خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: بزرگ_علوی

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

گیله مرد : آدمها را به میزان درکشان بسنج نه به اندازه مدرکشان؛ چرا که فاصله ی زیادی از مدرک تا درک وجود دارد. مدرکی که درک بالاتری به ارمغان نیاورد ، کاغذ پاره ای بیشتر نیست. مهمترین نشانه ی درک بالاتر تواضع بیشتر است. ☆ گیله مرد #بزرگ_علوی
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

میزان اهمیت ما به شکم و مغزهامون از مقایسه تعداد کتابسراها و کبابسراهای شهرمون مشخص میشه. افسوسِ قضیه در اینه که بیشترین جایی که ما به مغز اهمیت می دیم تو کله پاچه فروشیه اونم نه برای فکر کردن، بلکه برای خوردن! ☆ گیله مرد #بزرگ_علوی
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هیچ وقت کاری را که دیگران می‌توانند برای تو انجام بدهند، خودت دنبال نکن؛ کارهای بزرگتری هست که از دست ما برمی آید! ☆چشمهایش #بزرگ_علوی
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

نمی توانی هنرمند بشوی. کسی که در عمرش گرسنگی نکشیده، کسی که از سرما نلرزیده، کسی که شب تا سحر بی خواب نمانده، چگونه ممکن است از سیری، از گرما، از پرتو آفتاب لـ*ـذت ببرد. ☆ چشم هایش #بزرگ_علوی
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و همه چیزم را فدای او می‌کردم. اقلا آرزو داشتم آنچه را که برای شخصیت من نایافتنی است، بتوانم در یک پرده‌ی نقاشی بیان کنم. این آن مصیبتی است که گفتنش در چند کلمه سهل و روان است. با یک جمله تمام می‌شود. اما انسان عمری آن را می‌چشد و این درد هر روز به صورت تازه‌ای در می‌آید. ☆چشمهایش #بزرگ_علوی
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

با مدرک، با پول، با شوهر، با این چیزها؛ آدم خوشبخت نمی‌شود! باید درد زندگی را تحمل کرد تا از دور خوشبختی به آدم چشمک بزند ☆چشم_هایش #بزرگ_علوی
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ نمی توانی هنرمند بشوی. کسی که در عمرش گرسنگی نکشیده، کسی که از سرما نلرزیده، کسی که شب تا سحر بی خواب نمانده، چگونه ممکن است از سیری، از گرما، از پرتو آفتاب لـ*ـذت ببرد. ☆چشم_هایش #بزرگ_علوی
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و همه چیزم را فدای او می‌کردم. اقلا آرزو داشتم آنچه را که برای شخصیت من نایافتنی است، بتوانم در یک پرده‌ی نقاشی بیان کنم. این آن مصیبتی است که گفتنش در چند کلمه سهل و روان است. با یک جمله تمام می‌شود. اما انسان عمری آن را می‌چشد و این درد هر روز به صورت تازه‌ای در می‌آید. ☆چشمهایش #بزرگ_علوی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا