خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: ژوئل_دیکر

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تو زندگی همیشه آدم هایی برنده می شوند که جرئت داشته باشند. هر وقت در برابر سختی قرار گرفتی، این رو بذار جلو چشمت. کسی که شجاع باشه، همیشه برنده ست! ☆ پرونده هری کبر #ژوئل_دیکر
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...میرسه که بازار نشر رو تخته می کنن بچه‌هایِ بچه‌های ما به کتاب همونطوری نگاه می‌کنن که ما الان به کتیبه‌های مصری. ازت میپرسن: بابا بزرگ، کتاب خوندن به چه دردی میخوره؟ شما هم بهشون جواب میدی : برای قطع کردن درختا یا رویاپردازی... خودم هم دیگه نمی دونم...! ☆ پرونده بالتیمور #ژوئل_دیکر
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ در چشمانم خیره شد و گفت: یه بار که آدم بکشین، بار دوم راحت تره و به همین ترتیب بار سوم. دیگه حدومرزی نمی مونه. ☆ماجرای_ناپدید_شدن_استفانی_میلر #ژوئل_دیکر
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ به عنوان یک منتقد، زمانی که میدید عامه مردم به یک سمت می روند، خودش راه دیگری را انتخاب می کرد. دوست نداشت مثل همه باشد. همیشه از چیزهای مشهور و عامه پسند فراری بود. ☆ماجرای_ناپدید_شدن_استفانی_میلر #ژوئل_دیکر
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...رو داریم؟ برخی این نیرو رو دارند، برخی هم نه. تو جزو گروه اولی مارکوس، بهت اطمینان میدم. آخه چطور میتونی این قدر مطمئن باشی هری؟ مارکوس یادت باشه، بیماری اصلی نویسندگی این نیست که نتونی بنویسی، اینه که نتونی جلو خودت رو بگیری و همش بنویسی. تو به این بیماری دچاری. ☆پرونده_هری_کبر #ژوئل_دیکر
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...واقعی. کم کم احساس میکردم به یک همراه نیاز دارم. از خودم میپرسیدم از چه زمانی به بعد قرار است یک زندگی واقعی را آغاز کنم. سری به حساب کاربری ام در فیس بوک زدم و به فهرست نزدیک ترین دوست های مجازی ام نگاهی انداختم. کمی که نگاه کردم، متوجه شدم واقعا دوستی واقعی ندارم... ☆پرونده_هری_کبر #ژوئل_دیکر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا