خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: پارت.2

1. Apollo

در حال تایپ رمان ایتان می‌نوازد | Apollo کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت.2 به چشم های پسر خیره شد. - خب، چی میخوای بدونی؟ پسر با عجله دفترچه ی آبی رنگش را از کیفش بیرون آورد و روان نویسی که همواره پشت گوشش می گذاشت به دست گرفت. با هیجانی که دیگر نمی توانست کنترلش کند، گفت: - از اول. میخوام همه چیز رو مو به مو با جزئیات بهم بگین. اینکه چطور با هم آشنا شدید؟...
  2. *AsAl*

در حال تایپ رمان احتضار | *AsAl* کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت.2 - بله. هیچ صدایی شنیده نشد، اخم ریزی کردم و دوباره گفتم: - بله. با نشنیدن صدایی، پوفی کرده و آیفون رو گذاشتم. اَه بر مردم آزار لعنت، معلوم نیست مشکلشون چیه؟ بی‌خیال شونه‌ای بالا انداختم و برای تعویض لباس به اتاق خوابم رفتم، اتاق خوابی با وسایل کم، آخه هر چی وسایل داشتم به خونه‌ی جدیدم...
  3. reyhaneZ

در حال تایپ رمان آفاق مکافات | reyhaneZ کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت_2 با حلقه اشکی که تو چشمام نشسته بود باحرص و ناراحتی به رفتنش خیره شده بودم که یدفعه وایساد و دستشو گرفت به سرش و بی هوا افتاد رو زمین؛ جا خورده و ترسیده نگاهش کردم و با گیجی سرجام قفل شده بودم توان بلند شدن رو نداشتم و کاملا دست و پامو گم کرده بودم و نمی‌دونستم چیکار باید انجام بدم. انگار...
  4. فاطمه میرحسینی

در حال تایپ رمان بیچی هد | فاطمه میرحسینی کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت.2 - خوب حالا اینارو بیخیال برناممون واسه شب چیه؟ شنیدم بچه های دانشگاه بعضیا واسه اتمام فوق لیسانس بعضیام واسه دکتراشون جشن گرفتن نظرتون چیه که بریم ؟ یک دفعه یاد سخن های کسل کننده استاد افتادم - اگه مثل این اردوی انرژیشون بی مزه باشه من نمیام. ارژان با شیطنت و خنده گفت: - جشن بچه های...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا