خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

ASaLi_Nh8ay

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
13,283
خیابآن بَهآر | کوچه اُردی‌بهشت | پِلآکِ 1
زمان حضور
82 روز 4 ساعت 42 دقیقه
نویسنده این موضوع
Sеni sеvdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım. Sеvgililеr günün kutlu olsun biricik aşkım!
اگر به اندازه ای که دوستت دارم زندگی میکردم نام جاودانگی را عشق میگذاشتم. روز عشاقت مبارک باد تنها عشقم.

Seninle başladı gülmek, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Biricik sevgilim. 14 Şubat bizim günümüz, kutlu olsun!
خندیدن با تو شروع شد. با تو راه زندگی ام را یاد گرفتم. تنها عشقم. 14 شوبات روز ما هست، مبارک باد

Bana getirdiklerin için şükrederek geçiyor günlerim. Hayatımı renklendirdiğin için öylesi mutluyum ki anlatmaya yetmiyor kelimelerim. Sevgililer Günün kutlu olsun.
روزهایم با شکر برای چیزهایی که برایم آوردی میگذرد. آنقدر خوشحال و خوشبختم از اینکه زندگی ام را رنگ دادی که در واژه ها نمیگنجد. روز عشاقت مبارک.

جملات فلسفی و عاشقانه تركی استانبولی

ASaLi_Nh8ay

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
13,283
زمان حضور
82 روز 4 ساعت 42 دقیقه
نویسنده این موضوع
Yollarımız şu hayatta kesişmeseydi nefes alamaz, sensiz yaşayamazdım. İyi ki varsın sevgilim.
اگر مسیر زندگیمان برخورد نمیکرد ( به هم نمیرسید) نمیتونستم نفس بکشم. بی تو نمیتونستم زندگی کنم. خوبه که هستی.

Sana olan aşkımı bir güne sığdıramam. Ne Sevgililer Günü yeter bana ne tanışma yıl dönümümüz ne doğum günleri. Benim olduğun her gün için sadece mutluluk diyebilirim.
عشقی که نسبت به تو دارم را نمیتوانم در یک روز بگنجانم. نه روز ولنتاین کافیه نه سالگرد آشناییمان و نه روزهای تولد. به هر روزی که مال من هستی خوشبختی فقط میتوانم بگویم.

Benim olman için çok çaba sarf ettim. Uğraşlarımın meyvesi olarak kollarımdasın şimdi. İnanmak çok güç, böylesi bir güzelliği yakaladım. Sevgililer Günün kutlu olsun.
خیلی زحمت کشیدم برای مال من شدنت، الان بعنوان میوه تلاشهایم در دستانم هستی . باور کردن خیلی سخته ، اینچنین زیبایی را تصاحب کردم. روز عشاقت مبارک باد.

ASaLi_Nh8ay

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
13,283
زمان حضور
82 روز 4 ساعت 42 دقیقه
نویسنده این موضوع
Sevgililer Günümüz kutlu olsun, senin için neler yaparım bir bilsen. Mesela bir kucak gül de bir oda dolusu hediye de yetmiyor bendeki aşkı anlatmak için sevgilim, aslında daha fazlası gerek.
روز ولنتاینمان مبارک باشه. چه کارهایی که برای تو میتوانم بکنم اگر بدانی! مثلا نه یک بـ*ـغل گل ونه اتاقی پر از هدیه هم کافی نیست برای توضیح دادن عشقم عزیزم. در اصل چیزهای بیشتری لازم است.

Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!
هر روز که بیدار میشوم از خودم “چیکار کردم که لایق همچین شخصی شدم؟” میپرسم. فرشته من، روز ولنتاینت مبارک

Seni ne kadar sevdiğimi hiçbir kelime ifade edemez. Bu yüzden seni her zaman yanımda istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili karım/kocam.
هیچ کلمه ای نمیتونه توضیح بده که چقدر دوستت دارم. به همین خاطر تو رو همیشه کنارم میخوام. روز ولنتاینت مبارک باشه عشقم.(زنم)(شوهرم)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا