییراتی برایت اتفاق خواهد افتاد. #خرداد :☕️ باید تصمیم خود را بگیرید و تردید را کنار بگذارید. ‌ #تیر : ☕️ شخصی نگران شما میباشد...
  19. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : چهارشنبه 25 خرداد 1401 #فروردین: ☕️ اوضاع خانواده برهم میریزد به فکر سازش باشید . #اردیبهشت :☕️ با شخصی مشاجره خواهید داشت و باعث ناراحتی بسیاری میشود. #خرداد :☕️ به زندگی خوشبین باشید راه طولانی در پیش دارید که بی عشق میسر نیست. #تیر : ☕️ نیازمند به...
  20. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : سه شنبه 24 خرداد 1401 #فروردین : ☕️ یک حسادت پررنگ در اطرافتان دوستی گاهی به دشمنی تبدیل می‌شود. #اردیبهشت :☕️ فرصت های اقتصادی خوبی از انها استفاده کنید. #خرداد : ☕️ کمی آینده نگر باشید و زندگی فقط در لحظه حال نمیباشد. #تیر : ☕️ از شخصی بدتان میاد این...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا