خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: فرزاد_فرخ

1. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...خزانم به تو علاقه ام یه لحظه کم نشد خیال تو یه ثانیه ام جدا ازم نشد به جان سپردمت، تو جان من شدی که عقل من، حریف قلب عاشقم نشد دیوانه جان، با من بمان ابرم و گرفته بی تو آسمانم قایقم، غمت شکسته بادبانم دیوانه جان، با من بمان بی تو همدم خزانم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ منبع: .musixmatch
  2. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...در دستت هست هر جا که بری جایت در قلبم هست دیوانه دلم بعد تو پایان گیرد عاشقم باش!...! آن نگاهت مرا تا خدا میکشد گر نباشی شوم عاشقی دل شکسته طعم عشقت هنوز در دلم مانده است آن دلی که به هیچکس دل نبسته!...! آن نگاهت مرا تا خدا میکشد گر نباشی شوم عاشقی دل شکسته #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  3. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...که هرکاری کنی باز تورو ادامه میدم عشق یعنی حتی وقتی باهام دشمنی عزیزی تنها تو میتونی تا ابد منو به هم بریزی شوخی نیست اینکه غیر تو حواسم از همه پرته عشق یعنی دلمو مومیایی میکنم عزیزم تا دردت بمونه تا ابد توی قلب مریضم شوخی نیست اگه به حد مرگ عاشق بشی شرطه #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  4. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...که من با تو پر از شوقم با هر نفست چاله خندت به این دل نشستی تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  5. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...دست آوردنت میزنم من به هر دری هر دری واسه به دست آوردنت میزنم من به هر دری میزنم من به هر دری میزنم من به هر دری وای چقدر تو دلبری از همه تو سر تری واسه به دست آوردنت میزنم من به هر دری وای چقدر تو دلبری از همه تو سر تری واسه به دست آوردنت میزنم من به هر دری #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  6. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...باش درون چشمم هاله عشق پیداست لحظه های بی تو زندگی بی معناست زندگی بی معناست هرگز هرگز هرگز که از تو دست بردارم من قلبم وابسته شد به ان چشمانت وای دنیا دنیا دوستت دارم هرگز هرگز هرگز که از تو دست بردارم من قلبم وابسته شد به ان چشمانت وای دنیا دنیا دوستت دارم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  7. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...که خسته شد که بعد تو قلب من به روی هر که بسته شد به دست سرد تو قسم که من هنوز همان کسم که آرزو کنم یه روز به تو رسم به عهدی که شکسته شد به جانی که خسته شد که بعد تو قلب من به روی هر که بسته شد به دست سرد تو قسم که من هنوز همان کسم که آرزو کنم یه روز به تو رسم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  8. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...خیالی فراموش کن حرف منو گوش کن بخند بیا مغزتو خاموش کن به من فکر کن پیچ دلو سفت کن قلبمو ببر نوازش کن تو نازش کن تو نازش کن تو نازش کن موزیک روشن هوا عالی یه حس بی خیالی یه تصویر از این عشق خیالی موزیک روشن هوا عالی یه حس بی خیالی یه تصویر از این عشق خیالی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  9. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...سرگذشت قلب من دچار عشق نبود اهل عاشقی نبود تو آمدی شدی تمام من جای امن بودنم یه کنج قلب توست حس خوب چشم توست عشق پاک ناتمام من باور کن همه حرفامو محکم بگیر دستامو جایی نرو بمان تو با من باش باور کن همه حرفامو محکم بگیر دستامو جایی نرو بمان تو با من باش #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  10. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...لحظه خاموش کنم آنقدر دیوانه وار دور تو میچرخیدم تازه فهمیدم چقدر بیهوده میجنگیدم بیهوده میجنگیدم بیهوده میجنگیدم من غرورم را شکستم تا من و تو ما شویم از خودم هر بار گذشتم تا ز هم شیدا شویم من هنوزم میپرستم چشم زیبای تو را عشق تو بر من جفا کرد بی وفا با من چرا #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  11. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...تویی دستم رو بگیر و بخند جهان من تویی عاشق تر از این بشویم ای جان با من تو بمان و بدان که جان من تویی دستم رو بگیر و بخند جهان من تویی عاشق تر از این بشویم ای جان با من تو بمان و بدان که جان من تویی دستم رو بگیر و بخند جهان من تویی عاشق تر از این بشویم ای جا #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  12. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...درگیرت من دچارم به تو و معجزه چشمانت به همان خاطره ی لمس تب دستانت به همین شعری که از چشم تو من آموختم آه در بازی عشق مثل شمعی سوختم من دچارم به تو و معجزه چشمانت به همان خاطره ی لمس تب دستانت به همین شعری که از چشم تو من آموختم آه در بازی عشق مثل شمعی سوختم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  13. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...ترس دوریتو از من جدا کن نم نم باران یه دل آرام این قلب من با تو میشود آرام موهاتو وا کن منو صدا کن این ترس دوریتو از من جدا کن دست مرا تو بگیر و به من قول بده دیوانه و مجنون توام به همه پز بده من تورو خواهم هر طور به هر حالتی به من عاشق سرمست گل قرمز بده #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  14. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...تکیه کن بر شانه هایم عاشقت میمانم و شعر نو میخوانم عشق تو در قلب من پایان ندارد ای همه آرامشم ای تو تنها خواهشم بی تو قلب عاشقم سامان ندارد عاشقت میمانم و شعر نو میخوانم عشق تو در قلب من پایان ندارد ای همه آرامشم ای تو تنها خواهشم بی تو قلب عاشقم سامان ندارد #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  15. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...رفت و حالا این زمستونم بی تو میگذره نه نمیتونم نمیتونم از وقتی که تنهام همش به تو فکر میکنم بعد تو باید برم یه جایی گم بشم دیوونه برگرد هنوز من عاشق توئم از وقتی که تنهام همش به تو فکر میکنم بعد تو باید برم یه جایی گم بشم دیوونه برگرد هنوز من عاشق توئم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  16. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...آشتی باشه تو بردی همون شد که خواستی ساده گرفتی منو به بازی کردی واسه من تو صحنه سازی جا مونده اینجا یه قلب تنها بازم دوباره به هوای تو میرم به دریا بابا دست خوش عجب گل کاشتی منو خوب سر دوراهی گذاشتی یه روز قهر بودی فرداش آشتی باشه تو بردی همون شد که خواستی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  17. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...زیبای جانی ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من چشم آهوی من ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من چشم آهوی من #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  18. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...من نشون بده، دنیا با اون قشنگیاشو تو قلبم لونه کردی، آخ منو دیوونه کردی با اون چشمای رنگی، قلبمو نشونه کردی قلبِ منو عادت بده، عاشق شدنو یادم بده تو به من نشون بده، دنیا با اون قشنگیاشو تو قلبم لونه کردی، آخ منو دیوونه کردی با اون چشمای رنگی، قلبمو نشونه کردی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  19. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...بی تو دل می گیره، رو تو حساسم تو چقد نازی دل منو می سازی آخه تو چه وسواسی روی احساسم تو نگات شیرینه به دلم می شینه بی تو دل می گیره، رو تو حساسم نفسم به نفست بنده عشقم دلو از جا می کنه با خنده عشقم دل من با دل تو وابستگی داره جون من به یه نگاه تو بستگی داره #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  20. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...مدارا دلبر خوش مهارت دلم را به غارت بردی ای عشق شدی چلچراغ این عمارت دلم مبتلایت شد و با نیم نگاهت قلب ما را چه شیرین کشیدی به اسارت دلبر خوش مهارت دلم را به غارت بردی ای عشق شدی چلچراغ این عمارت دلم مبتلایت شد و با نیم نگاهت قلب ما را چه شیرین کشیدی به اسارت #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا