خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Meysa

میستونکِ مرمر
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
38,157
زمان حضور
101 روز 10 ساعت 37 دقیقه
نویسنده این موضوع
مورد استفاده:

در مورد افرادی است كه با رفتارشان به دیگران آسیب می‌رسانند، اما نیت بدی ندارد.
روزی روزگاری لاك پشت و عقربی وسط یك بركه زندگی می‌كردند و دور تا دور آنها را آب فراگرفته بود. آنها در خشكی كوچكی كه وسط آب قرار داشت با چند حیوان دیگر به خوبی و خوشی زندگی می‌كردند، چند سال بعد به دلیل خشكسالی و نباریدن باران آب بركه كم شد و در نتیجه دیگر غذایی برای خوردن حیوانات پیدا نمی‌شد. حیوانات دیگر مرداب مثل قورباغه‌ها و غیره در حال از بین رفتن بودند. لاك پشت و عقرب كه نزدیك هم زندگی می‌كردند و با هم خیلی دوست بودند برای اینكه جان خود را از دست ندهند به فكر چاره‌ای افتادند، عقرب با ناراحتی گفت: من باید در این خشكی كوچك بمانم تا بمیرم من نمی توانم از آب عبور كنم چون در آب غرق می‌شوم. لاك پشت كه نمی‌توانست برود و دوست و همسایه‌ی قدیمی خود را تنها بگذارد به فكر چاره‌ای افتاد. به عقرب گفت: غصه نخور تو بر لاك من بنشین من به سلامت تو را از بركه بگذرانم. آنها فردای آن روز حركت كردند بر لـ*ـب آب كه رسیدند، عقرب به پشت لاك پشت پرید و او هم سـ*ـینه‌ی خود را به آب زد و خیلی راحت توانستند بر روی آب شناور شوند.

نیش عقرب نه از ره كین است

Meysa

میستونکِ مرمر
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
38,157
زمان حضور
101 روز 10 ساعت 37 دقیقه
نویسنده این موضوع
عقرب كه خیلی خوشحال شده بود و باورش نمی‌شد كه بتواند از روی آب بگذرد نیشش را بر لاك، لاك پشت فرو كرد. لاك پشت كه متوجه قضیه شد، گفت: من دارم تو را از بركه به سلامت می‌گذرانم، بعد تو در حال نیش زدن منی، عقرب گفت: نه اینطوری نیست كه تو فكر می‌كنی من زمانی كه خیلی خوشحالم باید نیش بزنم تا خوشحالی خودم را نشان دهم. لاك پشت هم گفت: چه جالب! من هم وقتی خیلی خوشحال می‌شوم باید در آب برقصم و شروع كرد به رقصیدن در آب و پیچ و تاب دادن به خودش، عقرب هم كه بر روی لاك او نشسته بود به راحتی سر خورد، در آب افتاد و خفه شد.
منبع راسخون

نیش عقرب نه از ره كین است

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا