خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

paeez81

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,588
زمان حضور
34 روز 7 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی سابق تراکتور درباره دلیل منتفی شدن حضورش در سایپا توضیح داد.

به گزارش فوتبالی، سایپا در لیگ بیستم روزهای خوبی را تجربه نکرده و در خطر سقوط به دسته پایین‌تر قرار دارد.

بعد از استعفای فراز کمالوند از سرمربیگری سایپا، هنوز سرمربی جدید این تیم مشخص نشده است.

در شرایطی که گفته می‌شد رسول خطیبی گزینه اصلی نارنجی‌پوشان برای جانشینی کمالوند است اما مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا امروز درباره منتفی شدن حضور خطیبی در تیمش با خبرگزاری فارس صحبت کرده و گفته است: یکی از گزینه‌های ما رسول خطیبی بود اما به دلیل اینکه انگیزه لازم را در وی ندیدم، حضورش در سایپا منتفی شد.

سرمربی سابق تراکتور در گفت و گوی کوتاه با خبرنگار فوتبالی درباره صحبتهای سراجی اظهار داشت: آقای سراجی از دوستان من هستند و صحبتهایی را انجام دادیم ولی در این مقطع تصمیم گرفتم که با این باشگاه همکاری نکنم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم. سایپا در این سه بازی شرایط سختی دارد و نمی‌توانم در این مقطع به آنها کمک کنم.

وی ادامه داد: مدیران سایپا از من درخواست کردند تا قرارداد بلندمدت امضا کنم اما با مشورت‌هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که پیشنهاد آنها را قبول نکنم.

منبع : فوتبالی

توضیح خطیبی؛ چرا سرمربی سایپا نشدم

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا