خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

The unborn

مدیر ارشد بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,462
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
سلام علیک سلام :give_up:
  • اولین بار با کدوم عضو خانواده آشنا شدی؟ خب معلومه... همسر عزیزم :batting_eyelashes:
  • حست در مورد خاندان سلطان؟یه خاندان صمیمی با اتفاقات عجیب :/
  • به نظرت چرا انقدر از هم دور شدیم؟ راستش نمیدونم! ولی خب حس میکنم بیشتر تقصیر مدارس بوده و کم پیدا شدن بچه ها به دلایلی که خودمون میدونیم :))
  • تا حالا دعوا کردیم؟ :/ الکی آرع تا دلت بخواد ولی جدی... فکر نکنم! :/
  • یه خاطره ک دوست داری از دو سه سال پیشمون بگو...همون موقع که همه حالمون بهتر بود و باهم بودیم...:aiwan_light_girl_sigh: والا من اون موقع حالم خوب نبود :/ همش یکی میخواست زنمو از چنگم دربیارع. یکیشم تویِ ورپریدع :aiwan_light_ireful2: ولی خب بازم خاطرات خوب زیاد هست. مثلا روزی که رقیب عشقیم سه روز بن شد! :aiwan_light_beach:
  • چرا بالا سر بچه هات نیستی؟ فادک من کو؟:aiwan_light_shout: به تو کشیدم :/ یه جوری میگه که انگار خودش هست! فادکت مشغوله :aiwan_light_beee:
  • چرا جناب سرهنگ؟ چرا thr unborn؟ بلد نیستی مثل آدم اسم بذاری؟ :aiwan_light_russian_ru: جناب سرهنگ که خب اون موقع سودای نظامی شدن داشتم! الانم دارم! متولد نشده هم گفتم یه چیز خاااص باشه :| :aiwan_light_beach:
  • چند تا دوست صمیمی داری؟ اگه واقعی منظورته.... شاید 6 تا!
  • به چی معتادی؟ به خواهرت! :aiwan_light_girl_mad: به انجمن :))
  • بین دوست صمیمیت تو دنیای واقعی و گندم کدومو انتخاب می کنی؟ گندم! :aiwan_light_i-m_so_happy:
  • این شکلکا تورو یاد کی می اندازن ؟
:batting_eyelashes: خانومم :aiwan_light_i-m_so_happy: @gandom
:at_wits_end: خودم :/
:cheer:
:eat:
:music: بازم خودم :/

:yworried: گندم
:no_talking:
:coolym: شیما :| @Es_shima

:angelym:دخترکم :aiwan_light_heart: @fadya.mz
:big_grin: کوک :/
:devil: فقط خودت :lol::lol::lol::lol:
:frustrated:
:liar:
:nerd: مدیریت محترم @
! ~ ĄŁÎ ~ ! :lol::lol:

:ysleepy:

• اگه انسان نبودی دوست داشتی چی بودی؟ ملخ! ابزاری بسیار عالی برای ترساندن خانم ها :aiwan_light_hang1:
  • تا حالا دعوا کردی؟ (از این بزن بزنا:laughting:)تو بچگی :aiwan_light_crazy:
  • چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟ شاید آینده ای برای خودم تو خیالم ساختم. یه افسر نیروی انتظامی که لیسانس روانشناسی دارع!
  • اگه بری بالای یه کوه بلند که صدات به شدت انعکاس داشته باشه اولین حرفی که میزنی چیه؟ خدایا آی لاویو داری!
  • تا حالا شده یه کاری رو انجام ندی و بعدش پشیمون بشی؟ اگه دوست داری توضیح بده. خب آره خیلی شده! ولی خب مهم ترینش برمی‌گرده به اواخر سال 96 که نیروی انتظامی فراخوان جذب نیروی افتخاری زیر 18 سال زده بود و من به خیال این که پدرم سال هاست داره مخالفت میکنه و الانم اگه بگم چیزی جز نه بهم نمیگه اقدامی نکردم!
  • اگه قرار بود یه بار دیگه به دنیا بیای دوست داشتی دختر بودی یا پسر؟ پسر!
  • به قسمت اعتقاد داری؟ به هیچ وجه...
  • براي ساعت 3نصف شب كدوم خواننده؟ مهدی احمدوند:aiwan_light_heart:
  • اگه بتوني با ماشين زمان به عقب برگردي دوست داري به كدوم دوران برگردي و چيكاركني؟ برگردم به دی ماه سال 95. بیماریم رو به پدر ومادرم میگفتم تا اینقد پیشرفت نکنه!
  • مهم ترین تاریخ تو زندگیت کی بوده؟ شاید 95/1/6
چقدر میتونی به شرق بری، بدون اینکه به غرب برسی؟:i_dont_know: جهانو دور بزنم :aiwan_light_crazy:
  • اگه یه ماهی بودی، دوست داشتی چه نوع ماهی باشی؟ ماهی سفید! :aiwan_light_biggrin:
  • تو موادها(البته از نوع مخدر) کدومشو ترجیح میدی؟ مورفین :aiwan_light_beach:
  • تا حالا براي كسي نامه نوشتي؟ نه :aiwan_light_boredom:
  • دفترچه خاطرات داري؟ آرع
  • تا حالا جسد دیدی از نزدیک؟:hypnotized: وای نه خدانکنه :/ اون لحظه خودمم تبدیل به جسد میشم :aiwan_light_cray:
  • اگه مطمئن باشی کاری درسته اما همه بگن اشتباهه چقدر سعی میکنی اون کار را انجام بدی؟ حرف بقیه برام مهم نیست اگه واقعا به درست بودن این کار ایمان داشته باشم بی شک انجامش میدم.
  • بیشترین چیزی که تو گوگل سرچ میکنی؟ عکس پروفایل :lol:
  • اگه قرار باشه از یکی حلالیت بگیری اون کیه؟ از پدر مادرم
  • به کدوم امام ارادت خاصی داری؟ به زیارتش رفتی؟ امام حسین... مرداد 94 رفتم.
  • ذکر یا دعائی هست که تو مواقع حساس بخونی؟:praying: ایت الکرسی
  • كدوم خيابونو از همه خيابونا بيشتر دوست داري؟فرقی ندارن واسم :|
  • یک سوال که همیشه تو ذهنت بی جواب مونده؟:doh: چرا هی نمیشه...
  • به نظرت می شه بدون دیدن یه نفر عاشقش شد؟ آرع
  • بزرگترين درسي كه تو زندگيت گرفتي چي بوده؟ اینکه درسی نگیرم! بیخیال باشم و اینقد حرص و جوش نخوردم. البته انگار شاگرد خوبی نبودم و نتونستم درسمو پاس کنم!
  • معمولا اهل پیش داوری هستی یا نه؟ در صورت مثبت بودن اشتباه ترین پیش داوری ات؟ وقتی عصبی بشم متاسفانه آره.
  • از دست دادن چی بزرگترین ترسته؟ اگه شی یا موقعیت منظورته که هیچی! اگه شخص منظورته... پدر مادرم.
  • آخرین باری که از ته دل خندیدی کی بود و چرا؟همین یک ساعت پیش. رفته بودم مدارکمو بگیرم مدیر مدرسه باهام شوخی کرد خنده م گرفت :aiwan_light_laugh1:
  • اگه 1هفته نامرئی میشدی چیکار میکردی؟ بلاهایی سر زن عموی آخریم میاوردم... دیدنی!:aiwan_light_girl_devil:
  • معنی اسم منو میدونی؟(اسم خودم) نری سرچ کنیا:laughting: خب اگه سرچ نکنم که نمیفهمم :lol:
  • آخرین باری که جلو یه نفر کم آوردی؟ یادم نیست! سعی میکنم تا میتونم و اگه حق با من باشه جوابشو بدم!
  • به نحسی عدد 13 اعتقاد داری؟کلا چقدر به این چیزا بها می دی؟ نه اعتقاد ندارم. تقریبا میشه گفت هیچی... خرافات ارزشی ندارن. البته اگه کسی به این خرافات اعتقاد داشته باشه به یقین براش اتفاق میوفته.
  • اگه یه سبزی بودی، دوست داشتی چه نوع سبزی باشی؟:good_luck: ترررره :aiwan_light_crazy:
  • عجیب ترین چیزی که تا حالا خوردی چیه؟سعی میکنم چیزی که عجیبه رو نخورم :/
  • سخت ترین کاری که تا حالا کردی چی بوده؟ بیرون کشیدن خودم از اوضاع داغونی که دو-سه سال پیش واسه خودم ساخته بودم.
  • روز یا شب؟ شب
  • اگه با 4 آدم معروف تو یه رستوران میتونستی شام بخوری، کیارو انتخاب میکردی؟ آنتوان چخوف/ جوجو مویز/ فرهاد مجیدی/ علیرضا طلیسچی
  • اگه میتونستی ذهن یک نفر رو بخونی، کی رو انتخاب میکردی؟:searchym: هیچ کس!
  • ترجیح میدی آینده رو ببینی یا گذشته رو تغییر بدی؟ گذشته رو تغییر بدم تا آینده م تغییر کنه.
  • اگه خدارو ملاقات میکردی، ازش چی میپرسیدی؟:day_dreaming: سوالی ندارم ازش. فقط دوس دارم باهاش حرف بزنم.
  • بدترین دعوایی که با پدر مادرت داشتی در مورد چی بود؟:tsss: اواخر دی ماه پارسال یا اوایل بهمن. تو دوران امتحانات ترم اول رفتن کربلا. من موندم و جیغ جیغای حامد هر شب و هرشب مهمونی هایی که توی خونمون برگزار می شد و عدم تمرکز و معدلی که خراب شد :) وقتی برگشتن به محض تموم شدن مهمونی سرشون داد زدم که چرا این کارو کردین به ... دادین منو! همه زحمتام به باد رفت به خاطر بی توجهی و درک نداشتن شما و...
  • اگه میدونستی فقط 2 هفته زنده ای چیکار میکردی؟ میرفتم ترکیه با هانده ارچل عکس مینداختم :|
  • در جنس مخالف بیشتر به چی دقت میکنی؟:raised_eyebrows: طرز لباس پوشیدنش!
  • صبح که از خواب پا میشی چیکار میکنی؟ یه نگاه به اطرافم میکنم دوباره دراز میکشم تا ریست شم :/
  • شب که میخوای بخوابی به چی فکر میکنی؟ هیچی چون قبل اینکه سرمو بزارم رو بالش 7 پادشاهو خواب دیدم. :aiwan_light_crazy:
  • با همین مقدار شناختی که داری از کدوم اخلاق من بدت میاد؟:whistling: اینکه هی میخای گندمو ازم جدا کنی. :aiwan_light_girl_mad:
  • از کدومش خوشت میاد؟ مهربونیت و صبرت در مقابل اذیت و آزارهای آروش! :lol:
  • اهل مشورت هستی یا تصمیم خودت فقط مهمه برات؟ هردو
  • اگه میلیاردر بودی چیکار می کردی با پولات؟:money_eyes: می‌دادم به روحانی که دست از سر کچل ما برداره :aiwan_light_girl_cray2:
  • بد ترین سوتی که دادی چی بود؟ تو سالن مدرسه واسه معاونمون دو شاخ گذاشتم و زبونمو درآوردم براش که یهو برگشت نگام کرد. از اون نگاهای نااافذها :/
  • آخرین باری که خرابکاری کردی کی بود؟سه شب پیش. گوجه سوزوندم :/
  • بهترین فیلمی که دیدی چی بوده؟ فیلمای قشنگ زیاد دیدم ولی بهترین... نه !
  • به نظرت زندگی یعنی چی؟ زندگی یه تابلوی نقاشیه... ولی سفید! باید خودت رنگش کنی. یکی سیاه میزنه یکی قرمز... یکی هم یه رنگین کمون درست میکنه. :))
  • یه تیکه از بهترین آهنگی که شنیدی رو بنویس. با خودت همش بگو هر روز یعنی شروع پروازم/ تموم دنیا اگه دست به دست هم بدن سر راه من یه سد بشن بازم! (نگران نباش از امیرعلی بهادری)
  • تا حالا تو دلت فحشم دادی؟ آخریش کی بوده؟ نه خوشبختانه به مرحله فحش نرسیده :aiwan_light_laugh1:
  • بزرگ ترین آرزوت چیه؟ خودمو تو آینه ببینم که لباس نیروی انتظامی تنمه و درجه‌ها روی آستینش زده :)
  • دوست داشتی الان کجا بودی؟ اگه موقعیت رو میگی که افسر! اگه شهر رو میگی هیچ جا!
  • بدترین ویژگی اخلاقیت به نظر خودت چیه؟:loser: اینکه وقتی عصبی میشم در بیشتر مواقع دیگه نمیتونم خودمو کنترل کنم.
  • بین دل و عقلت کدومو انتخاب می کنی؟ عقلم.
  • به نظرت عشق فراموش می شه؟ بستگی به خود ِ طرف داره که چی به سرش اومده باشه. هر چی عذاب بیشتر... فراموشی راحت تر!
  • اگه بخوای منو تو چند کلمه توصیف کنی چی می گی؟:batting_eyelashes: حرص درار مهربون :|
  • اگه من جات بودم اولین سئوالی که میپرسیدی و در الویت بود چی بود؟ چرا اینقد منو اذیت میکنی :aiwan_light_crazy:
  • چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگیت با کسی تقسیم کنی؟ اگه شی یا موقعیت منظورته که برام مهم نیست ولی اگه شخص منظورته... گندم! پدر و مادرم و...
  • حست الان كه روی صندلی هستی چیه ای کسی که همرو نشوندی رو صندلی؟:big_grin: غلط کردم غلط! :aiwan_light_cray:
  • اگه بهم بخوای كادو بدی چی میدی؟ یه بمب ساعتی! :aiwan_light_girl_mad:
  • دوست داری به خارج از کشور مسافرت کنی؟ کجا ؟ ترکیه...
  • بیشتر لباسات چه رنگیه؟ آبی
  • تا حالا خوابی دیدی که واقعی بشه؟ چی؟ آره. 5 سال پیش خواب دیدم یه 405 نقره ای میره زیر یه تریلی. یه هفته بعد همون اتفاق واسه یکی از اقوام دورمون افتاد و 4 نفر از اقواممون رو از دست دادیم.
  • به کسی تا حالا حسودی کردی؟ آره. به پسرای فامیلمون که میبینم به راحتی وارد نظام میشن حسادت میکنم!
  • تاحالا از چیزی ترسیدی؟ چی بوده؟ مار!
  • تا حالا کدوم شهرای ایران سفرکردی؟ بیشترشو رفتم :/
  • سایز کفش؟:laughting: 38 :|||||||||||||
  • تا حالا از کسی کتک خوردی؟:feeling_beat_up: خوردن نه ولی تا دلت بخواد زدم! :lol:
  • اگر بهت بگن بین عشقتو بچت یکی رو انتخاب کن کدوم رو انتخاب میکنی؟ اونی که طراح سوال بود رو انتخاب میکنم که بکشمش :/
  • بین خانواده ات و عشقت چطور؟ عشقم!
  • روزی چند بار سر یخچال میری و معمولا چی می خوری؟:cook: شاید 10 بار :/ لواشک! :aiwan_light_girl_pinkglassesf:
  • اگر فقط فرصت انجام یک کارو تو زندگی داشته باشی اون چیه؟:hurry_up: اینکه تو رو بگیرم بشونمت رو صندلی داغ ده بار سوالایی پرسیدی ازم بپرسم :/
  • قشنگ سوختی؟:cowboy: :aiwan_light_ireful2::aiwan_light_ireful2::aiwan_light_ireful2::aiwan_light_ireful2:
  • در آخر، یه نصیحت برای من؟:big_grin: اینقد فیضول نباش :/
یک نفر تگ:
Cinder
مرسی که اومدی :aiwan_light_girl_pinkglassesf:

❀❀صندلی داغ شماره‌ی 21 با حضور داغ The unborn | مدیر ارشد انجمن❀❀

Reactions: سیده کوثر موسوی، ^moon shadow^ و MacTavish

santaclaus

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,011
زمان حضور
1 روز 6 ساعت 27 دقیقه
سلام عرض شد :big_grin:
نمیدونم چرا دارم شرکت میکنم:chatterbox::laughting:

اسمتون؟
سنتون؟
اهل کجایین؟
تفریحتون چیه؟
اگه جای مدیر انجمن بودین، کی رو بن میکردین؟ :day_dreaming:
بهترین رمانی که خوندید؟
چه رمانایی نوشتین و کلا برنامه تون برای نوشتن چیه؟
ترجیح میدین ی کاری بکنین و بعد پشیمون بشید، یا اینکه اون کارو انجام ندید و همیشه حسرتش رو بخورید؟
بهترین دوستتون تو انجمن؟
همین
موفق باشین ^-^

The unborn

کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,462
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
سلام:aiwan_light_hi: علیک سلام :cock:
  1. در طول روز چقدر از اینترنت استفاده می کنید؟ حداقل چند ساعت؟ در حال حاضر... بیش از 7 ساعت! :big_grin:
  2. تو چه سنی موبایل خریدید و تو چه سنی وارد فضای مجازی شدید؟ توی 13 سالگی به جرگه‌ی موبایل داران پیوستم و یک سال بعد هم به اینترنت داران محترم :aiwan_light_dirol:
  3. دانشجویید؟ اگه خدا بخواد دارم میشم! :aiwan_light_blush:
  4. تا چه میزان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید؟ آیا از پیام رسان های ایرانی هم استفاده می کنید؟ خیلی کم... شاید بشه گفت صفر!
  5. نماز میخونین؟ بله :))
  6. بهترین جمله ای که تا حالا شنیدید؟
  7. دوست دارید تو کدوم نقطه از دنیا زندگی کنید؟چرا؟ قطب جنوب :/ سرما دوس :aiwan_light_crazy:
  8. بهترین اتفاق زندگیتون چی بوده؟ نمیدونم! فکر کنم هنو اتفاق نیوفتاده
  9. کی بیشتر از همه حالتونو می فهمه؟ رفقام
  10. دوست داشتید غیر از شهر خودتون بچه ی کدوم شهر باشید؟ ساری :aiwan_light_girl_haha:
  11. آخرین باری که با تمام وجود گریه کردید و خندیدید کی بوده؟ گریه رو شاید دی ماه پارسال. خنده هم دیروز صبح!
  12. دوست دارید چه هدیه ای بگیرید و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟ دوست دارم یه اسلحه هدیه بگیرم!! و بهترین هدیه‌ای هم گرفتم گوشی موبایل.
  13. کی رو بیشتر تو انجمن دوست دارید؟ عیالِ گرامم را :aiwan_light_crazy:
  14. اگه قرار باشه 3 تا از آرزو هاتون همین الان برآورده بشه ، چی آرزو می کنید؟ اول اینکه 4 سال دیگه لباس نیروی انتظامی بپوشم. دوم اینکه خالم بعد از 18 سال زندگی مشترکش بتونه طعم مادر شدن رو بچشه و سوم هم اینکه نامزدی داییم بهم بخورع :/
  15. يك جمله خطاب به شخصى كه دلتون ازش پره ؟ حالتو میگیرم بزغاله :aiwan_light_diablo:
  16. به نظرتون هر کدوم اینا چه رنگین؟
    • عشق زرشکی
    • زندگی قرمز-آبی-سبز-بنفش! یه رنگین کمونه :))
    • مرگ خاکستری!
    • خانواده صورتی!
    • خیـ*ـانت سیاهِ مطلق
  17. نفس کشیدن با زندگی کردن چه فرقی داره ؟ وقتی داری زندگی میکنی نفس میکشی اما هر نفس کشیدنی زندگی نیست!
  18. حیوون مورد علاقه؟ خرگوش :))
  19. میوه ی مورد علاقه؟ آلبالو :yum:
  20. به نظرتون سخت ترین چیز تو عاشقی چیه؟ این که نتونی موانعی که جلوی پاته رو کنار بزنی. فقط عشقِ مطلق... بدون هیچ گونه کنار هم بودنی.
  21. کسی تو انجمن هست که ازش بدتون بیاد؟ میشه اینو جواب ندم؟:joycat:
  22. تا حالا عاشق شدین؟ اگه آره... اگه بر می گشتید عقب بازم همون شخص رو انتخاب می کردید؟ اگه بمیره چه حالی می شید؟ اگر نه... به نظرتون عاشق چطور شخصیتی می شید؟ آره عاشق شدم. نمیدونم! شاید آره انتخابش میکردم.
  23. از زندگیتون راضی هستید؟ آره. :hearteyes:
  24. اگه قرار بود خودتون اسمتونو انتخاب کنید چی میزاشتین ؟ سایه!
  25. چه روزی رو هیچ وقت فراموش نمی کنید؟ ( با ذکر تاریخ دقیق) 95/1/6
  26. آهنگی هست که براتون معنای خاصی داشته باشه؟ کدوم آهنگ؟ شاید در دو-سه سال قبل آهنگ های زیادی واسم معنای خاصی داشتن. ولی الان به این صورت نیست و به راحتی معنای خودشون رو از دست میدن چون من هم دیگه مثل گذشته نیستم! ولی خب بازم... آهنگ‌ بی احساس از امین رستمی
  27. چقدر اهل کتاب خوندن هستید؟ تا حدودی زیاد میخونم.
  28. شاغلید؟ نه!
  29. بهترین کادوی تولدی که گرفتین چی بوده؟ یادم نیست :/
خسته نباشید:silly:
مرسی که اومدی. :rose:

The unborn

کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,462
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
سلام سلام :))
2 تا سوال دارم
1_هیپ هاپ یا پاپ؟ پاپ :/
2_بازم میای برچسب بزنی؟:whistling: اگه قول میدی اروم بفرستی که عقب نمونم آرع :|

موفق باشی
ممنون که اومدی :rose:

The unborn

کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,462
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
سلام عرض شد :big_grin: سلام طول شد! :aiwan_light_king:
نمیدونم چرا دارم شرکت میکنم:chatterbox::laughting:

اسمتون؟ ستاره
سنتون؟ 18
اهل کجایین؟ مشهد
تفریحتون چیه؟ نت گردی :/ و سفر!
اگه جای مدیر انجمن بودین، کی رو بن میکردین؟ :day_dreaming: فعلا هیچکس! :lol:
بهترین رمانی که خوندید؟ رمانای زیادی خوندم ولی هیچکدوم بهترین نبودن.
چه رمانایی نوشتین و کلا برنامه تون برای نوشتن چیه؟ زمزمه عشق/ ازدواج بهتر است ثروت/سرنوشت مرا بازی داد/ در تقاطع یک نفس (در حال تایپ)! قصد دارم بعد از اتمام رمان در حال تایپم رمان‌های دیگه ای رو هم شروع کنم.
ترجیح میدین ی کاری بکنین و بعد پشیمون بشید، یا اینکه اون کارو انجام ندید و همیشه حسرتش رو بخورید؟ یه کاری بکنم بعد پشیمون بشم! یه جور تجربه کسب کردنه.
بهترین دوستتون تو انجمن؟ گندم :love_struck:
همین
موفق باشین ^-^
مرسی که اومدی. :rose:

مرسانا

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,903
زمان حضور
1 روز 1 ساعت 36 دقیقه
سلام خوبی؟
- اسمت چیه؟
- چند سالته؟
- از کجایی؟
- رشتت چیه؟
- چند ساله عضو انجمنی؟
- دختری یا پسر؟
- اگه دختری تا‌حالا دوست پسر داشتی؟ اگه پسری برعکس.
- چندتا بچه اید؟
- بچه چندمی؟ دیگه سوالی نیست.

The unborn

کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,462
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
سلام خوبی؟ سلام ممنون :/
- اسمت چیه؟ ستاره
- چند سالته؟ 18 سال و حدودا 8 ماه! :|
- از کجایی؟ مشهد
- رشتت چیه؟ انسانی بودم!
- چند ساله عضو انجمنی؟ یک سال و یک ماه.
- دختری یا پسر؟ پسرم :||| خو دخترم دیگه :/
- اگه دختری تا‌حالا دوست پسر داشتی؟ اگه پسری برعکس.
- چندتا بچه اید؟ 2 تا
- بچه چندمی؟ اولی
دیگه سوالی نیست.
ممنون که اومدی. :rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7