خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: پارت_20

1. *ELNAZ*

در حال تایپ رمان نبض سرنوشت | *ELNAZ* کاربر انجمن رمان ۹۸

#نبض_سرنوشت #پارت_20 با ذوق می‌گه: -باشه؛ پس، بهار حواست باشه سوتی ندی‌ها! سوار ماشین می‌شم و نگاهی به ماهان می‌ندازم. دلم می‌خواست ساعت‌ها بشینم و نگاهش کنم. چقدر محتاج آ*غو*شش. محتاج حرف زدن‌هاش. آروم کردن‌هاش؛ اما... نگام رو ازش می‌گیرم و با سوار شدن آیلین حرکت می‌کنم. -باورم نمی‌شه بدون...
  2. morvarid_99

در حال تایپ رمان رویای قاصدک | morvarid_99 کاربر انجمن رمان ٩٨

#پارت_20 #رویای_قاصدک سریع بیرون میروم و سر راه یک بطری آب از بوفه میگیرم و سوار ماشین میشوم و خود را به قرارم می رسانم. ماشین را مقابل فضای سبزی پارک میکنم و بخاطر کولر روشن می گذارمش. تقه ای به شیشه میخورد که برمیگردم و سعید را میبینم قفل را میزنم و سوار میشود. سعید_ سلام استاد خوب هستین؟...
  3. *Fatemeh*

در حال تایپ رمان حافظه از دست رفته | *Fatemeh* کاربر انجمن رمان ٩٨

همون جور که سرم توی کتاب آشپزی بود؛ با اومدن صدای کوبیده شدن در به خودم میلرزم! به پذیرایی نگاه میکنم که میفهمم امیر رفته و آرشام تنها نشسته و سرش رو بین دست‌هاش گرفته. الهی دلم براش سوخت!. ناخودآگاه به سمتش رفتم تا یکم دلداریش بدم. کنارش روی کاناپه نشستم و زیر چشمی نگاهش کردم. با دیدن صورت...
  4. morvarid_99

در حال تایپ رمان رویای قاصدک | morvarid_99 کاربر انجمن رمان ٩٨

#پارت_20 #رویای_قاصدک چهره های درمانده شان را از نظر میگذرانم و خنده ام را قورت میدهم. _خب بچه ها برای امروز تا همینجا کافیه. فقط من موضوعات کنفرانس ها رو دادم دست نمایندتون حتما باهاش هماهنگ کنین و تا هفته ی بعد لیست اسامیتون بعلاوه تاریخ ارائه هاتون که کنارش ذکر شده باشه بمن تحویل بدین. برای...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا