خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: شاملو

1. . faRiBa .

ذهن تو خالی | fariba.82 کاربر انجمن رمان98

مرا تو بی‌سببی نیستی به راستی صلت کدام قصیده‌ای ای غزل؟ #شاملو
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آیدای من! تو آخرین چوب کبریتی هستی که می ‌باید به آتشی عظیم تبدیل شوی و از قلبِ من در برابر سرمای مرگ در این بیابان پُر از وحشت دفاع کنی؛ اگر این چوب کبریت آتش نگیرد مرگ در این قلبِ برهوت حتمی است. ☆ مثل خون در رگ های من #شاملو
  3. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

توفان‌ها در حال عظیم تو به شکوه‌مندی نی‌لبکی می‌نوازند، و ترانه رگ‌هایت آفتاب همیشه را طالع می‌کند. بگذار چنان از خواب برآیم که کوچه‌های شهر حضور مرا دریابند. #شاملو
  4. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

با سادگی تمام بیصدا شکستیم چه زخمهایی که از عزیزان خوردیم اشکها را پشت لبخندی پنهان میکنیم که خیلی درد میکند و هیچکس نمیفهمد...! ما را درد همین نفهمیدن می کُشد نه زخمها... #شاملو
  5. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

حوصله‌ات که سر می‌رود... با دلم، با دوست داشتنم بازی نکن! من در بی‌حوصلگی‌هایم با تو زندگی‌ها کرده‌ام... #شاملو برای تو... برای چشمهایت! برای من... برای دردهایم! برای ما... برای اینهمه تنهایی! ای کاش خدا کاری کند... #احمد_شاملو
  6. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺁﻣﺪ ﺁﻥ ﺷﺐ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺻﺒﺢ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺗﻮ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺑﻤﺎﻧﻢ، ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ شانه‌م ﺑﮕﺬﺍﺭﻡ ﻭ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭﺕ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﻫﺴﺘﻢ! #شاملو
  7. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

ای کاش عشق را زبانِ سخن بود هزار کاکُلی شاد در چشمانِ توست هزار قناری خاموش در گلوی من. #شاملو
  8. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

وه چه شب های سحر سوخته منِ خسته در معرض بی خوابی خویش درِ بی پاسخ ویرانه ی هر خاطره را کز تو در آن یادگاری به نشان داشته ام کوفته ام.. #شاملو
  9. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

تو نمي‌داني مُردن وقتي که انسان مرگ را شکست داده است؛ چه زنده‌گي‌ست...! آینه‌ای برابر آینه‌ات می‌گذارم تا از تو اَبدیتی بسازم... #احمد_شاملو و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ! عشق است . . . #شاملو
  10. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

تـن تـو آهـنگی است و تـن من کلمه‌ای است که در آن می‌نـشیند تا نـغمه‌ای در وجود آیـد سروده‌ی که تـداوم را می تـپد در نگاهت همه‌ی مهـربـانی‌هاست: قـاصدی که زنـدگی را خبر می‌دهد. و در سکـوتت همه صداها فریادی که بودن را تجربه می‌کند. #شاملو
  11. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

بر شانه‌ي ِمن کبوتري‌ست که از دهان ِ تو آب ميخورد، بر شانه‌ي ِ من کبوتري‌ست که گلوي ِ مرا تازه ميکند. بر شانه‌ي ِ من کبوتري‌ست باوقار و خوب که با من از روشني سخن ميگويد. #شاملو
  12. SAEEDEH.T

عاشقانه‌های احمد شاملو

در مردگانِ خویش نظر می‌بندیم با طرحِ خنده‌یی، و نوبتِ خود را انتظار می‌کشیم بی‌هیچ خنده‌یی... #احمد_شاملو ✦✦ هرچند من ندیده‌ام این کورِ بی‌خیال این گنگِ شب که گیج و عبوس است خود را به روشنِ سحر نزدیک‌تر کند، لیکن شنیده‌ام که شبِ تیره هرچه هست آخر زتنگه‌هایِ سحرگه گذر کند… #شاملو ✦ ✦ کوه...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا