خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: یک_جرعه_کتاب

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

#یک_جرعه_کتاب هی! آدم در تنهایی است كه می پوسد و پوک می شود و خودش هم حالیش نیست. می دانی؟ تنهایی مثل ته كفش می ماند؛ یكباره نگاه می كنی می بینی سوراخ شده. یكباره می فهمی كه یک چیزی دیگر نیست. بیشتر آدم‌های دنیا در هر شغلی كه باشند از خودشان هرگز نمی پرسند چرا چنین شغلی دارند. چیزهای دیگر...
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

رام‌ترین نوع بی‌شعورها، بی‌شعورهای آب‌زیرکاهند. البته منظور این نیست که این نوع بی‌شعورها کم‌خطرتر از بقیه بی‌شعورهایند، بلکه منظور این است که زیاد به چشم نمی‌آیند. بی‌شعورهای آب‌زیرکاه با مشاهده واکنش جامعه نسبت به بی‌شعورهای تمام‌عیار ترجیح می‌دهند که پشت نقابی از مهربانی و خونسردی پنهان شوند،...
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

#یک_جرعه_کتاب می‌خواهید بدانید چرا واکسی شده ام؟ خیلی ساده است، خواستم کاری بکنم تا به مردم بفهمانم که بیش از آنکه صاحب افکار زیبا باشند، صاحب پا هستند! بسیاری از این آدمها در این آسمانخراش این را از یاد برده اند. اگر مثل من روزی صد تا کفش واکس بزنند، شاید به یاد بیاورند که پای...
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

همه جوان ها بالاخره یک روز عاشق می شوند ولی همه زندگی به همان عشق اول ختم نمی شود. معمولا آدم با عشق اولش ازدواج نمی کند، حتی گاهی با او حرف هم نمی زند، اما احساس قشنگی است که همیشه خاطرات آدم را شیرین می کند. عشق های دوران جوانی همین ستاره ها هستند و تو هر وقت به ستاره ها نگاه کنی، می فهمی که...
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

#یک_جرعه_کتاب چقدر آهنگهای قشنگ در اين دنيا وجود داشت كه من نشنيده بودم، چقدر چهره های زيبا از برابرم گذشتند كه من آنها را نديدم، چقدر روياهای عجيب ديدم كه وقتی از خواب بيدار شدم، هرگز ديگر به يادم نيامد و بوی عطری از دست رفته در دلم چنگ زد كه تا هميشه خودم را نبخشم. زندگی يعنی چه؟ هميشه...
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

#یک_جرعه_کتاب هرکس که چیزی را می سازد حتی لانه ی فروریخته ی یک جفت قمری را منفور همه ی کسانی ست که اهل ساختن نیستند. و هرکس که چیزی را تغییر می دهد فقط به قدر جابه جا کردن یک گلدان، که گیاه درون آن، ممکن است در سایه بپوسد و بمیرد باید در انتظار سنگباران همه ی کسانی باشد که عاشق...
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

زمان همه را به یکسان از پا می اندازد مثل آن درشکه چی که به اسب پیرش آنقدر شلاق می زند تا در جاده بمیرد. اما تازیانه ای که به ما می زنند ملایمت ترسناکی دارد. فقط چندتایی از ما می فهمیم که کتک خورده ایم ... ☆ چاقوی شکاری #هاروکی_موراکامی
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

در دنیا هیچ چیز ناراحت کننده تر از نگران استطاعت مالی بودن نیست. من از آن هایی که پول را حقیر می شمرند خیلی بدم می آید. این ها یا ریاکارند یا احمق. پول مثل حس ششم می ماند که اگر نباشد آن پنج حس دیگر هیچ سودی ندارند. این را هم می شنوی که می گویند فقر بهترین انگیزه ی هنرمند است. اینها نیش...
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

#یک_جرعه_کتاب حواست هست؟ زندگی، حتی وقتی انكارش می‌کنی، حتی وقتی به آن بی‌اعتنايی، حتی وقتی از قبولش سر باز می‌زنی، از تو قويتر است. از همه‌چيز قوی‌تر است. آدم‌ها از اردوگاه‌های كار اجباری برگشتند و دوباره زاد و ولد كردند. مردان و زنانی كه شكنجه شده‌بودند، مرگ نزديكان و خاكستر شدن...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا