خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: كريستين_بوبن

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...حتى در زمانى كه مى ديدمت ، برايت دلتنگ مى شدم... خانه ى ذهن من ، خانه ى دل من ، قفل شده بود و تو اين قفل هارا شكستى و هوا به درون پاشيد.. هواى سرد و نيز هواى گرم و آتشين و تمام روشنى ها.. و اين گوهريست كه تو براى من يادگار گذاشتى، گوهرى كه هميشه جاودان است! ☆ فراتر از بودن #كريستين_بوبن
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وجود بیکرانه‌ی خدا تنها در زمزمه‌های کودکان متجلی می‌شود؛ خدا آن چیزی است که کودکان می‌دانند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، نه بزرگسالان ... ☆رفیق اعلى #كريستين_بوبن
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...حتى در زمانى كه مى ديدمت ، برايت دلتنگ مى شدم... خانه ى ذهن من ، خانه ى دل من ، قفل شده بود و تو اين قفل هارا شكستى و هوا به درون پاشيد.. هواى سرد و نيز هواى گرم و آتشين و تمام روشنى ها.. و اين گوهريست كه تو براى من يادگار گذاشتى، گوهرى كه هميشه جاودان است! ☆ فراتر از بودن #كريستين_بوبن
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آن زمانى كه صرف مطالعه می‌شود، زمان محسوب نمی‌شود! من با گذشتن از صفحه‌اى به صفحه‌اى ديگر، از مرزها می‌گذرم و به كلبه‌هاى افسانه‌اى وارد می‌شوم ! ☆ ديوانه وار #كريستين_بوبن
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آن زمانى كه صرف مطالعه می‌شود، زمان محسوب نمی‌شود! من با گذشتن از صفحه‌اى به صفحه‌اى ديگر، از مرزها می‌گذرم و به كلبه‌هاى افسانه‌اى وارد می‌شوم! ☆ ديوانه وار #كريستين_بوبن
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وجود بیکرانه‌ی خدا تنها در زمزمه‌های کودکان متجلی می‌شود؛ خدا آن چیزی است که کودکان می‌دانند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، نه بزرگسالان ... ☆ رفیق اعلى #كريستين_بوبن
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...مى گويند مى كشند. ولى شگفت آور ترين شگفتی ها برخورد اين جا و آنجا با آدم هايى است كه بلدند، مثل كتابها ساكت بمانند... آدم از نشست و برخاست با اين افراد خسته نمى شود؛ چنان خودمانى اند كه انگار آدم با خودش تنهاست: رها، آرام و دستخوش سكوتى كه حقيقت همه چيز است. ☆ايزابل بروژ #كريستين_بوبن
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بعضي آدم ها اينطورند . خوشبختي را به شما هديه مي دهند و اين هديه بدتر از هرنوع دزدي است ! آنچه را كه او با رفتن از پيش شما .. از شما مي دزدد .. چيزي بسيار فراتر از وجود خودش است ... #كريستين_بوبن ☆ايزابل_بروژ
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بعضي آدم ها اينطورند . خوشبختي را به شما هديه مي دهند و اين هديه بدتر از هرنوع دزدي است ! آنچه را كه او با رفتن از پيش شما .. از شما مي دزدد .. چيزي بسيار فراتر از وجود خودش است ... #كريستين_بوبن ☆ايزابل_بروژ
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا