خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روز 19 مهر
فـال حـافـظ متولدین فروردین
ساقیا سایه ابر است و بهار و لـ*ـب جوی
من نگویم چه کن ار اهل‌دلی خود تو بگوی
دو نصیحت کنمت بشنو و صد گنج ببر
از در عیش درآ و به ره عیب مپوی
تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد حالا که همه چیز فراهم است خوش باش و این روزها را غنیمت دان. درب های رحمت به سویت باز شده است؛ ولی مراقب باش کبر و غرور باعث نشود که غافل شوی؛ زیرا خوشی نیز ماندگار نیست. از این روزها برای فرداهای بهتر استفاده کن.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت
کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند
ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کند
یا رب اندر دل آن خسرو شیرین انداز
که به رحمت گذری بر سر فرهاد کند
تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد قاصدی خوش خبر به سمت شما می آید که به همراه خود رسیدن به مراد و لطف یار را مژده می دهد. مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید قدر آن را بدانید و از آن محافظت کنید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد
یا مبسما یحاکی درجا من اللالی
یا رب چه درخور آمد گردش خط هلالی
می ده که گر چه گشتم نامه سیاه عالم
نومید کی توان بود از لطف لایزالی
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد خودتان را با خیال و رویا گول نزنید و به واقعیات فکر کنید. ناامیدی را کنار بگذارید، خداوند توبه و بازگشت تان را می پذیرد و شما را از سر در گمی نجات می دهد. غصه نخورید زیرا که زندگی هلالی شکل است و بالا و پایین دارد ، به زودی غم ها و سختی ها به پایان می رسد.

فـال حـافـظ متولدین تیر
ای دل آن دم که خراب از می گلگون باشی
بی زر و گنج به صد حشمت قارون باشی
در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
شرط اول قدم آن است که مجنون باشی
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید دعای تان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که دیگران حسرت آن را دارند و آن داشتن سلامتی و داشتن قلبی است که با عشق می‌تپد. برای رسیدن به مقصود باید خطرها را به جان خرید. زیرک باشید و از اطراف تان غافل نشوید. ان‌‌شاءالله که به مقصود خواهید رسید.

فـال حـافـظ متولدین مرداد
خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست
گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست
تو خود وصال دگر بودی ای نسیم وصال
خطا نگر که دل امید در وفای تو بست
تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید به مراد دل خود می‌رسی و این برای پاکی دلت است. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده‌اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

فـال حـافـظ متولدین شهریور
ای پیک راستان خبر یار ما بگو
احوال گل به بلبل دستان سرا بگو
ما محرمان خلوت انسیم غم مخور
با یار آشنا سخن آشنا بگو
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد خوش به حال شما که دوستان و اطرافیانتان واقعا همراه و محرم رازتان هستند. پس چرا ناراحتید و همه را نگران کرده‌اید؟ کسی از شما عنایت و یاری دارد؛ در حق او کوتاهی نکنید که چند برابر بخشش تان در جایی دیگر جبران می‌شود.

فـال حـافـظ متولدین مهر
به چشم کرده ام ابروی ماه سیمایی
خیال سبزخطی نقش بسته ام جایی
فراق و وصل چه باشد رضای دوست طلب
که حیف باشد از او غیر او تمنایی
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که با خیال روی یار زندگی می‌کنید و امیدتان به جوابی است که او می‌دهد. دیگر از انتظار خسته شده‌اید و دل تان محزون شده و از آتش عشق می‌سوزید. ناامید شده‌اید و حاضرید برای رسیدن به یار هر کاری انجام دهید. امیدوار باشید رضایتان به رضای خدا باشد زیرا به آنچه که طلب کرده اید می رسید.

فـال حـافـظ متولدین آبان
خط عذار یار که بگرفت ماه از او
خوش حلقه ایست لیک به در نیست راه از او
ابروی دوست گوشه محراب دولت است
آن جا بمال چهره و حاجت بخواه از او
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد برای گشایش در کار خود از دوستان‌تان کمک بگیرید هرچند که می‌ترسید آنها دست رد به سـ*ـینه شما بزنند. اخلاق و رفتار پسندیده‌تان اعتبار شما را صد چندان کرده است. به خدا پناه ببرید از شر شیطان که راه پیشرفت برایتان باز است. بسم الله بگویید و قدم در راه هدف تان بگذارید که ان‌شاءالله با همت و تلاش به آنچه می‌خواهید، می‌رسید.

فـال حـافـظ متولدین آذر
بالابلند عشوه گر نقش باز من
کوتاه کرد قصه زهد دراز من
نقشی بر آب می‌زنم از گریه حالیا
تا کی شود قرین حقیقت مجاز من
تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید یک آن تصمیم نادرست تان باعث یک عمر پشیمانی شما شده است. به ایمان خویش تکیه کنید. با گریه و زاری کردن کاری از پیش نمی برید. از چیزی نترسید. دوباره یا علی گفته و شروع کنید. با داشتن قدم اول نسیم پیروزی وزیدن می کند. تا حالا فکر می کردید نقشه های تان عملی نیست ولی با کمی تدبیر به حقیقت می پیوندد.

فال حافظ متولدین دی
مژده وصل تو کو کز سر جان برخیزم
طایر قدسم و از دام جهان برخیزم
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی
پیشتر زان که چو گردی ز میان برخیزم
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید به خاطر ایمان قوی و تقوی از بندگان مقرب الهی هستی. اراده کنی خداوند همه چیز به تو می‌دهد ولی همیشه دیگران را مقدم دانسته و برای آنها دعا می‌کنی. به زودی لطف و رحمت خداوند شامل حالت می‌شود و به آرزویت می‌رسی.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل سرخوش
صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست
به هست و نیست مرنجان ضمیر و خوش می باش
که نیستیست سرانجام هر کمال که هست
تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید. سعی کن از زندگی نیز لـ*ـذت ببری که غم ها و سختی ها پایدار نمی‌مانند.

فـال حـافـظ متولدین اسفند
یک دو جامم دی سحرگه اتفاق افتاده بود
وز لـ*ـب سـ*ـاقی شرابم در مذاق افتاده بود
نقش می‌بستم که گیرم گوشه‌ای زان چشم سرخوش
طاقت و صبر از خم ابروش طاق افتاده بود

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید در صدد هستی که گذشته را جبران کنی و به عافیت برسی. به خاطر این پشتکار مژده ای به تو می دهند که نشان دهنده به پایان رسیدن غم ها و تاریکی هاست. در راه خدا بخشش کن. پریشانی را از خود دور کن تا برای رسیدن به مقصود قوی تر و استوارتر باشی.

منبع:رکنا

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روز 20 مهر
ای آفتاب آینه دار جمال تو
مشک سیاه مجمره گردان خال تو
برخاست بوی گل ز در آشتی درآی
ای نوبهار ما رخ فرخنده فال تو

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد از زمانی که به دنیا آمدید تا آخر عمر خویش روی بدی را نخواهید دید. چهره و طینت زیبایتان ورد زبان‌هاست پس چرا غمگین شده‌اید و اینقدر آشفته حالید. دست از قهر و کینه بردارید که فالتان بسیار فرخنده است. پیش‌قدم شوید، مژده‌ای به شما می‌دهند و حق وفا را به جا آورید.

جوزا سحر نهاد حمایل برابرم
یعنی غلام شاهم و سوگند می‌خورم
گر برکنم دل از تو و بردارم از تو مهر
آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد بخت و اقبال با تو همراه است و روزگار روی خوش را به تو نشان می‌دهد. خداوند را سپاسگزار باش تا نعمت های خود را از تو دریغ نکند. به عهد و پیمان خود پایبند و وفادار باش تا حق دوستی را به جای آورده باشی.

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست
آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست
شکر خدا که از مدد بخت کارساز
بر حسب آرزوست همه کار و بار دوست
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه آنها را خنثی می کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی برای تو خواهند بد. به جای غرور وقار داشته باش.

فـال حـافـظ متولدین تیر
دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت
بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت
بر من جفا ز بخت من آمد وگرنه یار
حاشا که رسم لطف و طریق کرم نداشت

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ ان‌شاءالله.

سرم خوش است و به بانگ بلند می‌گویم
که من نسیم حیات از پیاله می‌جویم
مکن در این چمنم سرزنش به خودرویی
چنان که پرورشم می‌دهند می‌رویم
تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید از آنچه که دارید راضی هستید و خداوند را شکر می‌گویید. تنها آرزوی تان سلامتی برای خود و اطرافیانتان می‌باشد. هر موقع که سرگشته شده‌اید به خداوند پناه آورده و آرام گرفته‌اید. گواه شما همیشه خداست. حاجت خود را از خدا می‌خواهید. هر روزتان بهتر از روز قبل می شود؛ زیرا دلتان پاک است.

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند
نه هر که آینه سازد سکندری داند
وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی
وگرنه هر که تو بینی ستمگری داند

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد ظاهربین نباش و تصمیم را بر مبنای ظواهر نگیر. حواست را جمع کن می‌خواهند تو را فریب بدهند. آنها از تو خیلی زرنگ تر هستند. کسی را در کنارت داری که راهنمایی ات می‌کند. قدرش را بدان. اگر به حرفش گوش دهی تمام جهان در دست توست.

فـال حـافـظ متولدین مهر
در نهانخانه عشرت صنمی خوش دارم
کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم
عاشق و رندم و میخواره به آواز بلند
وین همه منصب از آن حور پریوش دارم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که در دلت غمی داری که با آن زندگی می‌کنی ولی بدان در این دنیا همه چیز فانی است و نمی ارزد که بخواهی زندگیت را تباه کنی. غم دلت را به کسی نگفته ای و در عین غمگینی می خندی. زندگی را هر طوری که بگیری می گذرد. پس امید داشته باش و از نعمات خدا لـ*ـذت ببر.

فـال حـافـظ متولدین آبان
گفتم کی‌ام دهان و لـ*ـبت کامران کنند
گفتا که چشم هر چه تو گویی چنان کنند
گفتم خراج مصر طلب می کند لـ*ـبت
گفتا در این معامله کمتر زیان کنند
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد اراده‌ای بسیار قوی و راسخ داری که هر چه بخواهی به دست می‌آوری. پس یا علی بگو تا دنیا را تسخیر کنی. دل‌ها را شاد کن. با خدا باش تا غم ها از دلت پاک شود و با سرعت هر چه تمام تر به قله ی موفقیت صعود نمایی .

فـال حـافـظ متولدین آذر
به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست
که مونس دم صبحم دعای دولت توست
بکن معامله ای وین دل شکسته بخر
که با شکستگی ارزد به صد هزار درست
تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

فال حافظ متولدین دی
به سر جام جم آن گه نظر توانی کرد
که خاک میکده کحل بصر توانی کرد
به عزم مرحله عشق پیش نه قدمی
که سودها کنی ار این سفر توانی کرد
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید جوانی ات را به نحو احسن بگذران. خوش باش نه آن که در پی اش غم باشد. رسیدن به مراد بسیار سهل است، اگر عاشقانه کسی را بخواهی به او خواهی رسید. بسیار خوش شانسی و دست به هر چه بزنی طلا می شود.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
من نه آن رندم که ترک شاهد و ساغر کنم
محتسب داند که من این کارها کمتر کنم
عهد و پیمان فلک را نیست چندان اعتبار
عهد با پیمانه بندم شرط با ساغر کنم
تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که سعی و تلاش خود را می کنید. بر این باورید که عیب هایتان را برطرف کنید. هدف خود را مشخص کنید و بی گدار به آب نزنید. مشورت لازمه کار و گنج در کنار شماست ولی شما آن را نمی بینید، دقت کنید. کسانی که با شما قرارداد یا پیمان بسته اند به عهد خودشان پایبند نیستند.

گر تیغ بارد در کوی آن ماه
گردن نهادیم الحکم لله
آیین تقوا ما نیز دانیم
لیکن چه چاره با بخت گمراه

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید بسیار انسان مصممی هستید حتی اگر سنگ هم از آسمان ببارد کاری را که اراده کرده اید به پایان می‌رسانید. در برابر حکم الهی تسلیم محض هستید. روش تان راه درستی است برای همین خیلی زود به نتیجه می‌رسید. در برابر گنـ*ـاه می ایستید و شیطان را لعنت می‌کنید. برای رسیدن به حاجت باید راهی سخت و دشوار را تحمل کنید.

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روز 21 مهر

صوفی بیا که خرقه سالوس برکشیم
وین نقش زرق را خط بطلان به سر کشیم
نذر و فتوح صومعه در وجه می‌نهیم
دلق ریا به آب خرابات برکشیم

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد همیشه میل به ایجاد تحولات مثبت در وجود تو بوده و هست و وقتی تصمیم به انجام کاری می‌گیری بی‌پروا و بی‌هراس به سوی مقصود می‌تازی. اما باید بدانی انجام هر کاری نیاز به مقدمات خاص دارد و گاهی مهیا نمودن این مقدمات از توان تو خارج است. کمی بیشتر به زندگی خود فکر کن و از آن لـ*ـذت ببر.

ما بی غمان سرخوش دل از دست داده‌ایم
همراز عشق و همنفس جام باده‌ایم
بر ما بسی کمان ملامت کشیده‌اند
تا کار خود ز ابروی جانان گشاده‌ایم

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد مراقب باشید که شکست‌ها یا بدشانسی‌ها شما را ناامید و مأیوس نکند. در راه رسیدن به هدف سست نشوید. از تجربه‌هایی که در این راه به دست آورده‌اید استفاده کنید. از کنایه و شماتت های افراد حسود و دشمنان غم به دل راه ندهید. برای دستیابی به موفقیت باید با عقل و درایت رفتار کرده و همه جوانب را بسنجید.

من که از آتش دل چون خم می در جوشم
مهر بر لـ*ـب زده خون می‌خورم و خاموشم
قصد جان است طمع در لـ*ـب جانان کردن
تو مرا بین که در این کار به جان می‌کوشم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد انسانی بسیار صبور و خوددار هستی. از درون پرهیاهوی شما و سوز و گدازی که در دل داری هیچ کس باخبر نیست. خودت هم خوب می دانی که قصد انجام کار بسیار بزرگی را داری، پس سختی راه امری است عادی، چرا که هرچه هدف بزرگتر باشد، رسیدن به آن سخت تر است، اما از لطف و مرحمت خدا غافل مشو چرا که او در انجام این کار تو را یاری خواهد کرد.

فـال حـافـظ متولدین تیر
بازآی ساقیا که هواخواه خدمتم
مشتاق بندگی و دعاگوی دولتم
هر چند غرق بحر گناهم ز صد جهت
تا آشنای عشق شدم ز اهل رحمتم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید روزهای زیادی را به انتظار گذرانده‌اید، این مسئله باعث رنج‌تان شده است. برای رسیدن به سرمنزل مقصود باید در کنار تلاش و کوشش به خداوند توکل کرده و از او یاری بخواهید. اگرچه راه رسیدن به مقصود دور و پرپیچ و خم است؛ اما مایوس نباشید، همه چیز را به خداوند بسپارید. اگر از یک راه به نتیجه نرسیده‌اید راه‌های دیگر را امتحان کنید تا به آن چه می‌خواهید دست پیدا کنید.

دلم رمیده شد و غافلم من درویش
که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش
چو بید بر سر ایمان خویش می‌لرزم
که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. زندگی را سخت می‌گیرید و در ناامیدی به سر می‌برید. احساس پوچی و بیهودگی می‌کنید. گمان می‌کنید سختی‌هایی که به جان خریده‌اید، هدر رفته و زندگی‌تان هیچ نتیجه‌ای نداشته، اما ماهی را هروقت از آب بگیرید تازه است. از همین جایی که هستید شروع کنید و راه خود را انتخاب کنید تا به هدف برسید.

دلم رمیده لولی‌وشیست شورانگیز
دروغ وعده و قتال وضع و رنگ آمیز
خیال خال تو با خود به خاک خواهم برد
که تا ز خال تو خاکم شود عبیرآمیز

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد زندگی بدون عشق، پوچ و تو خالی و غیرقابل تحمل است. دوستان خود را بیازما تا میزان صدق و درستی آنها بر تو مسلم شود. با کسانی که ادعای دوستی و محبت دارند معاشرت نکن. به آنچه داری قانع باش و زیاده طلبی را رها کن. غرور و خودخواهی را از خود دور کن. همیشه امید داشته باش و به وعده های دروغین و رنگارنگ دیگران توجهی نکن.

فـال حـافـظ متولدین مهر
بیا که رایت منصور پادشاه رسید
نوید فتح و بشارت به مهر و ماه رسید
جمال بخت ز روی ظفر نقاب انداخت
کمال عدل به فریاد دادخواه رسید

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که مژده باد بر شما که در کارتان موفق خواهید شد و خبرهای خوب و مسرت بخشی دریافت می کنید. این پیروزی ها نتیجه تلاش و سخت کوشی خودتان است. مراقب باشید که برخی افراد سودجو به دنبال سواستفاده و به بیراهه کشاندن شما هستند. تیزهوشی و درایت داشته باشید و از اطراف خود غافل نشوید.

فـال حـافـظ متولدین آبان
نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی
من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. روزگارتان آنقدر خوب می شود که تمام غم ها و غصه های گذشته را فراموش می کنید. برای رسیدن به مرادتان کمی سختی می کشید ولی اگر عاقل باشید به راحتی به نیات خودتان می رسید.

فـال حـافـظ متولدین آذر
وز لـ*ـب سـ*ـاقی شرابم در مذاق افتاده بود

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید در صدد این هستی که گذشته را جبران کنی و به عافیت برسی. به خاطر این پشتکار مژده ای به تو می دهند که نشان دهنده ی به پایان رسیدن غم ها و تاریکی هاست. در راه خدا بخشش کن. پریشانی را از خود دور نما تا برای رسیدن به مقصود قوی‌تر و استوارتر باشی.

فال حافظ متولدین دی
بود آیا که در میکده ها بگشایند
گره از کار فروبسته ما بگشایند
اگر از بهر دل زاهد خودبین بستند
دل قوی دار که از بهر خدا بگشایند

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید خیلی ناامید هستی ،دست از ناامیدی بردار و دلت را قوی کن که به لطف خدا درهای بسته گشوده خواهد شد. از دورویی و تزویر دوری کن و با صداقت پیش برو که موفق خواهی شد.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
طایر دولت اگر باز گذاری بکند
یار بازآید و با وصل قراری بکند
دیده را دستگه در و گهر گر چه نماند
بخورد خونی و تدبیر نثاری بکند
تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که آنقدر مقصود و هدف برایت مهم است که حاضری همه چه داری برای بدست آوردن آن بدهی . دوستانت در اطرافت هستند و به یاری تو خواهند آمد. به زودی به هدف خود رسیده و دشمنانت ناکام می‌شوند.

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند
چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
من ار چه در نظر یار خاکسار شدم
رقیب نیز چنین محترم نخواهد ماند
تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید دوران سختی و محنت بزودی تمام خواهد شد ،دیگر از حالا دوران خوشی و شادی شماست. کلید این شادی ها به دست خود شماست پس مواظب باشید که آن‌را از دست ندهید.

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روز 22 مهر
بنال بلبل اگر با منت سر یاریست
که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست
در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست
چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خودت آنقدر عاقل هستی که خوب و بد را تشخیص دهی به حرف دیگران زیاد توجه نکن که آنان که تو را نصیحت می کنند و از تو ایراد می گیرند خودشان بدتر هستند. دلت را پاک کن و از خدا کمک بخواه ،بدان که موفق می شوی.

مجمع خوبی و لطف است عذار چو مهش
لیکنش مهر و وفا نیست خدایا بدهش
من همان به که از او نیک نگه دارم دل
که بد و نیک ندیده ست و ندارد نگهش

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد تو که از خوبی و لطف و صفا همه چیز داری چرا محبت خویش را از دیگران دریغ می‌کنی؟ هنوز در حال و هوای بچگی سیر می‌کنی و با این طریق از زیر کارها شانه خالی می‌کنی. یادت باشد که با شکستن دل ها به جایی نخواهی رسید. اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود.

فـال حـافـظ متولدین تیر
می سوزم از فراقت روی از جفا بگردان
هجران بلای ما شد یا رب بلا بگردان
مه جلوه می نماید بر سبز خنگ گردون
تا او به سر درآید بر رخش پا بگردان

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید از فراق و دوری زجر می کشی و آنقدر پریشان هستی که نمی دانی چه کنی. بدان هرکس سرنوشتی دارد. دعا کن تا خداوند سرنوشت تو را خوب رقم زده باشد و بتوانی در آینده از فراق و دوری عزیزان دربیایی.

پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود
مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود
یاد باد آن صحبت شب ها که با نوشین لبان
بحث سر عشق و ذکر حلقه عشاق بود

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید از دست کسی دلگیر هستی و غصه می خوری، اگر به کسی خوبی کرده ای برای خدا کرده ای پس افسوس نخور و از آن شخص دلگیر مباش که خدا جواب نیکی تو را می دهد.

بامدادان که ز خلوتگه کاخ ابداع
شمع خاور فکند بر همه اطراف شعاع
وضع دوران بنگر ساغر عشرت برگیر
که به هر حالتی این است بهین اوضاع

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد اوضاع به این صورتی که هست نمی‌ماند. فردای روشنی هم در پیش است. مراقب دنیای پر از نیرنگ و فریب اطرافت باش و از کنار آنها بگذر. هرچه می‌خواهی از خدا بخواه چرا که فقط اوست که مظهر لطف است و حیله ندارد و می تواند تو را به مقصد برساند.

فـال حـافـظ متولدین مهر
بنال بلبل اگر با منت سر یاریست
که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست
در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست
چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فـال حـافـظ متولدین آبان
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد خودت آنقدر عاقل هستی که خوب و بد را تشخیص دهی. به حرف دیگران زیاد توجه نکن که آنان که تو را نصیحت می کنند و از تو ایراد می گیرند خودشان بدتر هستند. دلت را پاک کن و از خدا کمک بخواه ، بدان که موفق می شوی.

فـال حـافـظ متولدین آذر

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید تو که از خوبی و لطف و صفا همه چیز داری چرا محبت خویش را از دیگران دریغ می‌کنی؟ هنوز در حال و هوای بچگی سیر می‌کنی و به این طریق از زیر کارها شانه خالی می‌کنی. یادت باشد که با شکستن دل ها به جایی نخواهی رسید. اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود.

فال حافظ متولدین دی
می سوزم از فراقت روی از جفا بگردان
هجران بلای ما شد یا رب بلا بگردان
مه جلوه می نماید بر سبز خنگ گردون
تا او به سر درآید بر رخش پا بگردان

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید از فراق و دوری زجر می کشی و آنقدر پریشان هستی که نمی دانی چه کنی. بدان هرکس سرنوشتی دارد. دعا کن تا خدا وند سرنوشت تو را خوب رقم زده باشد و بتوانی در آینده از فراق و دوری عزیزان دربیایی.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود
مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود
یاد باد آن صحبت شب ها که با نوشین لبان
بحث سر عشق و ذکر حلقه عشاق بود

تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که اوضاع به این صورتی که هست نمی‌ماند. فردای روشنی هم در پیش است. مراقب دنیای پر از نیرنگ و فریب اطرافت باش و از کنار آنها بگذر. هرچه می‌خواهی از خدا بخواه چرا که فقط اوست که مظهر لطف است و حیله ندارد و می تواند تو را به مقصد برساند.

خدا را کم نشین با خرقه پوشان
رخ از رندان بی‌سامان مپوشان
در این خرقه بسی آلودگی هست
خوشا وقت قبای می فروشان

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید مراقب و مواظب باش تا دیگران از سادگی و صداقت تو سوء استفاده نکنند و فریب ظاهر دیگران را نخور. برای رو به رو شدن با مشکلات، بهتر است عزم و اراده ای محکم داشته باشی. بهتر است قبل از هر کار، توانایی های خود را بشناسی و قدرت تحمل خود را آزمایش کنی.

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روزانه 23 مهر
آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست
چشم میگون لـ*ـب خندان دل خرم با اوست
دلبرم عزم سفر کرد خدا را یاران
چه کنم با دل مجروح که مرهم با اوست

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی‌یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می‌شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند.

لـ*ـبش می‌بـ*ـو*سم و در می‌کشم می
به آب زندگانی برده ام پی
نه رازش می توانم گفت با کس
نه کس را می توانم دید با وی

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد بسیار انسان نکته سنج و حساس و در عین حال تودار و رازداری هستید. وقت هر کاری را می دانید. الان هم زمان خوبی برای انجام کاری که نیت کرده اید نیست. کمی صبر کنید و طاقت داشته باشید. اگر عجله کنید و جلوی زبان تان را نگیرید کارها خراب می شود. به موقع همه چیز رو به راه می شود.

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست
در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست
عاشق چه کند گر نکشد بار ملامت
با هیچ دلاور سپر تیر قضا نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد عاشق شده اید و تمام توان تان را برای رسیدن به مقصود به کار گرفته اید. گاهی خسته و ملول می شوید و فکر می کنید که تلاش های تان بی نتیجه است اما اینها همه سختی های راه عشق هستند... ناامید نشوید که ناامیدی بزرگترین گنـ*ـاه است... ان شاءالله که خیلی زود به مرادتان خواهید رسید.

فـال حـافـظ متولدین تیر
زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست
در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست
این چه استغناست یا رب وین چه قادر حکمت است
کاین همه زخم نهان هست و مجال آه نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید از سخن یاوه گویان ناراحت نشو. تو همان راه راست را برو چون به نتیجه کارت اعتقاد داری. از استهزاء و تمسخر حریفان و بی‌خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.

و از لـ*ـب سـ*ـاقی شرابم در مذاق افتاده بود

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید در صدد این هستی که گذشته را جبران کنی و به عافیت برسی. به خاطر این پشتکار مژده ای به تو می دهند که نشان دهنده به پایان رسیدن غم ها و تاریکی هاست. در راه خدا بخشش کن. پریشانی را از خود دور کن تا برای رسیدن به مقصود قوی‌تر و استوارتر باشی.

ببرد از من قرار و طاقت و هوش
بت سنگین دل سیمین بناگوش
اگر پوسیده گردد استخوانم
نگردد مهرت از جانم فراموش

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد برای دیدن یار هوش و حواس خودتان را از دست داده اید اما مطمئن نیستید که او هم مثل شما هست یا نه و تمام فکر و اندیشه و قلب تان تسخیر او شده و دست از زندگی روزمره کشیده اید. عشق تان بسیار عمیق و پاک است، کمی صبر کنید. خداوند داروی درد شما را می داند و اوست که درمانگر است.

فـال حـافـظ متولدین مهر
زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم
شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه
شور شیرین منما تا نکنی فرهادم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که کاری نکن که بعدها از کرده خویش هم خودت و هم دیگران ناراحت باشند. به همه کس عشق مباز. کاری کن که دائم مثل گل همیشه بهار باطراوت باشی و سرت همه جا بالا باشد. خداوند در همه حال و همه جا به فریادت رسیده و نجاتت داده است و باز هم با توست.

فـال حـافـظ متولدین آبان
ای رخت چون خلد و لعلت سلسبیل
سلسبیلت کرده جان و دل سبیل
یا رب این آتش که در جان من است
سرد کن زان سان که کردی بر خلیل

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد انتظار معجزه دارید و این معجزه وقتی محقق می شود که تمام هم و غم خود را به کار ببندید. وقت تنگ است. کمی عجله کنید. فعلا دست تان کوتاه است اما ان شاالله به مقصود دست پیدا خواهید کرد. گاهی دست سرنوشت طوری رقم می خورد که بدون هیچگ ونه تلاشی مقصود و نظر خود به دنبال تان می آید.

فـال حـافـظ متولدین آذر
ای که با سلسله زلف دراز آمده ای
فرصتت باد که دیوانه‌نواز آمده ای
ساعتی ناز مفرما و بگردان عادت
چون به پرسیدن ارباب نیاز آمده ای

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید آفرین بر شما که هر کاری را حتی نیت کردن در دل را از بهر ثواب انجام می دهید. بسیار صبور هستید و با همه کس کنار می آیید. نیازتان را جز خدا به احدی نگفته اید. رازتان را هم به کسی نگویید که هدف نزدیک و مرادتان در راه است.

فال حافظ متولدین دی
دیر است که دلدار پیامی نفرستاد
ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد
چندان که زدم لاف کرامات و مقامات
هیچم خبر از هیچ مقامی نفرستاد

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. به حیله متوسل نشوید. صبر داشته باشید. ان شاالله جواب خواهید گرفت.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
ای خونبهای نافه چین خاک راه تو
خورشید سایه پرور طرف کلاه تو
یاران همنشین همه از هم جدا شدند
ماییم و آستانه دولت پناه تو

تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که از سر جنگ بر خاسته اید و با خوبی ها می جنگید. از راه خویش برگردید. شما مرد جنگ و خونریزی نیستید. درون تان مملو از آرامش و آشتی است و همه از شما تقلید می کنند. در حسرت چیزی هستید. می خواهید دوباره همه را به دور هم جمع کنید. رسیدن به مقصود در یک قدمی شماست؛ کمی صبر کنید.

اگر رفیق شفیقی درست پیمان باش
حریف خانه و گرمابه و گلستان باش
تو شمع انجمنی یک زبان و یک دل شو
خیال و کوشش پروانه بین و خندان باش

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید از ستم و بلایی که بر سرت آورده اند شکایت می کنی و به فکر انتقام هستی ولی همگی را به خدایشان واگذار کن. مهربان باش تا دلت آرام گیرد. به عهدی که بسته ای عمل کن. خدا با توست. اگر می خواهی همیشه شاد باشی، دل و زبانت باید یکی باشد. عمرتان طولانی است.

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روزانه 24 مهر

به آب روشن می عارفی طهارت کرد
علی الصباح که میخانه را زیارت کرد
همین که ساغر زرین خور نهان گردید
هلال عید به دور قدح اشارت کرد

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد رو به سوی خدا آورید آن وقت دل تان آرام می گیرد و طهارت روح و روان پیدا می کنید. به زودی مشکلات شما رفع می‌شود. روزهای خوب در راه است.به زودی به هدف تان دست‌ می‌یابید.

ای پسته تو خنده زده بر حدیث قند
مشتاقم از برای خدا یک شکر بخند
طوبی ز قامت تو نیارد که دم زند
زین قصه بگذرم که سخن می‌شود بلند

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد دلتنگ کسی هستی که در دلت جایگاه ویژه ای دارد و هیچ‌کس و هیچ‌چیز نمی تواند جای او را برای شما پر کند، دلت حتی برای یک لبخند او نیز تنگ شده است. ان‌شاءالله که به زودی دلتنگی تان بر طرف شود.

یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود
رقم مهر تو بر چهره ما پیدا بود
یاد باد آن که چو چشمت به عتابم می‌کشت
معجز عیسویت در لـ*ـب شکرخا بود

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد ایام جوانی و خوشگذرانی و راحتی زود می‌گذرد و از خود و اطرافت غافل نشو که ناگهان این روزهای خوش جای خود را به رنج و مشقت می‌دهند و پس در عین خوشی و راحتی فکر آینده و حوادث ناگوار هم باش و همیشه آماده ی جنگ با مشقات باش.

فـال حـافـظ متولدین تیر
فتوای پیر مغان دارم و قولیست قدیم
که حرام است می آن جا که نه یار است ندیم
دام سخت است مگر یار شود لطف خدا
ور نه آدم نبرد صرفه ز شیطان رجیم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید به قولی که داده اید عمل کنید. از صحبت کردن با نامحرمان بپرهیزید. مدت هاست که در پی حاجت خودتان این در و آن در می زنید. فکر می کنید دیگران از عهدی که با شما بسته اند پشیمان شده اند. امید داشته باشید گره کارتان باز می شود و کسانی کمک تان می کنند به شرط اینکه به نصایح آنها گوش کنید. به لطف خدا از دامی که برایتان پهن کرده اند رهایی پیدا می کنید و شیطان را شکست می دهید و به دولت و نیکبختی می رسید.

به جان او که گرم دسترس به جان بودی
کمینه پیشکش بندگانش آن بودی
به خواب نیز نمی بینمش چه جای وصال
چو این نبود و ندیدیم باری آن بودی

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید جان تان را برای رسیدن به مقصود در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای رسیدن به هدف قائلید. معتقدید در عین سکوت باید حرف زد. کمی خسته شده اید و می خواهید همه چیزرا رها کنید ولی ندائی در دل تان می گوید که باید صبر و تحمل کنید و نذری کنید و مرادتان را از خدا بطلبید.

شهریست پرظریفان و از هر طرف نگاری
یاران صلای عشق است گر می‌کنید کاری
چشم فلک نبیند زین طرفه‌تر جوانی
در دست کس نیفتد زین خوبتر نگاری

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد حال وقت نشستن نیست. باید کاری کنید تا توان جوانی دارید می توانید خودتان را به هدف برسانید هرچند که این آدمیان خاکی شما را بسیار فریب داده اند ولی باز هم گذشته را فراموش کنید. توقع خودتان را کمی پایین آورید، گره کارتان باز می شود و کاری که بسیار سخت و دشوار باشد حل می شود به شرط اینکه رازتان را فاش نکنید.

فـال حـافـظ متولدین مهر
چو برشکست صبا زلف عنبرافشانش
به هر شکسته که پیوست تازه شد جانش
کجاست همنفسی تا به شرح عرضه دهم
که دل چه می‌کشد از روزگار هجرانش

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که به دنبال دوستی می‌گردید که بتوانید درد دل خودتان را به او بگویید. با خجالت و گوشه‌نشینی آینده‌ خوبی نخواهید داشت. بهانه و عذرها را کنار بگذارید تا دل تان زنده و جوان شود. شما به هدف تان می‌رسید؛ زیرا نشانه‌هایی از آن به نظرتان رسیده است.

فـال حـافـظ متولدین آبان
از خون دل نوشتم نزدیک دوست نامه
انی رایت دهرا من هجرک القیامه
دارم من از فراقش در دیده صد علامت
لیست دموع عینی هذا لنا العلامه

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد برای رسیدن به مقصودی از فدا کردن جان تان هم دریغ ندارید. خدا کریم است و طلب تو را نه هم می‌داند و تو پاداش تلاش‌هایت را خواهی دید و به مقصودت خواهی رسید.

فـال حـافـظ متولدین آذر
سلیمی منذ حلت بالعراق
الاقی من نواها ما الاقی
الا ای ساروان منزل دوست
الی رکبانکم طال اشتیاقی

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید مطمئن باش پاسخ نیکی جز نیکی نیست و تو پاداش کارهای خوب و تلاش‌هایت را خواهی گرفت.در آینده نه چندان دوری شاهد اتفاقات جدیدی در زندگی ات خواهی بود که شما را کاملا از خود بی خود می کند. همچنین اخبار خوشی در راه است.

فال حافظ متولدین دی
دل ما به دور رویت ز چمن فراغ دارد
که چو سرو پایبند است و چو لاله داغ دارد
شب ظلمت و بیابان به کجا توان رسیدن
مگر آن که شمع رویت به رهم چراغ دارد

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید چاره ای غیر از سکوت ندارید. راهتان را گم کرده اید. بسیار بی تاب هستید. همه تو را دست کم می گیرند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشید. کسانی با تو هم صحبت هستند که در ظاهر نصیحت ولی در باطن و پشت سر با تو دشمنی می کنند.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
اگر به کوی تو باشد مرا مجال وصول
رسد به دولت وصل تو کار من به اصول
کجا روم چه کنم چاره از کجا جویم
که گشته‌ام ز غم و جور روزگار ملول

تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که آرزوی انجام کاری تمام فکر تو را به خود مشغول نموده ، اما امکانات انجام آن را نداری و از این بابت بسیار مغموم و ناراحت هستی ، به آب و آتش می زنی و هر سختی و خطر را به جان می خری ، بدان و آگاه باش اهداف بلند ، مسیری بس طولانی و پر سنگلاخ و پایانی نامعلوم دارد.

چو آفتاب می از مشرق پیاله برآید
ز باغ عارض سـ*ـاقی هزار لاله برآید
نسیم در سر گل بشکند کلاله سنبل
چو از میان چمن بوی آن کلاله برآید

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید توقع خیلی زیادی از روزگار داری و دلت می‌خواهد بدون دردسر به همه چیز برسی. این خیالی بیش نیست. بدون سعی و کوشش کار به جایی نخواهی برد. اگر همت بلند نداشته باشی، فرصت‌ها را از دست می‌دهی.

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روزانه 25 مهر

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است
سطان جهانم به چنین روز غلام است
گو شمع میارید در این جمع که امشب
در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد بخت بسیار خوبی نصیب تان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار خبر خوبی به شما می دهند که باعث خوشحالی شما خواهد شد.

ما را ز خیال تو چه پروای نوشیدنی است
خم گو سر خود گیر که‌ خمخانه خراب است
سبز است در و دشت بیا تا نگذاریم
دست ازسر آبی که‌ جهان جمله‌ سراب است

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می‌افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند ، تکیه بر این عالم فانی نکن.

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت
و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز
کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد کسی را دوست داری ولی میان تو و او فاصله است و نمی توانی عشق خود را ابراز کنی ولی غمگین مباش که دل او کم کم نرم خواهد شد و به آرزویت می‌رسی .

فـال حـافـظ متولدین تیر
گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب
گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب
گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار
خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید اگر توقع داری که به موفقیت برسی باید کمتر دنباله رو دل و هوی و هـ*ـوس خود باشی زیرا فرصت های مهم زندگی را از تو می گیرند ولی اگر عقل و احساس را به هم آمیزی چندان دور نیست که کارها مطابق میلت پیش روند.

سـ*ـاقی به نور باده برافروز جام ما
مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما
هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید در کاری که شروع کردی موفق هستی و موفق تر هم خواهی شد اگر از تلاش و توکل به خدا دست نکشی. کسی که در راه طلب گام بردارد و مسیر پند وراهنمایی افراد صاحب کمال و دوستان مخلص را به کار ببندد حتما موفق خواهد شد.

ای صبا نکهتی از خاک ره یار بیار
ببر اندوه دل و مژده دلدار بیار
گردی از رهگذر دوست به کوری رقیب
بهر آسایش این دیده خونبار بیار

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد اندوه دل و روح شما با خبر خوشی که در راه است برطرف می‌شود و همه چیز برایتان رنگ و بوی دیگری می‌گیرد. به کوری چشم حسودان شما به تمام آرزوهای تان خواهید رسید و از قفس غم، رهایی پیدا کرده و کام تان شیرین خواهد شد.

فـال حـافـظ متولدین مهر
الا ای طوطی گویای اسرار
مبادا خالیت شکر ز منقار
بیا و حال اهل درد بشنو
به لفظ اندک و معنی بسیار

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که شانس فقط یک بار در خانه‌ شما را می زند پس چرا آن را پس می‌زنید و ندانسته به بازی می‌گیرید. فکر می‌کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دین تان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی‌تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.

فـال حـافـظ متولدین آبان
گوهر مخزن اسرار همان است که بود
حقه مهر بدان مهر و نشان است که بود
حافظا بازنما قصه خونابه چشم
که بر این چشمه همان آب روان است که بود

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد اسرار خویش را حفظ کن و هیچ نشانه ایی از این اسرار به کسی نگو. در جستجوی چیز با ارزشی هستی که هم ارزش معنوی و هم مادی دارد. گاهی آنقدر نگران می شوی که رشته کار از دستت خارج می شود. به قول حافظ نیت شما چون آب روانی در حال رسیدن است.

فـال حـافـظ متولدین آذر
آن یار کز او خانه ما جای پری بود
سر تا قدمش چون پری از عیب بری بود
اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت
باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید در مقطع زمانی، کمی دچار مشکلات می‌شوی که بسیار زود حل خواهد شد. فرصت‌ها را غنیمت بدان و از فرصتی که در اختیارت قرار داده شده نهایت استفاده را ببر. قدر دوستانت را بدان و در کارها با آنها مشورت کن تا نتیجه‌ بهتری بگیری.‌

فال حافظ متولدین دی
گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود
پیش پایی به چراغ تو ببینم چه شود
یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند
گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود
تـعبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید زندگی یک واقعیت است و یک تجربه بی بازگشت که باید از آن نهایت استفاده را برد. زندگی با اگرها و آرزوهای دور و دراز حاصلی جز گذران بیهوده عمر نیست. سکوت دیگران مبنی بر رضایت آنان از اعمال تو نیست، آنها منتظرند تا خود تصمیم بگیری. پس فرصت‌ها را از دست نده که پشیمان خواهی شد.
فـال حـافـظ متولدین بهمن
دست از طلب ندارم تا کام من برآید
یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید
بگشای تربتم را بعد از وفات و بنگر
کز آتش درونم دود از کفن برآید

تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که حاجت و خواسته‌ای داری اما امید زیادی نداری. ناامیدی تو را از فعالیت و پیشرفت بازداشته است. بدان با صبر، تمام مشکلات برطرف می‌شود.

دیگر ز شاخ سرو سهی بلبل صبور
گلبانگ زد که چشم بد از روی گل به دور
از دست غیبت تو شکایت نمی‌کنم
تا نیست غیبتی نبود لـ*ـذت حضور

تعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید
خوشحال باش و غصه و غم را کنار بگذار. تا دوری نکشی به وصال نمی رسی و تا رنج نبینی به خوشی هم نمی رسی. به خدا توکل داشته باش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روئیده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد.

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روزانه 26 مهر

وصال او ز عمر جاودان به
خداوندا مرا آن ده که آن به
به شمشیرم زد و با کس نگفتم
که راز دوست از دشمن نهان به

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد به شما خیلی ها بدی کرده اند اما شما دندان به جگر گرفتید و به کسی چیزی نگفتید. بهتر است همچنین رازدار بمانید وبه کسی چیزی نگویید ،در ضمن سعی کنید از نصیحت بزرگان حداکثر استفاده را بکنید تا نتیجه های بهتری بگیرید.

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد
چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد زندگی شما آنچنان تغییر می کند که انگار عمر دوباره یافته ای ،از این واقعه نهایت استفاده را ببر وسعی کن اشتباهات گذشته را تکرار نکنی. زمان را نیز از دست مده و قدر دوستان خود را بدان و آنها را فراموش نکن.

بی تو ای سرو روان با گل و گلشن چه کنم
زلف سنبل چه کشم عارض سوسن چه کنم
آه کز طعنه بدخواه ندیدم رویت
نیست چون آینه ام روی ز آهن چه کنم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد نیت شما برای انجام کار پاک است ولی مردم و افراد مغرض باور ندارند ،به طعنه های آنها گوش نده و کارت را دنبال کن تا از اشتباه به در آیند.

فـال حـافـظ متولدین تیر
شنیده ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت
فراق یار نه آن می کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر
کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید عزیزی داری که از تو دور است و در فراق او می سوزی و بسیار ناراحت هستی ، ناراحت مباش که به زودی از او خبری به دستت می رسد.

شاه شمشادقدان خسرو شیرین دهنان
که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان
پیر پیمانه کش من که روانش خوش باد
گفت پرهیز کن از صحبت پیمان شکنان

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید شما بهتر می دانید که راهی بهتر از راستی نیست، این دنیا ارزش آن را ندارد که به راه خلاف بروید. شما که یک عمر شریف بوده اید حرف دیگران را گوش نکنید و به را ه آنان نروید تا زندگی آسوده ات را خراب نکنی.

هزار دشمنم ار می کنند قصد هلاک
گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک
مرا امید وصال تو زنده می دارد
و گر نه هر دمم از هجر توست بیم هلاک

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد سعی کنید قدر دوستان خود را بدانید زیرا دوستان مهربان و فداکاری دارید که در مواقع سختی شما را تنها نمی گذارند و به کمک شما می آیند.

فـال حـافـظ متولدین مهر
خوشتر از فکر می و جام چه خواهد بودن
تا ببینم که سرانجام چه خواهد بودن
غم دل چند توان خورد که ایام نماند
گو نه دل باش و نه ایام چه خواهد بودن

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که بسیار به فکر آینده خودتان هستید و از سرانجام کاری که می کنید بسیار می ترسید. کم حوصله اید، به خودتان رحم کنید، بی اعتمادی را کنار بگذارید. اگر برای حاجت خویش واقعا تلاش کرده باشید نتیجه آن همان می شود که می خواهید. فرجام کارتان بسیار مبارک و عالی است.

فـال حـافـظ متولدین آبان
فاش می گویم و از گفته خود دلشادم
بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم
طایر گلشن قدسم چه دهم شرح فراق
که در این دامگه حادثه چون افتادم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد سعادتمند و موفق بوده اید که ثروت و سعادت را از دست داده اید و هرگز آن روزهای خوش از یادتان نمی رود و افسوس می خورید ولی بدانید که غم و غصه کاری را درست نمی کند ، باید تلاش کنید تا آنچه را از دست داده اید دوباره به دست آرید.

فـال حـافـظ متولدین آذر
ببرد از من قرار و طاقت و هوش
بت سنگین دل سیمین بناگوش
اگر پوسیده گردد استخوانم
نگردد مهرت از جانم فراموش

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید برای دیدن یار هوش و حواس خودتان را از دست داده‌اید اما مطمئن نیستید که او هم مثل شما هست یا نه و تمام فکر و اندیشه و قلب تان تسخیر او شده و دست از زندگی روزمره کشیده‌اید. عشق تان بسیار عمیق و پاک است، کمی صبر کنید خداوند داروی درد شما را می‌داند و اوست که درمانگر است.

فال حافظ متولدین دی
خرم آن روز کز این منزل ویران بروم
راحت جان طلبم و از پی جانان بروم
گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب
من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید شما به زودی کار و هدف خود را تغییر خواهید داد و دست به کاری می زنید که کاملا با قبل فرق می کند. بدانید که بسیار خوب است و باعث پیشرفت شما خواهد شد.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
ای سرو ناز حسن که خوش می‌روی به ناز
عشاق را به ناز تو هر لحظه صد نیاز
از طعنه رقیب نگردد عیار من
چون زر اگر برند مرا در دهان گاز

تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که کسانی هستند که محتاج تو بوده و دست نیاز به سویت دراز کرده اند دست آنها را رد نکن آنها مثل پروانه به دورت می چرخند و از وجودت استفاده می کنند. عهدی را که بسته ای نشکن زیرا باعث می شود که رقیبان تو را از میدان به در کنند. خداوند تو را یاری می کند. رازت را به کسی نگو.

گفتند خلایق که تویی یوسف ثانی
چون نیک بدیدم به حقیقت به از آنی
شیرینتر از آنی به شکرخنده که گویم
ای خسرو خوبان که تو شیرین زمانی

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید که معروف و مشهور خواهید شد و مورد ستایش مردم واقع می شوید. هنگامی که موفق شدید دست ناکامان را هم که از شما توقع دارند بگیرید

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روزانه 27 مهر

ترسم کز این چمن نبری آستین گل
کز گلشنش تحمل خاری نمی‌کنی
در آستین جان تو صد نافه مدرج است
وان را فدای طره یاری نمی‌کنی

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد همه چیز مهیاست ولی کاری انجام نمی دهی. تعلل جایز نیست وگرنه همه چیز و همه کس را از دست می دهی و در بـ*ـو*ستان زندگی خاری هم نصیبت نمی شود. دوراندیشی نمی کنی. فرصت ها را از دست می دهی برای همین است که درخت آرزوهایت به ثمر نمی نشیند.

حاصل کارگه انـ*ـدام بدن و مکان این همه نیست
باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست
پنج روزی که در این مرحله مهلت داری
خوش بیاسای زمانی که زمان این همه نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد مسائل کوچک را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و از زندگی ات لـ*ـذت ببر و به خاطر مسائل کوچک خود را آزار نده. قدری نیز عاقبت اندیش باش.

امید در کمر زرکشت چگونه ببندم
دقیقه‌ایست نگارا در آن میان که تو دانی
یکی ست ترکی و تازی در این معامله حافظ
حدیث عشق بیان کن بدان زبان که تو دانی

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد شما همچون زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره باران سیراب می شود و همچون پرنده ای که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات بخش شماست. سرگشتگی تان از فرمانبرداری از نادانان است.

فـال حـافـظ متولدین تیر
بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن
به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن
طریق صدق بیاموز از آب صافی دل
به راستی طلب آزادگی ز سرو چمن

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید همت داشته باش. دست از غم بردار و به شادی بپرداز. الان وقت پایکوبی‌ است نه گوشه نشینی. طریق راستی و درستی را پیشه کن. آزاده باش و حرف دلت را بزن. آنطور که می‌خواهی باش. طالع شما بسیار مبارک است. خبر خوشی به شما می‌دهند که تمام حزن ها و غم ها از یادتان می‌رود.

شبی به کلبه احزان عاشقان آیی
دمی انیس دل سوکوار من باشی
شود غزاله خورشید صید لاغر من
گر آهویی چو تو یک دم شکار من باشی

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید که تلاش خودتان را کرده اید پس ناراحت نباشید و از بخت خودتان گله نکنید. از نظر شما همه چیز به آخر رسیده و زندگی تان تیره و تار شده است. او به عهد خود وفا نکرده و شما خوبی خودتان را ثابت کرده اید ولی باز هم امیدوارید و این رمز موفقیت شماست.

الا ای طوطی گویای اسرار
مبادا خالیت شکر ز منقار
بیا و حال اهل درد بشنو
به لفظ اندک و معنی بسیار

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد شانس فقط یک بار در خانه‌ شما را می زند پس چرا آن را پس می‌زنید و ندانسته به بازی می‌گیرید؟ فکر می‌کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی این طور نیست. دل و دین تان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی‌تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.

فـال حـافـظ متولدین مهر
خیز تا خاطر بدان ترک سمرقندی دهیم
کز نسیمش بوی جوی مولیان آید همی
گریه حافظ چه سنجد پیش استغنای عشق
کاندر این دریا نماید هفت دریا شبنمی

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که بسیار پریشان حال و دلتنگ هستید. تاب و تحمل ندارید. فکر می کنید دیگر قدرت جنگیدن با مشکلات را ندارید و به دنبال کسی می گردید تا در راهی که قدم گذاشته اید یاری تان کند ولی بدانید کسی کمک تان نمی کند. فقط به درگاه خدا التماس کنید.

فـال حـافـظ متولدین آبان
آن که از سنبل او غالیه تابی دارد
باز با دلشدگان ناز و عتابی دارد
از سر کشته خود می‌گذری همچون باد
چه توان کرد که عمر است و شتابی دارد

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد گذشت داشته باشید. عفو با بزرگان است. لذتی که در عفو است در انتقام نیست. عمر مثل باد می گذرد. فرصت را از دست ندهید. دل خسته ای را به دست آورید که ثوابی بالاتر از این وجود ندارد.

فـال حـافـظ متولدین آذر

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید تو که از خوبی و لطف و صفا همه چیز داری چرا محبت خویش را از دیگران دریغ می‌کنی؟ هنوز در حال و هوای بچگی سیر می‌کنی و با این طریق از زیر کارها شانه خالی می‌کنی. یادت باشد که با شکستن دل ها به جایی نخواهی رسید. اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود.

فال حافظ متولدین دی
یوسف عزیزم رفت ای برادران رحمی
کز غمش عجب بینم حال پیر کنعانی
پیش زاهد از رندی دم مزن که نتوان گفت
با طبیب نامحرم حال درد پنهانی

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید قدر لحظات عمر خود را بدان و آنها را به راحتی از دست نده. راز خود را با نامحرمان در میان نگذار تا دچار دردسر و حسادت دیگران نشوی. مراقب کارهای خود باش و با تعقل و تفکر و صبر و آرامش کار کن تا با سهل انگاری خود را دچار انحراف و شکست نکنی و پشیمان نشوی.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
شاه شمشادقدان خسرو شیرین دهنان
که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان
پیر پیمانه کش من که روانش خوش باد
گفت پرهیز کن از صحبت پیمان شکنان

تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که شما بهتر می دانید راهی بهتر از راستی نیست، این دنیا ارزش آن را ندارد که به راه خلاف بروید. شما که یک عمر شریف بوده اید حرف دیگران را گوش نکنید و به را ه آنان نروید تا زندگی آسوده تان را خراب نکنید.

منال ای دل که در زنجیر زلفش
همه جمعیت است آشفته حالی
ز خطت صد جمال دیگر افزود
که عمرت باد صد سال جلالی

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید که با ناله و زاری کار به جایی نمی برید. دست به دعا بردارید و به خیل بندگان آشفته حال بپیوندید. باقی عمر خویش را که طولانی است به خوبی سپری می کنید. برای رسیدن به حاجات تان غیر از خدا پیش کسی دست دراز نکنید که به بدنامی آن نمی ارزد

Saghár✿

سرپرست بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
نگارشگر انجمن
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
51,357
زمان حضور
122 روز 21 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
فال روزانه 28 مهر

خوش خبر باشی ای نسیم شمال
که به ما می‌رسد زمان وصال
قصه العشق لا انفصام لها
فصمت‌ها هنا لسان القال

تعبیر فال حافظ :
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خبری را که مدت ها در انتظارش بودی رسیده است. زمان وصال نزدیک است. قصه عشق شروع شده و زمان جدایی پایان یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش.

گر من از سرزنش مدعیان اندیشم
شیوه سرخوشی و رندی نرود از پیشم
زهد رندان نوآموخته راهی بدهیست
من که بدنام جهانم چه صلاح اندیشم

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد از راهی که می روی می خواهند منصرفت کنند. سرزنشت می کنند و می‌گویند آخر کار جز بدنامی چیز دیگری نیست. خودت هم بر سر دو راهی مانده ای و بی سر و سامان هستی. فکرت کار نمی کند. همه چیز را به خدا بسپار. او همه چیز را درست می کند و بر همه چیز واقف است و التیام دهنده دل پر خون توست.

زین خوش رقم که بر گل رخسار می کشی
خط بر صحیفه گل و گلزار می کشی
اشک حرم نشین نهانخانه مرا
زان سوی هفت پرده به بازار می کشد

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد دعای تان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است. برای رسیدن به مقصود باید خطرها را به جان خرید. زیرک باشید و از اطراف تان غافل نشوید. بیشتر به تکامل روحی خودتان بپردازید و حرص ایام و مادیات را نخورید.

فـال حـافـظ متولدین تیر
زبان خامه ندارد سر بیان فراق
وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق
دریغ مدت عمرم که بر امید وصال
به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی‌آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می‌زند پس دعا کن تا آنچه را که می‌خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را به دست بیاوری زود هم از دست می‌دهی. پس با خدا باش و توکل به او کن.

دو یار زیرک و از باده کهن دومنی
فراغتی و کتابی و گوشه چمنی
من این مقام به دنیا و آخرت ندهم
اگر چه در پی ام افتند هر دم انجمنی

تـعـبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید مقام و منزلتی در درگاه خداوند دارید که حاضر نیستید آن را به هیج وجه به مقام دنیوی بفروشید. در مسائل دنیوی هم موفقید و رمز موفقیت تان قناعت است و شکرگزاری خدا. دست فلک و تندباد حوادث شما را بسیار امتحان کرده اما در همه حال صابر بوده و حق را رها نکرده اید. بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیفتید. فکر حکیمانه شما روزگار را سخت شکست داده است.

حاشا که من به موسم گل ترک می‌کنم
من لاف عقل می‌زنم این کار کی کنم
مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم
در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد مرحله جدیدی از زندگی تان را آغاز می‌کنید و به رشد عقلی رسیده‌اید. پس ایمان و عمل تان را نیز کامل کنید. از تزویر و ریا در اطراف تان ناراحتید. لطف خدا شامل حال تان شده و خبری با ارزش به شما می دهند که بسیار خوشحال می‌شوید.

فـال حـافـظ متولدین مهر
رفتم به باغ صبحدمی تا چنم گلی
آمد به گوش ناگهم آواز بلبلی
مسکین چو من به عشق گلی گشته مبتلا
و اندر چمن فکنده ز فریاد غلغلی

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که هر کاری را که می خواهید انجام دهید در موردش کمی فکر و تامل کنید. اگر عجله کنید باعث پشیمانی تان می شود پس از فضل و عقل خودتان استفاده کنید. کمی هم صبر کنید. به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد. امید داشته باشید که روزگارتان تغییر می کند.

فـال حـافـظ متولدین آبان
گلبرگ را ز سنبل مشکین نقاب کن
یعنی که رخ بپوش و جهانی خراب کن
بفشان عرق ز چهره و اطراف باغ را
چون شیشه‌های دیده ما پرگلاب کن

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما نشان می دهد همگان مجذوب شما می‌شوند و تو کسی هستی که از حسن و خوبی کم نداری. چشم هایت همه را افسون می‌کند و بدون هیچ کلامی با همه حرف می زند. پیمانی که بسته ای بسیار مبارک و فرخنده است. روزگارت روز به روز بهتر می شود. لطف و محبت کسی دائم شامل حالت می‌شود. به آرزویت می‌رسی و جوان‌تر می شوی.

فـال حـافـظ متولدین آذر
هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود
هرگز از یاد من آن سرو خرامان نرود
آن چنان مهر توام در دل و جان جای گرفت
که اگر سر برود از دل و از جان نرود

تـعبـیـر فال حافظ:
تفسیر فال حافظ شما می گوید یاد یار لحظه ای از تو جدا نمی شود. به خاطر جفایی که دیده ای مدام غصه میخوری پیمان را با تو شکسته اند و بار غم روی دلت سنگینی می کند. برای اینکه تحمل این غم برایت آسان تر شود و از سرگردانی نجات یابی سعی کن زیاد به گذشته فکر نکنی و حواست را در ساختن آینده متمرکز کنی.

فال حافظ متولدین دی
دلا بسوز که سوز تو کارها بکند
نیاز نیم شبی دفع صد بلا بکند
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید شما قدمی در راه خدا بردارید آن وقت می‌بینید که خداوند چطور پاداش عمل خوب شما را می‌دهد. اول اینکه بلا را از شما دفع کرده و راه را برای تان روشن می‌کند. حاجتی دارید که با دعا به درگاه خدا برآورده می‌شود. ان‌شاءالله.

فـال حـافـظ متولدین بهمن
آن غالیه خط گر سوی ما نامه نوشتی
گردون ورق هستی ما درننوشتی
هر چند که هجران ثمر وصل برآرد
دهقان جهان کاش که این تخم نکشتی

تعبیر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که از کاری که کرده‌اید سخت پشیمانید هرچند تلاش زیادی می‌کنید تا به مقصود برسید ولی نتیجه‌ خوبی برای تان ندارد. با گوشه گیری هم کاری از پیش نمی‌برید. آنقدر عاقل هستید که راهی برای رهایی از غم پیدا کنید. دست تقدیر برای تان این چنین رقم زده اما چون دل پاکی دارید باز همه چیز درست می‌شود.

در سرای مغان رفته بود و آب زده
نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده
سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر
ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده

تـعـبـیـر فال حافظ:
فال حافظ امروز شما می گوید که خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند. وصلت فرخنده ای است. مواظب عده‌ای باشید که می‌خواهند همه چیز را خراب کنند. از چیزی نترسید دولت بخت با شماست و دعاهای تان مستجاب شده و با کمی عقل و خرد همه کارهای تان نیز رو به راه می‌شود.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا