خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: روزبه_معین

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...متوجه میشی هیچ حسی به گذشته و آدم های گذشته نداری، دیگه می تونی واسه همشون آرزوی خوشبختی کنی؛ یه جور رهایی و بی احساسی کامل، از اون به بعد با کسی جر و بحث نمی کنی، به همه لبخند می زنی و از همه چیز ساده می گذری. مردم بهش میگن قوی شدن، اما من میگم سِر شدگی! ☆قهوه سرد آقای نویسنده...
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...مدت زیاد گوشت نخورن و زنده بمونن، ولی به نظرت می تونن یه روز بدون فکر زنده بمونن؟ _چرا نتونن؟ می بینی که همه می تونن! مامانم می گفت اگه می خواستم فکر کنم عمرا اگه زن بابات می شدم ولی یه لحظه تو شرایطش قرار گرفتم و بهش جواب مثبت دادم البته یه چیزهایی هم درباره ندای درونی می گفت! #روزبه_معین
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...یه دسته ای راه مستقیم رو انتخاب می کنن و جلو میرن، یه دسته ای هم خلاف جهت حرکت می کنن، اما اشتباه نکن! اون هایی که خلاف جهت میرن بازنده نیستن، بازنده اون هایی هستن که دستشون رو به میله های پل گرفتن و دارن پایین رو نگاه می‌کنن، می ترسن، می ترسن! ☆ هنگامی که باران پیانو می نوازد...
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آدم ها جدا از عطری که به خودشون می زنن، عطر دیگه ای هم دارن که اتفاقا تاثیر گذارتر هم هست، عطر چشم هاشون، عطر حرف هاشون، عطری که فقط مختص شخصیت اون هاست و متاسفانه در هیچ مغازه ی عطر فروشی پیدا نمیشه! ☆قهوه_سرد_آقای_نویسنده #روزبه_معین
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا