خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع
شهربانو منصوریان متولد ۸ بهمن ۱۳۶۴ در اصفهان ، قهرمان ووشوکار ایران است
تا پنجم ابتدایی درس خواند ، سپس تحصیلات رو کنار گذاشت و در نبود پدر ، کارگری کرد تا مخارج خانواده اش را تامین کند ، حالا قهرمان جهان می باشد
او با ۱۷۵ سانتی متر قد و ۶۰ کیلوگرم وزن در رشته MMA هم حضور دارد

خانواده

شهربانو بعنوان فرزند دوم خانواده در شهر «سمیرم» اصفهان در یک خانواده با فقر مطلق به دنیا آمد ، پدر و مادرش هر دو کشاورز زمین های اجاره ای مردم بودند
یک خواهر بزرگتر بنام مرضیه و خواهران کوچکترش به ترتیب سهیلا ، الهه ، رضی و یک برادر بنام جواد است

شهربانو منصوریان | ووشو کار

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع
کار در زمین های کشاوری

از زمانی که توان راه رفتن پیدا کرد ، کنار پدر کارگری روی زمین های کشاورزی مردم از درو کردن گندم تا چیدن سیب را شروع کرد
بخاطر وضعیت نه چندان مناسب مالی خانواده ، دیگر خواهرانش «سهیلا» و «الهه» هم بعدا مجبور به کار بودند

التماس برای خرید مرغ

در ۱۳ سالگی زمانی که برای خواهر بزرگترش «مرضیه» خواستگار آمده بود ، به همراه پدر برای خرید مرغ برای غذا ، به آب و آتیش زد
فروشنده بخاطر چک های قبلی پدر ، حاضر به فروش مرغ بصورت قرضی نبود اما شهربانو با التماس و قولی که برای جور کردن پول داد ، توانست فروشنده را راضی کند
او یک ماه سخت کار کرد و ساعات بیشتری را در مزارع مردم برای چیدن و بسته بندی سیب گذراندن تا پول فروشنده را جور کند

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع
رفتن پدر و سرپرستی خانواده

در ۱۵ سالگی ، پدرش بخاطر فقر و ناتوانی در تامین هزینه های زندگی آنها را تنها گذاشت و به شیراز رفت و آنجا زندگی جدید را شروع کرد
به این ترتیب شهربانو با ترک تحصیل در پنج ابتدایی ، سرپرستی خانواده اش را برعهده گرفت تا خانواده از هم نپاشد

کار در خانه مردم تا شروع ورزش

چند ماه بعد با حمایت عمویش ، توانست برای کار به شیراز برود ، آنجا بود که بعنوان یک مستخدم در یک خانواده متمول مشغول بکار شد

خودش می گوید در طول ۴ سال حضورم در شیراز به پیشنهاد همان خانواده که کار می کردم ، در ازاء کار می توانستم بین تحصیل و باشگاه یکی را انتخاب کنم
من باشگاه را انتخاب کردم و رشته کاراته و تکواندو را فراگرفتم ، در طول این مدت هم ، کار می کردم و هم باشگاه می رفتم و تا حدودی خانواده را نیز تامین می کردم

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع
از کاراته تا ووشو

من در شیراز ورزش را با کاراته شروع کردم و بعد در سمیرم به کلاس کونگ فو می رفتم تا اینکه با ووشو آشنا شدم و متوجه شدم ترکیبی از رشته های رزمی است
این رشته را زیر نظر «سامره خلیلی» در ورزشگاه تختی آغاز کردم و سپس خواهرانم «الهه» و «سهیلا» هم سمت ووشو آمدند

اجاره اسب

بعد بازگشت از شیراز به همراه پس اندازی که داشت یک اسب گرفت و در محل گردشگری «آبشار سمیرم» با اجاره دادن آن زندگیشان را تامین می کرد

از پسر حامی تا ازدواج
سال ۱۳۸۵ در ۲۱ سالگی روزی که یکی از مشتریان اجاره اسب با وی درگیر می شود ، یک پسر بنام «امید نوابی» بعنوان حامی پشت «شهربانو» در میاید
طولی نمی کشد این دو عاشق هم شده و باهم ازدواج می کنند و کم کم وضعیت زندگی شان بهتر می شود

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع
از تیم ملی تا افتخار جهانی

خواهرش «الهه» در ۱۶ سالگی وارد تیم ملی جوانان شد تا اینکه «شهربانو» هم بخاطر درخشش خود در کشوری به اردوی تیم ملی بزرگسالان رسید
شهربانو سال ۱۳۹۰ وقتی ۲۶ ساله بود در اولین تجربه حضورش در مسابقات جهانی ترکیه به مدال طلا رسید و یکسال بعد در مسابقات آسیایی ویتنام هم طلا گرفت

حضور در ماه عسل تا سینما
در سال ۱۳۹۶ حضور شهربانو با خواهرانش در برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی و تعریف داستان زندگیشان به شدت مورد توجه قرار گرفت
در این گفتگو بعد از سال ها پدرشان را در آ*غو*ش کشیدند و دوباره دورهم جمع شدند
پس از آن بود که مهتاب کرامتی (بازیگر) دست به کار شد و بعنوان تهیه کننده فیلم «از صفر تا سکو» را ساخت و زندگی خواهران را متحول کرد

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع
همسر حامی و مربی بدنسازی

در تمام سال های ازدواج همسرم از هیچ تلاشی برای پیشرفت من کوتاهی نکرد و همیشه حمایت و پشتیبانی را در تمام مراحل زندگی مشترک حس کردم
همسرم از ۱۰ سالگی کشتی می گرفت و در حال حاضر هم در باشگاه پرورش انـ*ـدام خودش ، مشغول مربیگری است
مادر شدم
شهربان منصوریان قهرمان ووشو کار در مرداد ۱۳۹۸ با انتشار عکس پسرش «آرشام» خبر مادرش شدن خود را رسانه ای کرد

سال ۱۳۹۸ بعد از کنار گذاشتن خواهرش «الهه» از تیم ملی و دوپینگی از آب در آمدن آن شخص جایگزین ، در یک گفتگوی جنجالی به مسئولات وقت تاخت
خودش می گوید من یک حرف حق زده ام و گفتم چرا حق خواهرم خورده شده و چرا کسی که جای او را گرفته دوپینگی از آب درآمد
من از حق خواهرم دفاع کردم ، چون برای آنها در تمام این سال ها هم مادر بودم و هم پدر و نمی خواهم کسی حق شان را بخورد

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع

بخشش حکم انضباطی
در نهایت یکسال بعد ، با اعتراض شهربانو و خواهرش حکم محرومیت ۲۰ و ۸ ماهه این دو خواهر شکسته و ۱ سال باقی مانده محرومیت ایشان تعلیق شد

حقوق کارگری از شهرداری
من چند سالی کارمند شهردای سمیرم بودم اما حقوق کارگری می گرفتم و هنوز نتوانستم از امکان استخدام ویژه قهرمانان استفاده کنم
هر بار که نامه ای زده شده ، در استانداری اصفهان به مشکلات برخورده و انجام نشده است

مصدومیت و جراحی
در اردیبهشت ۱۴۰۰ خانم شهربانو در جریان تمرینات حرفه ای در تایلند پس از احساس درد در ناحیه شکم در بیمارستان این کشور بسـ*ـتری شد
با این حال به دلیل هزینه های بالای درمان و عدم تشخیص به ایران بازگشت و در نهایت در بیمارستان بهمن تهران بسـ*ـتری و جراحی شد

YaSnA_NHT๛

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
میکسر انجمن
کاربر V.I.P انجمن

امتیاز واکنش
13,813
زمان حضور
130 روز 14 ساعت 24 دقیقه
نویسنده این موضوع