خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: جبران_خليل_جبران

1. SETAREH LOTFI

دلنوشته‌های جبران خلیل جبران

...؟ آيا هرگز به سوي من باز مي‌گردي ؟ و آيا نفس‌هاي بي‌قرار ما بار ديگر تا آسمان بالا خواهد رفت ؟ آه اي بهار بهار من بگو آخر کجايي ؟ #جبران_خليل_جبران طبیعت با پهلوی باز و دستانی گرم ، از ما استقبال کرده و می خواهد که از زیبایی اش حس خوب بریم.چرا انسان باید آنچه در طبیعت ساخته شده است را از...
  2. SETAREH LOTFI

اي كاش مي توانستم بگويم كه با من چه مي كني تو جاني در جانم مي آفريني تو تنها سببي هستي كه به خاطر آن روزهاي بيشتر شب هاي بيشتر و سهم بيشتري از زندگي مي خواهم تو به من اطمينان مي دهي كه فردايي وجود دارد #جبران_خليل_جبران
  3. SETAREH LOTFI

...خورد. یعنی دمیدن دمی از روح خویش در هر آنچه می سازی، و دانستن اینکه همه ی مردگان آمرزیده گرداگردت ایستاده اند و تورا می نگرند. #جبران_خليل_جبران شادی شما همان اندوه بی نقاب شماست. چاهی که خنده های شما از آن بر می آید، چه بسیار که با اشک های شما پر می شود. و آیا جز این چه می تواند بود؟...
  4. SETAREH LOTFI

...درختانِ باغ تو چنین نمی گویند، و گله های چراگاه تو نیز هم. این ها می دهند تا زندگی کنند، زیرا ندادن همان است و مردن همان. #دهش #جبران_خليل_جبران شما کار می کنید تا با زمین و روح زمین همراه شوید. زیرا که بیکاره بودن یعنی بیگانه شدن با فصل ها و واپس ماندن از سیر زندگی، که باشکوه و رضا...
  5. SETAREH LOTFI

...خود را در فضا می پراکَنَد. با دستِ این کسان است که خداوند سخن می گوید، و از پسِ چشمِ این کسان است که او به زمین لبخند می زند. #جبران_خليل_جبران دَهش در برابرِ خواهش نیکوست، اما دهشِ بی خواهش و از رویِ دانش نیکوتر است؛ و برایِ گشاده دستان شادیِ جست و جوی کسی که بستاند از شادی دهش بیشتر...
  6. SETAREH LOTFI

...بکوشید تا مانندِ آن ها باشید، اما مکوشید تا آن ها را مانندِ خود سازید. زیرا که زندگی واپس نمی رود و در بندِ دیروز نمی مانَد. #جبران_خليل_جبران شما کمانی هستید که فرزندتان مانندِ تیرِ زنده ای از چِله ی آن بیرون می جهد. کمانگیر است که هدف را در مسیرِ نامتناهی می بیند، و اوست که با قدرتِ...
  7. SETAREH LOTFI

...برقصید و شادی کنید، ولی یکدیگر را تنها بگذارید، همان گونه که تارهایِ ساز تنها هستند، با آن که از یک نغمه به ارتعاش در می آیند. #جبران_خليل_جبران دلِ خود را به یکدیگر بدهید، اما نه برایِ نگه داری. زیرا که تنها دستِ زندگی می تواند دل های تان را نگه دارد. در کنارِ یکدیگر بایستید، اما نه...
  8. SETAREH LOTFI

...کند. شما را می وَرزَد تا نرم شوید؛ و آنگاه شما را به آتشِ مقدس خود می سپارد تا نانِ مقدس شوید، بر خانِ مقدس خداوند. #پیامبر #جبران_خليل_جبران هنگامی که #مهر می ورزید مگویید «خدا در دلِ من است،» بگویید «من در دلِ خدا هستم.» و گمان مکنید که می توانید مهر را راه ببرید، زیرا مهر، اگر شما...
  9. SETAREH LOTFI

مُزد عاشقی، رنج است اما اين رنج، روشنی می‌بخشد. از دلی عاشق که می‌شکند موسيقی و ترانه می‌تراود. #جبران_خليل_جبران وقتی از دوست جدا می‌شوید غمی‌ به‌دل راه ندهید، زیرا آنچه را که شما در او بیش از همه دوست می‌دارید؛ ای بسا که در جدایی بهتر در چشم شما جلوه کند. چنانکه کوه نَورد وقتی از دشت به کوه...
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...یاد ماندنی است، پس من از کار خود راضی هستم و هرگز از آن بیزار نمی‌شوم! اندکی اندیشیدم و سپس گفتم: راست گفتی! من نیز چنین لذتی را تجربه کرده بودم! گفت: تو اشتباه می‌کنی! زیرا کسی نمی‌تواند چنین لذتی را ببرد، مگر آنکه درونش مانند من با کاه پُر شده باشد! ☆ داستان هاى كوتاه...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا