خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: زویا_پیرزاد

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر کسانی در سیاره های دیگر زندگی می کردند و به زمین می آمدند، پول را وسیله ای جادویی می یافتند. انسان ها سکه و اسکناس دارند و می توانند با آن هر چه می خواهند به دست آورند. #زویا_پیرزاد ☆یک_روز_مانده_به_عید_پاک
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بعد از ۴ سال هنوز باید حواسم را جمع کنم. گاهی که حواسم پرتِ سکوت خانه می‌شود یا نگاهم به عکسی می افتد و فکرم پی خاطره یی می‌رود، دست‌هایم به عادت بیست و چند ساله، دو فنجان قهوه درست می‌کنند. خالی کردن فنجان دوم توی ظرفشویی عذاب است. #زویا_پیرزاد ☆ سه کتاب
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آدم‌ها آن‌قدر زود عوض می‌شوند که تو فرصت نمی‌کنی به ساعتت نگاه بیندازی و ببینی چند دقیقه بین دوستی‌ها و دشمنی‌ها فاصله افتاده است. ☆چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم #زویا_پیرزاد
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...مهم تری باید بکنم. بعد فکر کردم باید با زنی در مسایل مثلا خیلی مهم تفاهم داشته باشم. دیر فهمیدم که تفاهمی مهم تر از این نیست که مثلا دیوار را چه رنگی کنیم و اسباب خانه را چه جوری بچینیم و تابلوها را کجا بکوبیم و شام و ناهار چی درست کنیم و سر همه این ها با هم بخندیم! ☆عادت می‌کنیم #زویا_پیرزاد
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هیچ‌وقت سر درنیاوردم زن‌ها چطور در آنِ واحد به ده تا چیز فکر می‌کنند و بیست تا کار با هم می‌کنند ...! ☆ عادت می‌کنیم #زویا_پیرزاد
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

◾️نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هرکی هرچی گفت، بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدمها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند. می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدمها، بی فایده است… ☆چراغ ها را من خاموش می کنم #زویا_پیرزاد
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

مادر برای این که با آلیس باشد آمد آبادان یا برای این که نزدیک من باشد؟ تا حالا چه کسی کاری را فقط برای من کرده؟ خودم در سی و هشت سالگی چه کاری را فقط برای خودم کرده ام؟ ☆چراغ_ها_را_من_خاموش_میکنم #زویا_پیرزاد
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هرکی هرچی گفت، بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدمها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند. می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدمها، بی فایده است… ☆چراغ ها را من خاموش می کنم #زویا_پیرزاد
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا