خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: رمان۹۸

1. M O B I N A

اطلاعیه اخبار موسیقی ایران | ویژه‌ی انجمن‌ رمان ۹۸

...مجموعه‌ی 《هفت‌دانگ》 به‌دست وی بوده که علاوه بر نوازندگی بر روی آهنگ‌سازی اثر کار کرده است. (آثار وی قبل از کرونا در سال ۱۳۹۹ منتشر شد.) رضا علی‌آبادی جز اولین افراد ایرانیست که در این حیطه جایزه‌ی بین‌المللی گرفته و این جایزه به افرادی تعلق می‌گیرد که از استعدادهای برتر جهان محسوب می‌شود. #رمان۹۸
  2. همه چیز راجع به متولدین سال خوک

...کس نمی فهمد که او در چه جهنمی دست و پا می زند. اگر زادروز او از جشن های سنتی فاصله داشته باشد، ناامیدی کمتری در کمین او خواهد بود، اما هر چه به سال نو در کشورهای آسیایی نزدیک تر باشد، با مشکلات بیشتری مواجه می شود. به او خیـ*ـانت خواهد شد، مسخره اش خواهند داد و در نهایت ممکن است خورده شود...
  3. همه چیز راجع به متولدین سال گاو

...بتواند با مشکلات خود کنار بیاید و راه های عاقلانه ای برای حل آنها بیاید، زندگی آرام و بی دردسری خواهد داشت. سرانجام این که گاو متولد زمستان شادتر و راضی تر از گاو متولد تابستان است. زیرا در زمستان کارها کمتر است، اما گاو متولد تابستان باید با سرسختی در تمام طول سال به کار بپردازد. #رمان۹۸
  4. همه چیز راجع به متولدین سال ببر

...کام دل بر نمی گیرد. ببر برای آسیایی ها شگون دارد و تداعی کننده قدرت برتر و نماد آسودگی و امنیت در زندگی انسان هاست. وجود یک ببر در خانه، احتمال بروز دزدی، آتش سوزی و آزار ارواح خبیث را به حداقل می رساند. اگر دو ببر سر همسری داشته باشند، سرانجام یکی از آنها مجبور شود خانه را ترک کند. #رمان۹۸
  5. ☁️ دیالوگ‌های ماندگار | فیلم Interstellar

...مدرسه : نمرات تام خیلی خوب نیست کوپر : دور کمر تو چند اینچه؟ 32 یا شاید هم 33 مدیر مدرسه : مطمئن نیستم باید اندازه بگیرم کوپر : تو برای اندازه ی دور کمر خودت دو تا عدد حدسی به من میگی اما فقط به خاطر نمرات پایین می خوای آینده ی پسر من را خراب کنی، معیار تو در این زمینه فقط نمرات هستن...
  6. ☁️ دیالوگ های ماندگار | انیمیشن Little Prince

شازده کوچولو: این راز منه. خیلی سادست؛ تو فقط با قلبت می تونی چیزی را به درستی ببینی؛ چیزی که واقعیه با چشم دیده نمی شه. *** شازده کوچولو به روباه: سلام، با من بازی می کنی؟ روباه: من نمیتونم باهات بازی کنم آخه من که اهلی نیستم! #رمان۹۸
  7. بازی برای افزایش هوش و خلاقیت از ۹ تا ۱۲ ماهگی

...چی می گه؟ ” انجام داده اید. * هر بار که کودکتان گفته های شما را تکرار کرد ، او را تشویق کنید و در آ*غو*ش بگیرید. * بعضی از کلمه های یک بخشی آسان عبارتند از : ” آب” و ” باد” . کلمه های دو بخشی زیر هم برای شروع کلمه های ساده ای هستند : ” بابا ” ، ” مامان ” ، ” انار” ، ” بای بای ” . #رمان۹۸
  8. نقش آموزش و تجربه در خلاقیت كودكان

...از تماشای طبیعت نیست، تشویق آنها به جمع آوری مجموعه هایی از گل ها، برگ ها،سنگ ها،تصاویر حیوانات، اشیاء و غیره كه مشاهده و دقت كودكان را تقویت می كند، فیلم های مناسب و سایر فعالیت هایی كه هر یك از ما می توانیم با اندکی دقت و توجه آنها را مشخص سازیم و امكانش را برای كودكمان فراهم سازیم . #رمان۹۸
  9. شعر آموزش عدد صفر به کودکان

برای آموزش به کودکان سعی کنید خلاق باشید مثلا آموزش های خود را به همراه یک شعر، داستان و یا درست کردن یک کاردستی داشته باشید. این کار باعث میشود که کودک هم بهتر آموزش را درک کند و هم مدت طولانی تری این آموزش ها در ذهنشان می ماند. تو دنیا کلی عدد وجود داره بچه ها اون ها را یاد بگیریم دوستان مهد...
  10. قصه مسواک بچه میمون

...گفت: اگه مسواکت رو بدم، تو به من یه جارو میدی؟ بچه میمون رفت و یک کم از موهاش را چید و دورش رو با یک شاخه ی نازک پیچید و گفت: «بیا اینم جاروی تو.» موش موشی خانوم خوشحال و خندون شد و مسواک بچه میمون را پس داد. بچه میمون بلند بلند خندید و رفت و دیگر هیچ وقت مسواکش را کنار چشمه جا نگذاشت...
  11. سه بچه خوک بازیگوش

...بعد سعي كرد از دودكش وارد خانه شود . همان موقع خوكها بخاري را روشن كردند و دم گرگه آتش گرفت . گرگه فرياد كشيد و از لوله دودكش بيرون پريد و به سمت جنگل فرار كرد . بعد از آن ماجرا مومو و توتو فهميدند كه هر كاري را بايد به بهترين صورت انجام بدهند تا خطر كمتري آنها را تهديد كند ...
  12. قصه سنگ کوچولو

...آن خوشش آمد. یک تکه روبان قرمز به سنگ کوچولو بست و آنرا به دیوار اتاق خواب پسرک آویزان کرد. اکنون سنگ کوچولوی داستان ی ما روی دیوار اتاق پسرک آویزان است و ديگر نگران لگد خوردن و پرتاب شدن به بین کوچه نیست. پسری هم که او را به صورت عروسک درآورده، هرروز نگاهش ميکند و او را خيلي دوست دارد. #رمان۹۸
  13. انواع لالایی های زیبا

لالایی کن بخواب خوابت قشنگه گل مهتاب شبات هزار تا رنگه یه وقت بیدار نشی از خواب قصه یه وقت پا نذاری تو شهر غصه لالایی کن مامان چشماش بیداره مثل هر شب لولو پشت دیواره دیگه بادکنک تو نخ نداره نمی رسه به ابر پاره پاره #رمان۹۸
  14. انواع لالایی های زیبا

...دوباره مهتاب، لالا لالا،‌ لالایی، لالا، لالایی لالا،‌ لالایی، لالا، لالایی گل زود خوابيد مثل هميشه قورباغه، ساكت خوابيده بيشه لالا،‌ لالایی، لالا، لالایی لالا،‌ لالایی، لالا، لالایی جنگل، لالالا بركه، لالالا شب بر همه خوش تا صبحِ فردا لالا،‌ لالایی، لالا، لالایی لالا،‌ لالایی، لالا، لالایی...
  15. انواع لالایی های زیبا

...سرخه درخت انگار تب داره! لالالالاگل سنبل نشسته توی ایوون گل هواگرمه که این طوری عرق کرده تن بلبل لالالالاگل گندم لالاخوابن همه مردم نترس ازشهر خواب امشب کسی اونجا نمی شه گم لالالالاگل صدپر گل نیلوفر مادر بخواب آروم که می خنده شب زیبای شهریور سروده:مریم اسلامی...
  16. انواع لالایی های زیبا

...نمی ترسم تو مهتابی تو زیبایی تو این جایی لالالایی گل مایی لالالایی بمونی تا ابد پیشم نری جایی لالالایی لالادنیا پر از رنگه یه جا صلحه یه جا جنگه لالاهرجا که آشوبه دلا غمگینه و تنگه لالا دنیا پر از نوره پر از عشقه پراز شوره ولی گاهی تو می بینی دلا از همدیگه دوره #رمان۹۸
  17. انواع لالایی های زیبا

...خواب هم کم کم به روی چشم زاغ اومد ستاره می زنه سوسو می خوابه بچه ی راسو می خوابن کفشدوزکها می خوابه موشی ترسو لالا کن درّه می خوابه کنارش برّه می خوابه گل من شب پره پیشت می آد یک ذرّه می خوابه لالا کن شیر می خوابه گوزن پیر می خوابه میون درّه ی ساکت گل انجیر می خوابه #رمان۹۸
  18. انواع لالایی های زیبا

...یکی مونده یکی الان تو راهه لالالالاگل پونه که دنیا یک خیابونه یکی رفت و یکی اومد چرا؟هیچ کس نمی دونه! لالالالا گل تازه که شبها چشم تو بازه ببین دنیا پر از رنگه ببین دنیا پر از رازه یه جا مهتابی و روشن یه جا تاریک و بی روزن یه جا صحرا و خارستون یه جا باغ و یه جا گلشن #رمان۹۸
  19. اشعار کودکانه درباره پدربزرگ و مادر بزرگ

شعر کودکانه در مورد پدربزرگ با صورتی مهربون نشسته روی ایوون از گل یاس و پونه پدربزرگ میخونه می گه برای زری قصه دیو و پری قصه سنجاب و ماه قورباغه توی چاه حرفاش همیشه حرفه موهاش برنگ برفه با اون لبای خندون دوستش دارم فراوون #رمان۹۸
  20. اشعار کودکانه درباره پدربزرگ و مادر بزرگ

...پهلوی من نشسته موی سرش مثل برف سفید و نقره رنگه لپهای مادربزرگ گل گلی و قشنگه عینک او همیشه سواره روی بینی شیشه عینکش هست بزرگ و ذره بینی وقتی که مادربزرگ قصه برام می خونه خانه کوچک ما مثل بهشت می مونه آی قصه قصه قصه نان و پنیر و پسته مادربزرگ برایم یه قصه خوب بگو شاعر: اسدالله شعبانی #رمان۹۸
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا