خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

ElnaZ☆

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
478
زمان حضور
9 روز 9 ساعت 38 دقیقه
نویسنده این موضوع
علی سورنا با نام اصلی علی خدامی ترانه سرا، آهنگساز و رپکن ایرانی است که در بیست و هفتم فروردین ۶۹ در گرمسار سمنان به دنیا آمد.تحصیلات او دیپلم برق صنعتی می باشد
طبق گفته ی این هنرمند اغلب محتوای آثار خود را از ناراحتی و غم زندگی اش الهام می گیرد. او به واسطه ی خلاقیت و ابتکار مجموعه هایی نو متفاوت را در سبک موسیقی آلترناتیو هیپ هاپ ایجاد و تعداد زیادی آلبوم مشهور و مطرح در این سبک توانسته به انتشار برساند.
علی سورنا کار هنری خود را با شاعری شروع نموده و سپس تمرین، ضبط آهنگ و انتشار تک آهنگ ادامه داده است. کار حرفه ای او در این زمینه به سال ۱۳۸۷ به صورت زیرزمینی باز می گردد. حدودا همه ی کارهای علی سورنا از اول دارای محتوای سـ*ـیاسی – اجتماعی بوده اندو نیز وی تلاش داشته عقیده و موقعیت خویش را بی هیچ ممیزی شرح دهد
از همان اول علی سورنا شعرهای خود را در سبک اعتراضی و انتقادی می سرود. او در آثارش به شرایط و مشکلات مردم، فقر و فحشا اشاره داشت. با این حال علی سورنا بعد از سالها کار و پخش تک آهنگ، بر آن شد تا نخستین آلبوم رسمی خود به اسم «مرد تنها» را تولید و منتشر کند
او در آلبوم «مرد تنها» از آهنگ «مرد تنهای فرهاد مهراد» تاثیر پذیرفته است که برای زنده ساختن گونه ای از مردانگی به ساخت و انتشار آلبوم خود با همین نام پرداخت.
در نوزدهم بهمن سال ۹۲ سورنا یک آلبوم دیگر به اسم «آواز» پخش کرد که جار و جنجال زیادی را در موسیقی زیرزمینی به همراه داشت.

27_yxdq.jpeg

بیوگرافی علی سورنا | خواننده

ElnaZ☆

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
478
زمان حضور
9 روز 9 ساعت 38 دقیقه
نویسنده این موضوع
IMG_20231202_130832_308.jpeg

از آثار وی میتوان به