خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: پارت۱۱

1. adrina_m25

در حال تایپ رمان نیهان | adrina_m25 کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت۱۱ یواشکی به سمت اتاق مامان اینا رفتم. خداروشکر رمز گاوصندوق رو می‌دونستم وگرنه الان کارم زار بود. طلا هام رو به همراه کمی پول تو کیفم خالی کردم و زودی رفتم به اتاقم، باید هرچه زود تر وسایلم رو بر می‌داشتم واز خونه می‌زدم بیرون. خداروشکر فاطیما هم رفته بود اتاقش چون دلم نمی‌خواست لحظه ای که...
  2. -FãTéMęH-

ویژه رمان۹۸ رمان مانوی | -FãTéMęH- کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت۱۱ یک اصطبل بزرگ چوبی که بوی مدفوع اسب‌ها کل فضای آن را گرفته بود. صدای شیهه اسب‌ها هر چند ثانیه یک بار شنیده می‌شد. لاریسا نگاهش به خون‌های خشکیده بر دستانش، قفل شده و در این وضعیت نگران کاه‌های چسبیده به لباسش نبود. صدای هامان را از پشت دیوار چوبی کنارش می‌شنود: - لاریسا خوبی؟ آهی...
  3. ✧آیناز عقیلی✧

✺اختصاصی رمان رگ‌ بی‌ رگ | M O B I N A و ✧آیناز عقیلی✧ کاربران انجمن رمان ۹۸

#پارت۱۱ #آیناز ابرویی بالا انداختم و دست به سـ*ـینه نشستم. کمی به جلو متمایل شدم و گفتم: - فکر می‌کنم به توافق رسیدیم؟ اون هم به جلو خم شد و جواب داد: - بله بله، قبل از حضورم تحقیق کرده بودم درباره‌تون و می‌دونم که در عرض یک سال که از شروع فعالیت رسمی‌تون تو حوضه‌ی حقوق و وکالت می‌گذره چه...
  4. در حال تایپ رمان بازماندگان لاماستو | N*M*M و Malekpour کاربران انجمن رمان ۹۸

#پارت۱۱ حرف زدن با او بی فایده بود، او مرا تعقیب کرده که انتقام بگیرد.جرارد به سمتم هجوم آورد، موهایم را در دست گرفت و کمرم را محکم به تیر برقی که پشتم بود کوبید، تحقیر دیگر کافی بود باید قبل از آنکه شدت درد زیاد شود و تضعیفم کند کاری می‌کردم، تمام توانم را در نوک پای راستم قرار دادم و به ساق...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا