خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: اروین_دیالوم

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تو مسئول اتفاقاتی هستی که در زندگی ات می افتد. همانطور که خودت میدانی، این رفتار توست که تو را به این روز دراورده است: میبینی که در راستای بهترین تمایلات و علاقه هایت نیست و چیزی نیست که میخواهی؛ پس لعنتی تغییر کن. ☆روان درمانی اگزیستانسیال #اروین_دیالوم
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

با ادب و مهربانی می توانید مردم را قابل انعطاف و اطاعت پذیر سازید، تاثیر ادب در طبیعت انسان مانند اثر گرما بر موم است. ☆درمان شوپنهاور #اروین_دیالوم
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و نگوییم این که چیز مهمی نیست، به دلایل متعدد بازتاب یک اتفاق بیرونی در درون ممکن است بسیار بزرگ باشد. به رسمیت شناختن هرازگاهِ «حق کم آوردن» برای دوست، امنیت بخش‌ترین قسمت دوستی است و شناخت این حق برای خود، نشان از صلح با خود دارد در عمیق‌ترین لایه‌های وجود. ☆دروغگویی روی مبل #اروین_دیالوم
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

باید به او بفهمانم که نباید از آن دست کسانی باشد که چون چنگال ندارند خود را خوب تصور می‌کنند! باید بتوانیم ظالم باشیم و آن موقع ظالم نباشیم، ظالم نبودن هنگامی که توانایی آن را نداریم هنر نیست! ☆وقتی نیچه گریست #اروین_دیالوم
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...خلق نخواهد شد؟ چشیدن طعم مرگ، به من وسعتِ دید و شجاعت بخشیده است. آنچه مهم است، شجاعتِ خود بودن است! من باید بیماری‌ام را تقدیس کنم، زیرا تمرینی است برای تن در دادن به رنج وجود. آنچه مرا نکُشد، قوی‌ترم میسازد. پس تکرار می‌کنم که بیماریِ من یک موهبت است. ☆وقتی نیچه گریست #اروین_دیالوم
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا