خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: امیلی_برونته

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ولی سرانجام روزی رسید که آن وضع خوش و آرام پایان یافت. وقتی دو نفر که ظاهرا با یکدیگر صمیمی و موافق هستند، متوجه شوند که واقعا در بعضی جهات با یکدیگر تضاد دارند و آنچه مورد علاقه ی یکی است دیگری را خوش نمی آید، خواه ناخواه میانه شان شکرآب خواهد شد. ☆ بلندی های بادگیر #امیلی_برونته
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقتی میفهمی عاشق شدی که می‌بینی دوست نداری بخوابی چون واقعیت شیرین‌تر از رویاهایت شده‌ است ... ☆بلندی‌های بادگیر #امیلی_برونته
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...سـ*ـینه‌ات می‌تپد و اعصابی داری که در برابر غم‌ها و شادی‌ها حساسیت نشان می‌دهد. چرا بیهوده سعی می‌کنی عکس العمل قلب اعصابت را از شنیدن خبر این فاجعه پنهان داری؟ چرا می‌خواهی وانمود کنی که خونسردی و آرامش خود را از دست نداده‌ای؟ این غرور تو نمی‌تواند خدا را فریب دهد! #امیلی_برونته ☆بلندی_های_بادگیر
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

روح از هر چه ساخته شده باشد، جنس روح او و من از یک جنس است:) #امیلی_برونته ☆بلندی_های_بادگیر
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...گرم ماه ژوئیه این است که آدم از صبح تا شب برود روی یک تکه چمن وسط بوته زار دراز بکشد، زنبورها لابه‌لای گل ها با وِزوِزشان برای آدم لالایی بگویند، چکاوک‌ها بالای سر آدم آواز بخوانند، آسمان آبی و بی ابر باشد و خورشید هم مدام بتابد. این کل تصور او بود از سعادت بهشتی. ☆بلندی_های_بادگیر...
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ولی سرانجام روزی رسید که آن وضع خوش و آرام پایان یافت. وقتی دو نفر که ظاهرا با یکدیگر صمیمی و موافق هستند، متوجه شوند که واقعا در بعضی جهات با یکدیگر تضاد دارند و آنچه مورد علاقه ی یکی است دیگری را خوش نمی آید، خواه ناخواه میانه شان شکرآب خواهد شد. ☆بلندی_های_بادگیر #امیلی_برونته
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...میکنم بعید است احساسی غیر از سعادت به سراغم بیاید! در مرده آرامشی میبینم که نه ناسوت آن را به هم میزند و نه لاهوت، و من دلگرم میشوم به آخرتی بی انتها و نورانی! ابدیتی که مردگان به آن رفته اند. جایی که حیات مرز زمانی ندارد، عشق مرز قلبی ندارد و سرور انتها ندارد. ☆بلندی_های_بادگیر #امیلی_برونته
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا