خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Nirvana

مدیر بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
34,292
زمان حضور
9 روز 5 ساعت 59 دقیقه
نویسنده این موضوع

دست دادن محكم: فردي كه دستش را دراز كرده و سپس دستانش را به طريقي مي چرخاند كه دستش بالا و كف دستش پايين قرار مي گيرد، سعي در توفق و برتري جويي دارد. اين نوع دست دادن اغلب اوقات در موقعيت هاي سياسي و ديپلماتيك كاربرد دارد.

دست دادن بسيار محكم: نشانگر شور و اشتياق و سلطه گري است. بي ترديد ميتوان فهميد چه كسي اينجا فرمان ميدهد.

دست دادن شل: فردي كه تنها انگشتان دستش را دراز ميكند و يا دستهايش مانند ماهي شل است، مي گويد: مايل نيستم به من دست بزنيد، من صميميت را دوست ندارم. همچنين آن نشانه ضعف، انقياد و مطيع و تسليم بودن نيز ميباشد. هر گاه آقايي در يك موقعيت كاري از اين دست دادن استفاده ميكند امكان دارد چنين برساند كه قصد دارد مخفيانه اعمال نفوذ در موقعيت نمايد.

دست دادن با هر دو دست: هرگاه از دست چپ براي در برگرفتن و پوشاندن دستهاي فشرده شده استفاده گردد، دست دادن دستكش وار ناميده شده و راستي و صميميت زياد را مي رساند مانند يك در آ*غو*ش گرفتن كوچك و ظريف.

حركت انگشت: ضربه آهسته، مضراب زدن و يا ريتم يكنواختي را با انگشتان نواختن، دلالت بر بي تابي و ناشكيبايي دارد. يك حركت نمادين گريز ميباشد. انگشتان عمل راه رفتن را گرچه بدن بي حركت است انجام ميدهند.

دستهاي پنهان: اين ژست مرموز و آب زير كاهانه است. فرد ميگويد: مايل به گفتگو با شما نميباشم. خصوصا در مورد دستهايي كه عميقا در جيب ها فرو شده باشد جايي كه براي تماس و گرفتن دست و يا هر گونه رابـ*ـطه صميمانه وجود نخواهد داشت.

دستها به روي زانو: وقتي كف دستها به طرف بالا باشد، شخص گشاده رو و پذيرا مي باشد. وقتي كف دستها پايين باشد ممكن است پاي فريبكاري و تعرض در ميان باشد.

مناره كردن انگشتان: هنگامي كه فردي انگشتان خود را به هم فشرده و چانه و دهان را روي سر انگشتان قرار ميدهد نشانگر تفكر عميق است. مانند زماني كه شخص به اميد شنيدن جواب مي باشد. همچنين حايلي است براي محافظت كردن از قفسه سينه، پايين صورت و دهان.

مشت پوشيده شده با دست باز: فرد در اين حالت خشمگين است اما مي كوشد كه آرام بماند. به اصطلاح خود را كنترل كند.اما مراقب اين فرد باشيد چون امكان دارد هر موضوع كوچكي منجر به آن گردد كه كنترلش را از دست بدهد.

پرتاب دست: شخصي كه مي خواهد عقايدش را به اجبار تحميل كند ممكن است دستش را بطرف شنونده و جلو پرتاب كند. درحالت پرخاشگرانه خفيفتر تنها از انگشتان استفاده ميگردد.

قلاب كردن دستها پشت سر: اين يك ژست متكبرانه ميباشد. خصوصا زماني كه فرد به عقب تكيه داده باشد. او ميگويد: من آنقدر بر شما سلطه دارم كه نياز به دفاع كردن از خودم ندارم.

بازي كردن با حلقه ازدواج: اين علامت عصبي بودن و نشانگر آن است كه مشكلي در ارتباط وجود دارد. خصوصا زماني كه فرد همزمان در مورد همسرش در حال صحبت كردن ميباشد.

تكان بيقرار دستها: اين تلاش بدن براي رهايي مي باشد. هورمون آدرنالين در حال ترشح شدن است اما فرد نمي داند چگونه رهايي يابد. كلنجار رفتن با سر آستين پيراهن و يا جواهر آلات روي مچ به ديگران ميگويد كه: شما احتياج به توجه داريد. در كافه اين عمل جايز و مناسب است اما در جلسات كاري منحرف كننده و موجب حواس پرتي ميگردد.

دست زدن به كراوات: اين رفتار مردانه مي گويد:مي خواهم تاثير خوبي از خودم بجا بگذارم. اين روش اوست كه مي خواهد به شما بفهماند شديدا" در تلاش است تا خوشنودتان سازد.

دست كشيدن در ميان موها: وقتي افراد نمي دانند چه چيز بايد بگويند اغلب اوقات دستشان را ميان موها مي كشند. ناظري كه قادر است زبان بدن را متوجه شود آگاه است كه فرد در مورد كاري كه مي خواهد انجام دهد و يا چيزي كه ميخواهد بگويد ترديد دارد.

شناخت شخصيت از روي حرکات دست ها

Reactions: نویسنده -کوچک، yeganeh yami و *Ghazale*

khas

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3,192
زمان حضور
25 روز 2 ساعت 7 دقیقه
دست دادن محكم: فردي كه دستش را دراز كرده و سپس دستانش را به طريقي مي چرخاند كه دستش بالا و كف دستش پايين قرار مي گيرد، سعي در توفق و برتري جويي دارد. اين نوع دست دادن اغلب اوقات در موقعيت هاي سياسي و ديپلماتيك كاربرد دارد.

Vahide.s.shefakhah

حامی انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3,693
زمان حضور
36 روز 15 ساعت 29 دقیقه
قلاب كردن دستها پشت سر: اين يك ژست متكبرانه ميباشد. خصوصا زماني كه فرد به عقب تكيه داده باشد. او ميگويد: من آنقدر بر شما سلطه دارم كه نياز به دفاع كردن از خودم ندارم
حركت انگشت: ضربه آهسته، مضراب زدن و يا ريتم يكنواختي را با انگشتان نواختن، دلالت بر بي تابي و ناشكيبايي دارد. يك حركت نمادين گريز ميباشد. انگشتان عمل راه رفتن را گرچه بدن بي حركت است انجام ميدهند

KURO TOKA

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20,496
زمان حضور
106 روز 4 ساعت 11 دقیقه
دست دادن محكم: فردي كه دستش را دراز كرده و سپس دستانش را به طريقي مي چرخاند كه دستش بالا و كف دستش پايين قرار مي گيرد، سعي در توفق و برتري جويي دارد. اين نوع دست دادن اغلب اوقات در موقعيت هاي سياسي و ديپلماتيك كاربرد دارد

Ice._.girl

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
263
زمان حضور
4 روز 21 ساعت 55 دقیقه

Sh@bnam

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸
  100000000

امتیاز واکنش
38,135
زمان حضور
263 روز 18 ساعت 20 دقیقه
دادن بسيار محكم: نشانگر شور و اشتياق و سلطه گري است. بي ترديد ميتوان فهميد چه كسي اینجا فرمان میدهد.
دست كشيدن در ميان موها: وقتي افراد نمي دانند چه چيز بايد بگويند اغلب اوقات دستشان را ميان موها مي كشند. ناظري كه قادر است زبان بدن را متوجه شود آگاه است كه فرد در مورد كاري كه مي خواهد انجام دهد و يا چيزي كه ميخواهد بگويد ترديد دارد

شکآرچی

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,259
زمان حضور
9 روز 11 ساعت 38 دقیقه
بعد قرارای مهم دست محکم:/
اما اکثرا دست پنهان:/
عجب:/

Niuosha.dkw

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3,434
زمان حضور
23 روز 3 ساعت 5 دقیقه
دست محکم:sorrow:

Sepideh:)

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
5,967
زمان حضور
13 روز 11 ساعت 40 دقیقه
دستهاي پنهان: اين ژست مرموز و آب زير كاهانه است. فرد ميگويد: مايل به گفتگو با شما نميباشم. خصوصا در مورد دستهايي كه عميقا در جيب ها فرو شده باشد جايي كه براي تماس و گرفتن دست و يا هر گونه رابـ*ـطه صميمانه وجود نخواهد داشت.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا