خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Paniz2013

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
31
زمان حضور
9 ساعت 4 دقیقه
با سلام
نام رمان:نستوه(خستگی‌ناپذیر)
نویسنده:ppaniz2013
ژانر: اجتماعی،عاشقانه،غمگین
خلاصه:داستان در مورد دختری به نام ساحل صداقت است که پایین شهر زندگی میکنه اما هیچ جوره به این زندگی قانع نیست و میخواد با هر زحمتی که شده زندگیشو تغییر بده اما این جاده ای که ساحل در پیش گرفته همیشه هموار نیست و...

ناظر:به صلاح دید مدیریت

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

آخرین ویرایش:
Reactions: * رهــــــا *، Karkiz، !MeŁłКa ƝasłƦłaƝ! و یک کاربر دیگر

* رهــــــا *

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,607
زمان حضور
10 روز 22 ساعت 18 دقیقه
با سلام
نام رمان:نستوه(خستگی‌ناپذیر)
نویسنده:ppaniz2013
ژانر: اجتماعی،عاشقانه،غمگین
خلاصه:داستان در مورد دختری به نام ساحل صداقت است که پایین شهر زندگی میکنه اما هیچ جوره به این زندگی قانع نیست و میخواد با هر زحمتی که شده زندگیشو تغییر بده اما این جاده ای که ساحل در پیش گرفته همیشه هموار نیست و...

ناظر:به صلاح دید مدیریت
ناظر شما: vettue
لطفا گفتگویی با عنوان رمان نستوه با ایشان و من ایجاد کنید و در گفتگو نام رمان، نام نویسنده، ژانر، خلاصه، مقدمه، چکیده‌ی کلی از تمام داستان (ویژه ناظر) و ۵ پست اولیه را بفرستید

Rooia75

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
8 ساعت 12 دقیقه
باسلام
نام: طلوع خوشبختی
درخواست ناظر دارم
موضوع:دختری به نام نوراکه در پروشگاه بوده دختری ارام و مهربان و سن ۱۲ سالگی به فرزند خواندگی خانواده رستمی قرار گرفت توسط پیرزن سالخورده مهربان که فرزاندش خارج کشور هستن از نورا حمایت میکنه و نورا به دانشگاه میره و رشته گرافیک تحصیل میکنه شاگرد ممتاز دانشکده بوده تو لیسانس میگیره .
وقتی او ۲۳ سال داشت خانم رستمی فوت میکنه وتوسط فرزندان خانم رستمی از خانه بیرونش میکنن نورا تصمیم میگیره رو پا خودش بایسته و.
در همین حال پسری از یک خانواده مدرن است به نام امیر حافظ موحد پسر سرد و خشن که بعد مرگ مادرش ادم کمی هم صحبت شد لبخند به لـ*ـب نیاورد بخاطر اتفاقات گذشته از همه متنفره بجز مسیح پسر عموش که همیشه کنارشه و....

الهه جنوب

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
58 دقیقه
سلام و خسته نباشید
نام رمان:شب های بی خوابی
نویسنده:الهه جنوب
ژانر:عاشقانه،پلیسی
خلاصه:
زندگیه دختری را روایت میکند که درگذشته اتفاقی افتاده که خودرا باعث بانیه اون اتفاق میداند و سعی در جبران ان اتفاق دارد.
ناظر با انتخاب خودتان

* رهــــــا *

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,607
زمان حضور
10 روز 22 ساعت 18 دقیقه
باسلام
درخواست ناظر دارم
موضوع:دختری به نام نوراکه در پروشگاه بوده دختری ارام و مهربان و سن ۱۲ سالگی به فرزند خواندگی خانواده رستمی قرار گرفت توسط پیرزن سالخورده مهربان که فرزاندش خارج کشور هستن از نورا حمایت میکنه و نورا به دانشگاه میره و رشته گرافیک تحصیل میکنه شاگرد ممتاز دانشکده بوده تو لیسانس میگیره .
وقتی او ۲۳ سال داشت خانم رستمی فوت میکنه وتوسط فرزندان خانم رستمی از خانه بیرونش میکنن نورا تصمیم میگیره رو پا خودش بایسته و.
در همین حال پسری از یک خانواده مدرن است به نام امیر حافظ موحد پسر سرد و خشن که بعد مرگ مادرش ادم کمی هم صحبت شد لـ*ـبخند به لـ*ـب نیاورد بخاطر اتفاقات گذشته از همه متنفره بجز مسیح پسر عموش که همیشه کنارشه و....
دوست عزیز ژانر رو ننوشتید!
البته چون خلاصه ژانرها رو تا حدودی لو داده بود ناظر رو استثنا مشخص کردم.
ناظر شما: Ryhwn
لطفا گفتگوی خصوصی با عنوان رمان طلوع خوشبختی ایجاد کنید.
البته این نام تکراری است پس نام جدید رمان، نام نویسنده، ژانر، خلاصه مناسب‌تر، مقدمه و یک چکیده کلی از تمام داستان را به همراه ۵ پست اولیه بفرستید.

پ.ن: مرا هم در گفتگو دعوت کنید.

* رهــــــا *

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,607
زمان حضور
10 روز 22 ساعت 18 دقیقه
سلام و خسته نباشید
نام رمان:شب های بی خوابی
نویسنده:الهه جنوب
ژانر:عاشقانه،پلیسی
خلاصه:
زندگیه دختری را روایت میکند که درگذشته اتفاقی افتاده که خودرا باعث بانیه اون اتفاق میداند و سعی در جبران ان اتفاق دارد.
ناظر با انتخاب خودتان
ناظر شما: niloofar.H
لطفا گفتگوی خصوصی با عنوان رمان شب های بی خوابی با ایشان و من ایجاد کنید.
در گفتگو نام رمان، نام نویسنده، ژانر، خلاصه، مقدمه، چکیده‌ی کلی از تمام داستان و ۵ پارت اولیه را بفرستید و منتظر جواب ناظر شوید.

Rooia75

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
8 ساعت 12 دقیقه
باسلام
درخواست ناظر دارم
در همین حال پسری از یک خانواده مدرن است به نام امیر حافظ موحد پسر سرد و خشن که بعد مرگ مادرش ادم کمی هم صحبت شد لبخند به لـ*ـب نیاورد بخاطر اتفاقات گذشته از همه متنفره بجز مسیح پسر عموش که همیشه کنارشه و....
دوست عزیز ژانر رو ننوشتید!
البته چون خلاصه ژانرها رو تا حدودی لو داده بود ناظر رو استثنا مشخص کردم.
ناظر شما: Ryhwn
لطفا گفتگوی خصوصی با عنوان رمان طلوع خوشبختی ایجاد کنید.
البته این نام تکراری است پس نام جدید رمان، نام نویسنده، ژانر، خلاصه مناسب‌تر، مقدمه و یک چکیده کلی از تمام داستان را به همراه ۵ پست اولیه بفرستید.

پ.ن: مرا هم در گفتگو دعوت کنید.
چه طور میتونم گفت گو خوصی ایجاد کنم

• پوکر
  • قهقهه
Reactions: Mahla_Bagheri و ~HadeS~

Kiana.sh

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
1 ساعت 39 دقیقه
با سلام درخواست ناظر دارم
نام رمان: فاصله
نام نویسنده:کیانا شبیهی
ژانر:عاشقانه،اجتماعی،تراژدی

داستان درباره دختری هست که روانشناس هستش ودر طول داستان اتفاقات زیادی براش میفته
اتفاقات خوب ، غم انگیز و ...
اون در حالی که پسر خاله ش رو دوست داره میفهمه که ایدز داره و به خواستگاری پسر خالش جواب رد میده تا آینده ی اون خراب نشه و در آخر هم به عشقش نمی رسه

آخرین ویرایش:

* رهــــــا *

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,607
زمان حضور
10 روز 22 ساعت 18 دقیقه
باسلام
درخواست ناظر دارم
در همین حال پسری از یک خانواده مدرن است به نام امیر حافظ موحد پسر سرد و خشن که بعد مرگ مادرش ادم کمی هم صحبت شد لـ*ـبخند به لـ*ـب نیاورد بخاطر اتفاقات گذشته از همه متنفره بجز مسیح پسر عموش که همیشه کنارشه و....

چه طور میتونم گفت گو خوصی ایجاد کنم
روی اسم Ryhwn کلیک کنید و بعد بزنیدشروع گفتگو

با سلام درخواست ناظر دارم
نام رمان: فاصله
نام نویسنده:کیانا شبیهی
ژانر:عاشقانه،اجتماعی،تراژدی

داستان درباره دختری هست که روانشناس هستش ودر طول داستان اتفاقات زیادی براش میفته
اتفاقات خوب ، غم انگیز و ...
اون در حالی که پسر خاله ش رو دوست داره میفهمه که ایدز داره و به خواستگاری پسر خالش جواب رد میده تا آینده ی اون خراب نشه و در آخر هم به عشقش نمی رسه
اگر رمانتون تموم نشده باشه مشکلی برای تعیین ناظر و نوشتن ندارید!
تعیین ناظر می‌کنید و می‌نویسید؟

sev..da

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9
زمان حضور
13 ساعت 57 دقیقه
▪ ارسال کنید.

سودا ثاقبی
عاشقانه
دختری به اسم سودا سعادت که عاشق پسری به اسم حسام کیانی میشه حسام هم عاشقانه سودارو دوست داره ولی ی روز حسام با حالی داغون میگه سودا من دیگه نمیخوات و دارم ازدواج میکنم
سودا از اون روز مشکل روانی پیدا میکنه ۶ ماه بسـ*ـتری میشه با کمک دکترش کامران بهبود پیدامیکه و به زندگی ادامه میده تا اینکه ی روز شریکش ی مهمونی برای دامادشو دخترش که تازه از خارج اومدن میگیره و سودارو هم دعوت میکنه و تو اون مهمونی بعد ۴ سال حسامو با زنش میبینه..

Reactions: Ghazaleh.A، Karkiz، * رهــــــا * و یک کاربر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا