خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

kia⁰⁸

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
106
زمان حضور
1 روز 6 ساعت 15 دقیقه
نویسنده این موضوع
اگر می‌خواهید سر به سر «نایل هوران» بگذارید، می‌توانید روی «جاستین بیبر» تمرکز کنید و انواع لقب‌های مختلف را به او بدهید تا بالاخره «نایل» از کوره در برود و به‌خاطر دوست صمیمی‌اش با شما کل کلش را آغاز کند و تا آستانه یقه به یقه شدن هم پیش برود. این شدت علاقه به قدری بالا بود که وقتی برای اولین بار «جاستین بیبر» را از نزدیک دیده حدود دو دقیقه به صورت مدام از شدت خوشحالی جیغ زده و جاستین به‌شدت از مواجهه با این رفتار ترسیده و کار به جایی رسیده که «هری» مجبور شده «نایل» را بـ*ـغل کند و از آنجا دورش کند.

این جیغ زدن‌ها در لحظه‌ای که جاستین، نایل را در توئیتر فالو کرده هم اتفاق افتاده و همین باعث شده تا دیگر اعضای گروه هر وقت بخواهند نایل را اذیت کنند، روی نقطه ضعف اصلی او یعنی جاستین بیبر زوم کنند. «برونو مارس» و «دمی لوتو» دیگر هنرمندان مورد علاقه این جوان ۲۶ ساله ایرلندی هستند. هنرمندی که ۱۳ سپتامبر ۱۹۹۳ در مولینگارد کانتی وستمیت ایرلند متولد شد. او یک برادر بزرگتر از خود به نام گرگ دارد. بدترین خاطره عمرش به زمانی بازمی‌گردد که «گرگ» (برادرش) دو ماهی او را به نام‌های «تام» و «جری» (tom and jerry ) کشته است! مادر وی مُورا و پدرش بابی هوران نام دارند. وقتی نایل پنج ساله بود از هم جدا شدند. نایل تا مدتی با هردو آنها زندگی می‌کرد تا اینکه تصمیم گرفت در مولینگارد پیش پدرش ساکن شود. مادر او در انگلستان زندگی می‌کند. او از ۱۰ سالگی نوازندگی گیتار را شروع کرد. در یک مصاحبه گفت که بهترین هدیه کریسمس او گیتارش بوده‌است. او گفت که والدینش هنگام یک سفر متوجه خواندنش شدند. او می‌گوید “خاله‌ام گفت که فکر کرده صدا از رادیو بوده‌است. دقیقا همین برای مایکل بوبله (خواننده) و پدرش اتفاق افتاده‌است. او قهرمان من است و من خوشحالم که داستانی شبیه هم داریم.” او طرفدار گروه‌های راک “دِ ایگلز، بون جووی و دِ اسکریپت” است.

نایل در سال ۲۰۱۰ برای سری هفتم «ایکس فکتور» انگلستان اقدام کرد و با خواندن آهنگ« so sick» نظراتی متناقض از داوران گرفت. «لویی والش» با ورود او موافق بود اما شرل کول و داور ‌مهمان، کیتی پری فکر می‌کردند او به زمان بیشتری برای رشد نیاز دارد. در انتها با رای مثبت لویی، کیتی و سایمون کاول و با رای منفی شرل کول نایل به بوت کمپ (اردوگاه تمرین) وارد شد. اما در بوت کمپ نایل نتوانست آنطور که باید آهنگ «Champagne Supernova» را اجرا کند. در نتیجه با پیشنهاد داور ‌مهمان، نیکول شرزینگر نایل به زین مالیک، لیام پین، هری استایلز و لویی تاملینسون پیوست که با یکدیگر گروه وان دایرکشن را تشکیل دادند. نکته خبرساز «نایل» علاقه و اشتهای بیش از حد او به غذا و به‌خصوص «سیب زمینی سرخ کرده» است. در مصاحبه‌ای زنده که چند سال پیش از یکی از شبکه‌های لندن روی آنتن رفته بود، وقتی از او پرسیده شد اغلب بزرگ‌ترین دغدغه ذهنی تو چیست؟ جواب داد: « اینجا غذا پیدا می‌شه؟ سیب زمینی سرخ کرده چی؟!»

او در سال ۲۰۱۲ افشا کرد که از پرنده‌ها وحشت دارد چون در کودکی توسط یک کبوتر مورد حمله قرار گرفته بود! تصاویر اشک‌های بی پایان نایل وقتی گروه نتوانست در مسابقه «ایکس فکتور» برنده شود تا مدت‌ها در ذهن دوستداران و مخاطبان‌شان بود. نایل آن شب بیشتر از همه گریه کرد و یک سال بعد «هری» در یک شوخی جنجالی (که باعث قهر دو روزه نایل با او شد) در گفت‌وگویی زنده گفت: «آن شب نایل به قدری غمگین بود که حتی شام مخصوص مادرش یعنی سیب زمینی سرخ کرده را هم به اتاقش نبرد و نخورد!» آخرین نقل قول «نایل» نقل قولی بود که در مقطعی جنجال بزرگی را در توئیتر به پا کرد. آنجا که نایل گفت: «یک بار یکی از طرفدارهای گروه همه اعضای گروه را بـ*ـغل کرد به جز من. من آن روز خیلی دلم شکست و شب در تختخوابم کلی گریه کردم.»

بیوگرافی نایل هوران | خواننده

kia⁰⁸

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
106
زمان حضور
1 روز 6 ساعت 15 دقیقه
نویسنده این موضوع
نایل هوران

اسم: niall james horan
رنگ مورد علاقه: سبز یا قرمز
قد: ۱۷۲ سانتی متر
وزن: ۶۶ کیلوگرم
تولد: ۱۳ سپتامبر ۱۹۹۳( ۲۲ شهریور ۱۳۷۳)
میانگین ساعت خواب: ۵ ساعت
عاشق کار : خوابیدن – غذا خوردن -اینترنت – اهنگ
اخلاق: بامزه- خجالتی- بی خیال- عاشق دستشویی-همیشه خوشحال-عاشق اینترنت و موسیقی
غذای مورد علاقه: سیب زمینی سرخ کرده ( البته همه را دوست داره)
اولین اجرای زنده : جی ال اس
هنرمند مورد علاقه: مایکل بوبله
آهنگ مورد علاقه از وان دایرکشن: more than this
هنرمندی که می‌خواید باهاش کار کنی: برونو مارس و دمی لوتو
نقشش در گروه: جوسازی (با تصفیه نامطبوع هوا)
در سن ۵۰سالگی چه می کنید؟: رو صندلی چرخ دار نشستم
حیوان مورد علاقه: گربه
مهارت و تخصص: خوب گیتار زدن و خوندن
اصلیت: ایرلندی
چیزی که اغلب تو فکرشی: اینجا غذا پیدا می‌شه؟
چگونه با مشکلات برخورد می‌کنی: می‌خورم
کی تو گروه از همه بداخلاق‌تره: زین (Zayn)
کی از همه وحشتناک‌تر می‌شه وقتی عصبانیه : هری
بخش مورد علاقه‌ی بدن: چشم
سایز پا: ۴۱

چند تا ویژگیاش:

مهارت و تخصص: خوب گیتار زدن و خوندن

۱- نایل یک بلیبره (طرفدار جاستین بیبر)

۲- وقتی که جاستین بیبر نایل رو توی توییتر فالو کرد نایل از خوشحالیش جیغ زد

۳- وقتی کیف پولشو باز میکنی ۱ عکس از جاستین بیبر و ۱ عکس از ۱d توش داره

۴- نایل خیلی شکموئه و عاشق خوردنه (پس چرا این قدر خوش هیکله و چاق نمیشه)

۵- نایل میتونه گیتار بزنه

۶- نایل میتونه عاشق هر جور دختری بشه چون با قلب عاشق میشه نه با چشم

۷-دخترای چشم قهوه‌ای رو دوست داره

۸-وقتی گروهشون توی ایکس فکتور برنده نشد از همه بیشتر گریه کرد

۹-وقتی طرفدارا میگن با من ازدواج میکنی، میگه آره

۱۰- نایل میگه که ۱ بار یکی از طرفدارا همه رو بـ*ـغل کرد به جز من و من خیلی دلم شکست
۱۱- وقتی جاستین بیبر رو برای اولین بار دید انقدر جیغ زد که جاستین ترسید و هری مجبور شد نایل رو بـ*ـغل کنه و از اون‌جا ببرش

۱۲- تختشو به اندازه غذا خوردن دوست داره( شما خیلی زیاد بخونش )

۱۳-رنگ مورد علاقش قرمز یا سبز

۱۴-از بین تمام اعضای گروه از لویی خوشش میاد!

۱۵-وقتی ۱ دختر با موهاش بازی میکنه خوشش میاد

۱۶-با زیر ۱۴ سال قرار نمیزاره!

۱۷- شایعه شده بود نایل و دمی لواتا همدیگه رو دوست دارن ولی این شایعه کلا غلط بود!

۱۸-اگر نایل خواننده نبود دوست داشت معلم صدا باشه

۱۹-نایل وقتی در “جستجوی نمو” رو نگاه می‌کرد گریش گرفت

۲۰-از خرگوش‌ها بدش میاد چون فکر میکنه بی‌مصرفن

۲۱- فکر میکنه باید قدش بلندتر باشه در صورتی که همین طوری هم قدش بلنده

۲۲-از دخترای خجالتی خوشش میاد

۲۳- تنها عضو گروهه که ایرلندیه

۲۴- رنگ اصلی موهاش قهوه‌ایه ولی ما همیشه با موی بلوند میبینیمش

۲۵- یک بار خواب دید همه غذاهای دنیا تموم شده و وقتی از خواب برخاست، کلی گریه کرد!

۲۶- زین: من ۱ دفعه از بشقاب نایل غذا ورداشتم باید اون لحظه قیافشو میدیدین (حتما نایل خیلی جوش آورده)

۲۷- زین:اگه دوباره از بشقابت غذا بردارم چی کار میکنی؟نایل:هیچی،وقتی که خوابی موهات رو از ته میزنم.

۲۸- همه پسرا خواهر دارن به جز نایل

۲۹-ن ایل ۱ بار حدودا نیم ساعت داشت با مسئول امنیت هواپیما جر و بحث میکرد چون نمیتونست غذا ببره تو هواپیما

۳۰- نایل بیشتر تویییت هاشو با بووووس تموم میکنه

^~SARA~^

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,993
زمان حضور
113 روز 16 ساعت 35 دقیقه

shape1
shape2