خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.

بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم.تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمیزند ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند.

☆هنرعشق_ورزیدن

#اریک_فروم

•~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
وقتی بچه بودم کنار مادرم می‌خوابیدم و هرشب یک آرزو می‌کردم.

مثلاً آرزو می‌کردم برایم اسباب بازی بخرد؛ می‌گفت می‌خرم به شرط اینکه بخوابی. یا آرزو می‌کردم برم بزرگترین شهربازیِ دنیا؛ می‌گفت می‌برمت به شرط اینکه بخوابی. یک شب پرسیدم اگر بزرگ بشوم به آرزوهایم می‌رسم؟ گفت می‌رسی به شرط اینکه بخوابی. هر شب با خوشحالی می‌خوابیدم. اِنقدر خوابیدم که بزرگ شدم و آرزوهایم کوچک شدند.

یکشب خواب مادرم را دیدم؛ پرسید هنوز هم شب‌ها قبل از خواب به آرزوهایت فکر می‌کنی؟ گفتم شب‌ها نمی‌خوابم. گفت مگر چه آرزویی داری؟ گفتم تو اینجا باشی و هیچ آرزویی نداشته باشم. گفت سعی خودم را می‌کنم به خوابت بیایم، به شرط آنکه بخوابی…

☆داستان کودکی من

#چارلی چاپلین

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ او آهی کشید و ادامه داد: «شاید به همین خاطر توجهم را به خودش جلب کرد. من ذاتا جدی و محتاط هستم و آن موقع شخصیت دنیل برایم جالب بود. حتی گاهی فکر می کردم که شاید بتوانم اخلاقم را عوض کنم.» او این بار نفس عمیق تری کشید و گفت: «اما ازدواجی که با این نوع تفکر پیش رود، به بن بست می خورد. آدمها شاید در ازدواج کمی تغییر کنند، اما عوض نمی شوند. من خیلی غمگین بودم. زندگی با دنیل مثل راه رفتن روی لبه ی تیغ بود. رفتارهای او اصلا قابل پیش بینی نبود.»

☆خانم_دات_فایر

#آن_فاین

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ به خاطر حرفی بود که اون زد. "تو چطور تونستی این قدر جوون بمونی، یوکاوا؟ هنوز موهات کاملا پرپشته. ما دو تا چقدر با هم فرق داریم!" بعد دستی کشید رو موهای خودش. تعجب کردم. ایشیگامی هیچ وقت از اون دسته آدمایی نبود که رو ظاهر فیزیکی شون حساسن. همیشه عقیده داشت که ارزش واقعی آدم ها رو همچین چیزایی تعیین نمی کنه، و هیچ وقت دلش نمیخواست زندگیش

طوری باشه که دغدغه همچین مسائلی رو داشته باشه. با این حال اون لحظه نگران کم پشت شدن موهاش شده بود. چیزی که در موردش کاری از دستش ساخته نبود. همون لحظه بود که متوجه شدم تو موقعیتی قرار گرفته که باعث شده یه دفعه نگران ظاهر خودش بشه. به عبارتی، عاشق شده.

☆فداکاری_مظنون_x

#کیگو_هیگاشینو

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ با شناختن مردم همیشه یک‌کمی دل‌مان برای‌شان می‌سوزد. برای همین است که با بیگانگان راحت‌تر هستیم. چون هنوز آن لحظه دلسوزی و تنفر شروع نشده ‌است.

☆میشل_عزیز

#ناتالیا_گینزبرگ

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ هنر واقعأ علم است. کشف اینکه چرا مردم چیزی را دوست می دارند، غایتی ست که می توانی آن را عینا در هنر تکرار کنی. کپی کنی. خلق یک لبخند واقعی، پارادوکس و متناقض نماست. بازگویی و تکرار دوباره و دوباره یک لحظه خودجوشانه هراس انگیز. همه این عرق ریختنها و تلاشهای ملال انگیز عاقبت به خلق چیزی می انجامد که گویی آسان و فوری به دست آمده است.

☆دفترچه_خاطرات
#چاک_پالانیک

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ مردها همیشه به بهانه‌ی مردانگی‌شان،اشک های‌شان را حتی در بدترین لحظات زندگی خود قورت می‌دادند. انگار که این کار واقعیت را تغییر می‌داد. به هر حال اشک ریختن حال انسان را بهتر می‌کند، مغز را می‌شوید و اندوه را از بین می‌برد.

پس این فکر مضحک از کجا به ذهن مرد‌ها خطور کرده بود که چون مرد هستند نباید گریه کنند؟!

☆کمی_قبل_از_خوشبختی
#انیس_لودینگ

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ ترنت با حالتی جدی می گوید، «داریم تو دنیایی زندگی می کنیم که روی تفریح و سرگرمی می چرخه. همه چیز اسباب تفریح و خنده است.»

☆پیش_از_آنکه_مال_شما_باشیم
#لیسا_وینگیت

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ نیاز داشتم با یک آدم غریبه هم صحبت شوم، با آدمی که چیزی از او ندانم و او هم چیزی از من نداند، سخن گفتن با غریبه ها ما را آزاد می کند، در این گونه موارد نیاز نیست که حرفی را بزنیم که دوستش نداریم یا مجبور به گفتن هیچ حرفی نیستیم.

☆خاطرات_زن_مطلقه

#هیفا_بیطار

amir.h.f

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,727
زمان حضور
4 روز 52 دقیقه
⊱ از لای برگها به پنجره های اتاق خواب دخترها نگاه می کنم و با خود می گویم، اگر امشب از یکیشان پایین بپرم میمیرم؟ نمی توانم بدون خواهرم، فرن، زندگی کنم. از زمانی که به دنیا آمد قلبهایمان به هم پیوند خورده است. حالا قلبم رفته است.

☆پیش_از_آنکه_مال_شما_باشیم

#لیسا_وینگیت

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا