خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SELENA

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸
  
عضویت
27/2/20
ارسال ها
173
امتیاز واکنش
616
امتیاز
133
زمان حضور
1 روز 7 ساعت 17 دقیقه
دوال سنس، کنترلر پلی استیشن 5 دارای جک هدفون است


توشیماسا آئوکی، مدیر تولید پلی استیشن، در جواب به یکی از کاربران توییتر اعلام کرده که کنترلر دوال‌ سنس دارای جک هدفون است.

با معرفی دوال‌سنس (DualSense)، دسته پلی استیشن 5، سونی اطلاعات مختلفی از آن در دسترس قرار گرفت. از Adaptive Trigers گرفته تا میکروفون داخلی که تمامی آن‌ها درکنار هم برای تجربه بهتر و راحت‌تر کاربران در نظر گرفته شده است. بااین‌حال سوال اصلی این است که آیا دوال سنس از جک هدفون هم پشتیبانی می‌کند؟
طبق جدیدترین اخبار کنسول های بازی، یکی از کاربران توییتر پرسیده بود که آیا دوال‌سنس دارای جک هدفون برای استفاده از هدفون است یا خیر. توشیماسا‌ آسوکی، مدیر تولید پلی استیشن، در جواب به این کاربر اعلام کرده است که دوال‌سنس همانند دوال‌شاک 4 دارای جک هدفون است تا کاربران بتوانند از هدفون‌های خود به‌صورت مجزا استفاده کنند. بااین‌حال طراحی میکروفون داخلی دوال‌سنس به‌گونه‌ای است که بازیکنان نیازی به هدفون برای برقراری ارتباط با دوستان خود ندارند.
همچنین سونی اعلام کرده که از روش‌های نوینی استفاده کرده‌اند تا طول عمر باتری دوال‌سنس بهتر از گذشته باشد. نظر شما کاربران دراین‌باره چیست؟ آیا از طراحی کنترلر دوال‌سنس و ویژگی‌های آن راضی هستید؟​


◘|دوال سنس، کنترلر پلی استیشن 5 دارای جک هدفون است|◘

 
  • تشکر
Reactions: 78 MAHAN
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا