خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: ساموئل_بکت

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...اصلا باید به آن‌ ها فکر کرد، چون اگر فکرشان را نکنی خطر این هست که آن‌ها را یکی یکی در حافظه پیدا کنی. یعنی باید یک مدتی، یک مدت حسابی، فکرشان را بکنی، هر روز و چندبار در روز، تا وقتی که یک لایه لجن رویشان را بگیرد به طوری که دیگر نتوانی از آن رد بشوی. قاعده کار این است. ☆ رانده شده...
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر زندگی در عشق هایمان تغییری پدید نیاورد خود بر آن خواهیم شد که چنین کنیم ، یا دستکم چنین وانمود کنیم و از جدایی سخن بگوییم ، از بس که حس میکنیم همه ی عشق ها و همه چیزها بشتاب به سوی پایان در حرکت‌اند. ☆ در جستجوی زمان از دست رفته #مارسل_پروست
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و زندگی کردن، ایجاد انگیزه برای زندگی کردن، تبدیل شدن به کس دیگر در وجود خودم، در وجود دیگری. همه ی این ها چه کذایی و ناراست است. حالا فرصت توضیح دادن ندارم. دوباره شروع کردم، اما گام به گام با هدفی دیگر، و دیگر نه به قصد موفقیت، بلکه به قصد شکست و ناکامی. تفاوتی ظریف… ☆مالون_میمیرد...
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر کسی بخواهد بترکد، تنها راهش همین است. جیک نزدن! فقط لبخند ... منفجر شدن از زور نفرین‌های فروخورده ‌شده، ترکیدن از خاموشی! ☆متن هایی برای هیچ #ساموئل_بکت
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

لحظه‌ای می‌رسد که آدم از همه چیز دست می‌کشد، چون عاقلانه‌ترین کار همین است. ☆ مالون می‌میرد #ساموئل_بکت
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

مشتری: خدا دنیا را ظرف شش روز ساخت، شما شلوار منو شش ماه طولش دادین، خسته نشدین؟ خیاط: ولی آقای عزیز، یک نگاه به دنیا بندازید یک نگاه هم به شلوارتون! ☆ دست آخر #ساموئل_بکت
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

چراغِ پُر نور ضروری نیست ؛ برای زندگی در غرابت و شگفتی شمعی قلمی کافی است ، به شرط آنکه : «صادقانه بسوزد» #ساموئل_بکت
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

چراغِ پُر نور ضروری نیست. برای زندگی در غرابت و شگفتی شمعی قلمی کافی است، به شرط آنکه: «صادقانه بسوزد.» ☆مالون می‌میرد #ساموئل_بکت
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ولادیمیر: هرکس باید بار درد خودش را به دوش بکشد تا بمیرد. (بعدِ یک لحظه تامل) و از یادها برود. ☆در انتظار گودو #ساموئل_بکت
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ - ولادیمیر: تا حالا ترکت کردم؟ - استراگون: نه! ولی تو بدترش رو انجام دادی؛ گذاشتی من ترکت کنم! ☆در_انتظار_گودو #ساموئل_بکت
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...حرف می‌زند و ما گوش می‌کنیم. تمام مردم حرف می‌زنند و گوش می‌کنند. همه با هم، من تنها هستم. شاید برای اولین و آخرین بار: تنها حرف می‌زنم و تنها گوش می‌دهم. تنهای تنها. دیگران رفتند و ساکت شدند و عده‌ای در سکوت آمدند. من بیرون نیستم. داخلم. در چیزی هستم. در سکوتِ بیرون! ☆نام_ناپذیر...
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ وارفته و بی‌حال، میان زباله‌ها سرک می‌کشیدم،و احتمالا می‌گفتم زندگی همین است.‌.. برای این‌که بدانم عشق چه معنایی دارد، حاضر بودم حتی عاشق یک بُز هم بشوم! ☆مالوی #ساموئل_بکت
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ من آرام و بی‌صدا ناپدید می‌شوم. همان‌طور که خیلی‌ها قبل‌تر از من ناپدید و فراموش شده‌اند. ☆نام_ناپذیر #ساموئل_بکت
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ من هرگز آرزو نداشتم، هرگز جستجو نکردم، هرگز تحمل نکردم و هرگز در هیچ‌کاری شرکت نکردم. هرگز اجازه ندادم دست دشمنانِ ذهن به حواس من برسد. ☆نام_ناپذیر #ساموئل_بکت
  15. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ خسته و تنها نشست. خودش را از بقیه جدا کرده و دور افتاده بود. هیچ‌کسی دور و برش نبود. سرش را به طرف پایین گرفت و به پاهایش نگاه کرد. همه رفته بودند... ☆همچنان_به_هیچ_وجه #ساموئل_بکت
  16. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ - گوش می‌کنی به من؟ کسی به من گوش می‌کنه؟ کسی به من نگاه می‌کنه؟ کسی اصلاً غصه‌ی من رو می‌خوره؟ - زاری کردن، این کاریه که من باید با صورتم بکنم؟ به‌جای حرف زدن، به‌جای اظهار نظر کردن؟ ☆بازی #ساموئل_بکت
  17. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ آهسته صحبت کرده‌ام، سرم به کار خودم بوده، همه‌ی روزهای زندگی‌ام، همان‌طور که برازنده‌ی کسی است که هیچ حرفی برای گفتن ندارد، و هیچ‌ جایی برای رفتن، و طبعاً با دیده شدن یا شنیده شدنِ صدایش نیز هیچ‌چیز به‌دست نخواهد آورد... ☆مالون_میمیرد #ساموئل_بکت
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا