خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,471
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 55 دقیقه
نویسنده این موضوع
لمپارد: دو بازی اول چلسی عجیب و غریب بوده است
فرانک لمپارد، سرمربی جوان چلسی از هدایت این تیم احساس غرور می کند.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه دو بازی اول چلسی تحت هدایت لمپارد با شکست همراه بود، اما نمایش چهارشنبه شب آبی های لندن برابر لیورپول باعث امیدواری هواداران این تیم شده و چلسی به دنبال کسب اولین پیروزی با لمپارد در هفته دوم لیگ برتر مقابل لسترسیتی است.

دیدار برابر لسترسیتی: "برای اولین بار در این فصل در مقابل هواداران در خانه به میدان می رویم و این یک بازی بزرگ برای ما است. لستر در سالهای اخیر مربیان و بازیکنان بزرگی داشته و تیمی قابل احترام برای ماست.

من برندان راجرز را خوب می شناسم و او یک سرمربی فوق العاده است که یک گروه بسیار خوب بازیکنان را در اختیار دارد، لستر ترکیبی خوب از بازیکنان جوان، با کیفیت بالا و بازیکنان باتجربه است و ما می خواهیم یک چالش بزرگ را تجربه کنیم.

دو بازی اول عجیب و غریب بوده است. نباید فکر کنیم تنها حضور ما در زمین باعث عملکرد خوب ما در دیدار مقابل لیورپول بوده و مهم این است که با تمرکز بالا بازی کنیم."

هدایت چلسی برای اولین بار در استمفورد بریج: "احساس غرور دارم و افتخار می کنم که این باشگاه را هدایت می کنم. از زمانیکه از چلسی جدا شده ام چند بار به استمفورد بریج برگشته ام و به اندازه کافی خوش شانس بودم که از سوی هواداران حمایت شوم. این دیدار برای من یک روز عاطفی و خاص خواهد بود اما مهمترین موضوع برای ما تلاش برای گرفتن سه امتیاز است و این همان چیزی است که من واقعا نگران آن هستم."

تغییر پست انگلو کانته: "نکته مهم برای هافبک های من این است که ما انعطاف پذیری داریم و هیچ کس در ساختاری مطلق متوقف نمی شود. در دیدار برابر لیورپول دیدیم که بازیکنان آزادی استفاده از ویژگی های خود را داشتند. توپ ربایی فوق العاده کانته به معنای این نیست که او فقط باید در مقابل دفاع چهار نفره عقب قرار گیرد و او می تواند در میانه میدان نیز با توپ حرکت کند."

لمپارد: دو بازی اول چلسی عجیب و غریب بوده است

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا