خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.
  1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تجربه به ما می‌آموزد که عشق آن نیست که به هم خیره شویم؛ عشق آن است که هر دو به یک سو بنگریم ... #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  2. !MeŁłКa ƝasłƦłaƝ!

•~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

روباه: «انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند، اما تو نباید فراموش کنی. تو تا زمانی که زنده هستی نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای، مسئولی. تو مسئول گلت هستی.» #شازده_کوچولو #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...است. هرگز ستاره‌ای را تماشا نکرده است. هرگز کسی را دوست نداشته است. هرگز جز جمع زدن اعداد کار دیگری نکرده است. و تمام روز مثل تو تکرار می‌کند: من آدم جدی هستم! من آدم جدی هستم! و باد به غبغب می‌اندازد و به خودش می‌بالد. ولی او آدم نیست. قارچ است ! ☆ شازده كوچولو #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر می‌خواهید یک کشتی بسازید به جای تقسیم وظایف و تشویق انسان‌ها به آوردن ابزار و جستجوی چوب ... اشتیاق پهنه ی نامحدود اقیانوس را در دل آنها زنده کنید ... #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

گنج راستين يكى بيش نيست و آن روابط ميان آدم هاست . ☆ زمین انسان‌ها #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...تر احساس شادی و خوش بختی می کنم. ساعت چهار که شد دلم بنا می کند شور زدن و نگران شدن. آن وقت است که قدر خوشبختی را می فهمم! امّا اگر تو وقت و بی وقت بیایی من از کجا بدانم چه ساعتی باید دلم را برای دیدارت آماده کنم؟! هر چیزی برای خودش رسم و رسومی دارد. ☆شازده کوچولو #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...او را نگه دارد گفت: نرو، تورا وزیر دادگستری میکنیم! شازده کوچولو گفت: اینجا کسی نیست که من او را محاکمه کنم فروانروا گفت: خب، خودت را محاکمه کن! این سخت ترین کار دنیاست! اینکه بتونی درباره خودت قضاوت درستی داشته باشی و عادلانه خودت رو محاکمه کنی... ☆شازده کوچولو...
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تمام سوء تفاهمات ناشی از زبان است!! تو می بایست در مورد افراد از روی اعمالشان قضاوت کنی، نه از روی گفته هایشان؛ همیشه محاکمه ى خود، از محاکمه ى دیگران سخت تر است؛ تو اگر توانستی در مورد خودت خوب قضاوت کنی، قاضی واقعی هستی... ☆شازده كوچولو #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

شازده کوچولو می‌گفت: گل من، گاهی بداخلاق و کم حوصله و مغرور بود، اما ماندنی بود، این بودنش بود که، او را تبدیل به گل من کرده بود! ▪︎ شازده کوچولو #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...تو روباهی بیشتر نیستم؛ مثل صدهزار روباه دیگر. ولی اگر تو مرا اهلی کنی، هردو به هم احتیاج خواهیم داشت. تو برای من یگانه‌ی جهان خواهی شد و من هم برای تو یگانه‌ی جهان خواهم شد. شازده کوچولو گفت: کم‌کم دارم می‌فهمم... یک گل هست که به گمانم مرا اهلی کرده باشد. ☆شازده كوچولو...
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...می کنند ... شاد و خوشبخت و کم اشتباه ... فکر می کنند می توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص ... اما این حقیقت ندارد ... اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم ... ☆زمین انسان‌ها...
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...می کنند ... شاد و خوشبخت و کم اشتباه ... فکر می کنند می توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص ... اما این حقیقت ندارد ... اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم ... ☆زمین انسان‌ها...
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...قدیمی درست کرد. هیچ چیز با این گنجینه ی خاطرات مشترک، این همه رنج ها و مصائبِ با هم چشیده، این همه قهرها و آشتی ها و هیجان های تند همسنگ نیست. این دوستی ها تکرار نمی شوند. کسی که نهال بلوطی به این امید می نشاند که به زودی در سایه اش بنشیند، خیالی خام می پرورد! ☆سرزمین_آدمیان...
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ شازده کوچولو : دیگه مهم نیست ! روباه : مهمترين خاطره ها همونايى هستن كه ميگيم ديگه مهم نيست. ☆شازده_کوچولو #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا