خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: جین_وبستر

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...است گوش کنید: در دنیا به قدری چیزهای متنوع وجود دارد که همه‌ی ما مثل پادشاهان ثروتمند هستیم. این حرف را قبول دارم. هر اتفاقی هم که پیش بیاید، دنیا پر از شادی است، فقط کافی‌است که آدم این موضوع را قبول داشته باشد. من فکر می‌کنم برای شاد بودن، آدم باید کم توقع باشد. ☆بابا_لنگ_دراز...
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

زندگی چیزهایی نیست که جمع می‌کنیم ، زندگی قلب‌هایی است که جذب می‌کنیم ... ☆ بابا لنگ دراز #جین_وبستر
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...زندگی نمی کنند، مسابقه ی دو گذاشته اند ، می خواهند به هدفی که در افق دور دست است برسند و در حالیکه نفسشان به شماره افتاده می دوند و زیبایی های اطراف خود را نمی بینند ؛ آن وقت روزی می رسد که پیر و فرسوده هستند و دیگر رسیدن و نرسیدن به هدف برایشان بی تفاوت است ... ☆ بابا لنگ دراز...
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

واقعاً مسخره نیست؟ اینکه گاهی اوقات بهترین مردها بدترین زن‌ها را انتخاب می‌کنند و بهترین زنان بدترین مردها را؟ من فکر می‌کنم خوبی خودشان چشم‌شان را کور می‌کند و بدگمانی را در وجودشان می‌کشد. ☆دشمن عزیز #جین_وبستر
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بابا لنگ دراز عزیزم : جهان پر از خوشبختی است ولی اگر هر کسی بخواد راه خودش و بره ممکنه از خوشبختی دور بشه. ☆ بابا لنگ دراز #جین_وبستر
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

می خواهم به خودم تلقین کنم که زندگی یک صحنه ی بازی است و من باید آن را با مهارت بازی کنم و اگر ببرم یا ببازم، در هر حال شانه ها را بالا بیندازم و بخندم! ☆بابا لنگ دراز #جین_وبستر
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

خیلی مشکل است، آدم بخواهد تمام وقت مراقب خودش باشد تا آنچه را که احساسش می‌خواهد به کسی نگوید. ☆ بابا لنگ‌دراز #جین_وبستر
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

-اگر تمام عمر؛ جوراب ابریشمی بپوشم فکر نکنم اثر جای زخمی که روی قلبم است محو شود … ☆ بابا لنگ دراز #جین_وبستر
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بابا لنگ دراز عزیزم! لطفا گاهی خودت را به نفهمیدن بزن و بگذار دوستت بدارم. بعد از تو هیچ کس الفبای روح و خطوط قلبم را نخواهد خواند. نمی گذارم. نمی خواهم. بابا لنگ درازِ من، همین که هستی دوستت دارم، حتی سایه ات را که هرگز به آن نمی رسم. ☆بابا_لنگ_دراز #جین_وبستر
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱بابا لنگ دراز عزیزم؛ بعضی آدم ها را نميشود داشت فقط ميشود يک جور خاصي دوستشان داشت بعضي آدم ها اصلا برای اين نيستند که براي تو باشند يا تو برای آن ها... ☆بابا_لنگ_دراز #جین_وبستر
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...یک نگرانی بزرگ خواهم داشت. هر وقت که تو از من دور باشی به همه‌ ی اتومبیل‌ هایی فکر می‌‌ کنم که ممکن است تو را زیر بگیرند. یا همه‌ ی تخته‌ های اعلامیه‌ای که ممکن است روی سرت بیفتد و یا همه‌ی میکروب‌های وحشتناکی که ممکن است بخوری... آرامش خیالم تا ابد از بین رفته است! ☆بابا_لنگ_دراز #جین_وبستر
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...باشید. من خیلی تنها هستم و دلم می‎خواهد یک نفر به یاد من باشد. آه بابا کاش شما را می‎شناختم آن وقت هرگاه یکی از ما غمگین بود یکدیگر را دلداری می‎دادیم. گمان نمی‎ کنم بتوانم بیش از این در لاک ویلو بمانم. خیال دارم از اینجا بروم. من بیماری تنهایی دارم و تشنه خانواده هستم. ☆بابا_لنگ_دراز...
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ بعد از تو هیچکس الفبای روح و خطوط قلبم را نخواهد خواند. نمیگذارم، نمیخواهم . ☆بابا_لنگ_دراز #جین_وبستر
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ تمام تابستان را راجع به شما فکر کردم بعد از این همه سال تنهایی از اینکه بلاخره یک نفر به من علاقه پیدا کرده,احساس میکنم خانواده ای پیدا کرده ام و الان بلاخره به کسی تعلق دارم و از این فکر واقعا احساس آرامش میکنم. ☆بابا_لنگ_دراز #جین_وبستر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا