خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: فروردین

1. Meysa

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

فال حافظ روزانه شنبه 6 فروردین 1401 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : در نهانخانه عشرت صنمی خوش دارم کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم عاشق و رندم و ميخواره به آواز بلند وين همه منصب از آن حور پريوش دارم تعبیر: در دلت غمی داری که با آن زندگی می‌کنی ولی بدان در این دنیا همه چیز فانی است...
  2. Meysa

❀تاپیک جامع فال روزانه قهوه❀

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : سه شنبه 24 اسفند 1400 #فروردین: ☕️ روزی عاشقانه پیش رو خواهی داشت‌. #اردیبهشت :☕️ تغییر دیدگاهتان نسبت به زندگی گذشته تان رخ میدهد. #خرداد : ☕️ خودتان را دست کم نگیرید با مشکلی بزرگ رو ب رو میشوی. #تیر : ☕️ با عقل و درایت برخورد کنید کسی کمکتان خواهد کرد‌...
  3. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : دوشنبه 23 اسفند 1400 #فروردین: ☕️ برقراری حسی دو طرفه با عشقتان. #اردیبهشت :☕️ بحث با یکی اعضای خانواده رخ میدهد. #خرداد : ☕️ به چیزی فکر میکنی که به آن خواهی رسید. #تیر : ☕️ با بی دقتی کاری انجام میدهی. #مرداد: ☕️ احساس خستگی و کسالت به شما دست خواهد داد...
  4. Meysa

فال حافظ روزانه سه شنبه 24 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : می‌دمد صبح و کله بست سحاب الصبوح الصبوح یا اصحاب می‌چکد ژاله بر رخ لاله المدام المدام یا احباب تعبیر: در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته...
  5. Meysa

فال حافظ روزانه دوشنبه 23 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : ز دلبرم که رساند نوازش قلمی کجاست پيک صبا گر همی‌کند کرمی قياس کردم و تدبير عقل در ره عشق چو شبنمی است که بر بحر می‌کشد رقمی تعبیر: کرم و لطف خدا شامل حالتان شده است پس چرا این همه مکدر و ناراحت هستید. اینقدر خودتان...
  6. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : یکشنبه 22 اسفند 1400 #فروردین: ☕️ کسالت روحی کوتاه مدت که از ان سربلند بیرون می آیید. #اردیبهشت :☕️ شادی فراوان قلبی از عشق با شخصی در رابـ*ـطه. #خرداد : ☕️ به وجود امدن یک موقعیت یا شانس . #تیر : ☕️ پرباری یک نتیجه مثبت برای شما. #مرداد: ☕️ جدایی و تمام شدت...
  7. Meysa

فال حافظ روزانه یکشنبه 22 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : بی مهر رخت روز مرا نور نماندست وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست تعبیر: انسان تنها زندگی بی روح و تاریکی دارد. آرزویی را که در دل می پروری هرچند غیر...
  8. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : شنبه 21 اسفند 1400 #فروردین: ☕️ وظایفی سنگین به شما محول میشود خستگی خواهی داشت. #اردیبهشت :☕️ برای برنامه ای که در ذهنت داری اماده باش. #خرداد : ☕️ حامی خوبی خواهی داشت و روی دور شانس می افتید. #تیر : ☕️ راهگشایی برای حل مشکلاتت خواهی داشت فرصت را از دست نده...
  9. Meysa

فال حافظ روزانه شنبه 21 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : نقدها را بود آیا که عیاری گیرند تا همه صومعه داران پی کاری گیرند مصلحت دید من آن است که یاران همه کار بگذارند و خم طره یاری گیرند تعبير: مصلحت در این است که به کمک یار بشتابید. خودتان را کنترل کنید. فعلا” باید از صحبت...
  10. Meysa

فال حافظ روزانه جمعه 20 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : هزار شکر که دیدم به کام خویشت باز ز روی صدق و صفا گشته با دلم دمساز روندگان طریقت ره بلا سپرند رفیق عشق چه غم دارد از نشیب و فراز تعبیر: در هر حال خدا را شاکر باش حتی اگر بلا بر تو نازل شود و از فراز و نشیب زندگی خسته...
  11. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : جمعه 20 اسفند 1400 #فروردین : ☕️ معجزه ای کوچک برایت اتفاق می افتد. #اردیبهشت :☕️ با کمک دیگران راهی روشن برایت باز خواهد شد. #خرداد : ☕️ شخصی به شدت با شما مخالفت خواهد کرد. #تیر : ☕️ مطمئن باشید کارهای اخیرتان بی جواب نخواهد ماند. #مرداد: ☕️ با فکری باز...
  12. Meysa

فال حافظ روزانه پنجشنبه 19 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس زین چمن سایه آن سرو روان ما را بس من و همصحبتی اهل ریا دورم باد از گرانان جهان رطل گران ما را بس تعبیر: تو همه چیز داری بیش از این طمع نکن. یار و ثروت و مقام یکجا به سراغت آمده است، پس...
  13. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : چهارشنبه 18 اسفند 1400 #فروردین : ☕️ یک عملکرد موفق و قابل قبول خواهی داشت. #اردیبهشت :☕️ کینه و انتقام کوچک و بزرگ را در ذهنتان به فراموشی بسپارید. #خرداد : ☕️ منزوی بودن را رها کنید و به دوستانتان بپیوندید. #تیر : ☕️ دگرگونی مسائل احساسی بهن ریخته تان میکند...
  14. Meysa

فال حافظ روزانه چهارشنبه 18 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : ترسم که اشک در غم ما پرده در شود وین راز سر به مهر به عالم سمر شود گویند سنگ لعل شود در مقام صبر آری شود ولیک به خون جگر شود تعبیر: صبر داشته باش هر چند که دلت خون می شود راز خود را به کسی نگو.صبور باش. از رقبا و...
  15. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : سه شنبه 17 اسفند 1400 #فروردین: ☕️ دیداری پرشور و نشاط که برایتان روزهای خوبی میسازد. #اردیبهشت :☕️ سفری خواهید داشت که حالو هوایت تغییر میکند. #خرداد : ☕️ مشکلی دشوار از سر راهت کنار گذاشته میشود‌ #تیر : ☕️ مشکلات زندگی به تنهایی حل نخواهد شد طلب یاری کنید...
  16. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : دوشنبه 16 اسفند 1400 #فروردین: ☕️ خریدی خواهید داشت که پس اندازتان را تمام میکنو نگران نباشید. #اردیبهشت :☕️ به برآورده شدن مقصود و هدفتان مطمئن باشید. #خرداد : ☕️ شادی هایتان افزون خواهد شد خود را گم نکنید. #تیر : ☕️ عشق در طالعتان با روزهای سخت برایتان دیده...
  17. Meysa

☕️☕️ فال قهوه ☕️☕️ تاريخ : یکشنبه 15 اسفند 1400 #فروردین: ☕️ سود سرشاری از انجام کاری برایت. #اردیبهشت :☕️ حضور شما در جمعی حرفهای برایتان خواهد داشت. #خرداد : ☕️ سعی کنید در رابـ*ـطه احساسیتان مدارا کنید. #تیر : ☕️ شانس برای بخت ازمایی خواهی داشت و موفق میشوی. #مرداد: ☕️ حق شخصی را ضایع...
  18. Meysa

فال حافظ روزانه سه شنبه 17 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین‌ #فروردین : ای سرو ناز حسن که خوش می‌روی به ناز عشاق را به ناز تو هر لحظه صد نياز از طعنه رقيب نگردد عيار من چون زر اگر برند مرا در دهان گاز تعبیر: قدر موقعیت‌ خوب خود را در زندگی بدات ونسبت به دیگران مهربان و متواضع باش...
  19. Meysa

فال حافظ روزانه دوشنبه 16 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : ساقیا آمدن عید مبارک بادت وان مواعید که کردی مرواد از یادت در شگفتم که در این مدت ایام فراق برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت تعبیر: پایان دوره ی غم و اندوه و فرارسیدن دوران خوشی بر شما مبارک باشد. هرگز سختی هایی...
  20. Meysa

فال حافظ روزانه یکشنبه 15 اسفند 1400 فال حافظ امروز متولدین #فروردین : عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گنـ*ـاه دگران بر تو نخواهند نوشت من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت تعبیر: کار شما مربوط به خود شماست ،از ایرادها و ناخشنودی های مردم و اطرافیان...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا