خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است. هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
عشق منتظر آدم ها نمی‌ماند و خط بطلان روی آن ها که حساب‌گر و ترسو و جاه طلب‌اند می کشد!

☆ جایی دیگر

#گلی_ترقی

•~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
می دانید ، زمان خیلی زود میگذرد ، بعد آدم می بیند که راه حل های زندگی خیلی محدود است ، به همین دلیل خیلی چیزها جا می افتند ، ثابت می مانند ، آن قدر ثابت که حتی ، فکراین که آدم بتواند تغییرشان دهد خنده دار و حیرت انگیز می شود .

☆ برشی از باغ گذر

#مارگریت_دوراس

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
انسان هميشه به محبوب هايش چيزهاى زيادى هديه مى كند.. و تو ارزشمندترين همه ى اين هارا به من هديه كردى : فقدان...

نمى توانستم به راحتى از تو بگذرم

حتى در زمانى كه مى ديدمت ، برايت دلتنگ مى شدم...

خانه ى ذهن من ، خانه ى دل من ، قفل شده بود و تو اين قفل هارا شكستى و هوا به درون پاشيد..

هواى سرد و نيز هواى گرم و آتشين و تمام روشنى ها..

و اين گوهريست كه تو براى من يادگار گذاشتى، گوهرى كه هميشه جاودان است!

☆ فراتر از بودن

#كريستين_بوبن

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
ﺑﺪﺗﺮﯾﻦ ﻭ ﺷﮑﻨﺠﻪﺁﻭﺭﺗﺮﯾﻦ ﻋﮑﺲﻫﺎ ﺁﻥﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺧﯿﺎﻝ ﻭ ﻧﻪ ﺑﺎ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻭ ﻓﻠﺶ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺟﻮﺭ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ. ﯾﺎ ﺍﮔﺮ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻭﺳﺎﯾﻞ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﻮﺩ، ﻫﺮﮔﺰ ﻇﺎﻫﺮ ﻧﻤﯽﺷﻮند ...

☆طبل حلبی

#گونتر_گراس

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
به هر سو كه مى خواهى شرق ، غرب ، شمال يا جنوب برو اما هر سفرى را كه آغاز ميكنى سياحتى به درون خود بدان، آنكه به درون خود سفر كند سرانجام ارض را طى مى كند.

☆ ملت عشق

#الیف_شافاک

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
اگر زمان منتظر ما می‌ایستاد تا ما به بلوغ برسیم، قطعا زندگی با نقص‌های کمتری را تجربه می‌کردیم. نمی‌دانم زندگی بدون واژه‌ی «افسوس» چه شکلی خواهد بود! شیرین‌تر است یا مزه‌ی یکنواختی دارد!؟

☆ تنهایی پر هیاهو

#بهومیل_هرابال

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
شمس گفت : ...کسی یک شبه صاحب ایمان نمی شود.

زمانی که فکر می کند یک مومن است، اتفاقی در زندگیش می افتد که او را تبدیل به یک کافر می کند. پس از آن روزی می رسد که او دوباره مومن می شود و روزی دوباره کافر!

او همینطور ادامه می دهد تا زمانی که به یک مرحله ی خاص می رسد. ما انسانها دائما در حال تردید و تزلزل هستیم. مشخص هست که تا به یک مرحله ی خاص برسیم، گاه به یک سمت رفته و گاهی به سمتی دیگر. گاهی مومن، گاهی منکر و گاهی متردد میشویم. گاهی بهشتی و گاهی جهنمی. تنها این گونه می توانیم به جلو حرکت کنیم.

در هر قدم به حق و حقیقت و به خداوند نزدیکتر می شویم. بدون شک و شبهه ایمانی بدست نمی آید.

☆ملت_عشق

#اليف_شافاک

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
شما اسم این را می‌گذارید زندگی؟

که هر کدام از ما جنازه‌ی یک نفر را بر دوش داریم، سوار بر قطاری به جای نامعلومی می‌رویم که نه مبدأ آن را می‌دانیم و نه مقصدش را؟

دلمان به این خوش است که زنده‌ایم. چقدر به پریانی که در برابر چشمانمان آزادانه می‌رقصند بی‌توجهیم و خیال می‌کنیم آنها را ندیده‌ایم، چقدر از کنار چیزهای مهم می‌گذریم و آنها را به حساب نمی‌آوریم، چقدر به پولک‌های طلایی آفتاب نگاه می‌کنیم و فکر می‌کنیم هرگز از آفتاب پولک‌ طلایی نریخته است، و چقدر به هستی بی‌اعتناییم.

☆پیکر فرهاد

#عباس_معروفی

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
من به بودنِ محض و حضور با تمام وجود در لحظه معتقدم، یعنی باید با تمام وجود با کسی باشی که کنارت است.

میچ، الان که با تو صحبت می‌کنم، می‌کوشم، همه حواسم جمعِ آن چیزی باشد که دارد بینمان اتفاق می‌افتد. و دیگر به مباحث هفته‌های گذشته فکر نمی‌کنم. به اتفاق جمعه آینده فکر نمی‌کنم. به داروهایی که باید بخورم، فکر نمی‌کنم. من دارم با تو صحبت می‌کنم. دارم به تو فکر می‌کنم .

☆سه‌شنبه‌ها با موری

‌#میچ_البوم

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
تصور کنید وقتی روزتان را با مقاومت کردن در برابر بیدار شدن شروع کنید، چه انرژی منفی‌ای شما را احاطه خواهد کرد .

وقتی به صدای زنگ ساعت این‌گونه پاسخ می‌دهید، که «نه وقت بیدار شدن شده. نه نمیخواهم بیدار شوم» مانند این است که به خودتان بگویید(من نمی‌خواهم زندگی کنم، حداقل نه یک زندگی رویایی)

☆صبح جادویی

#هال_الرود

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا