خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است. هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: دافنه_دوموریه

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

خوشبختی چیزی نیست که بخواهی آن را به تملک خود درآوری خوشبختی کیفیتِ تفکر است حالت روحی ست خوشبختی وابسته به جهان درون توست ... #دافنه_دوموریه
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تجملات هیچ‌وقت جاذبه‌ای برایم نداشت؛ چیزهای ساده را دوست دارم، کتاب‌ها را، تنهایی را، یا بودن با کسی که من را می‌فهمد ... #دافنه_دوموریه
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

من معتقدم که زن و شوهر، پس از آنکه حادثه دردناکی برایشان پیش آمد و هر دو در آن مصیبت مشترک شریک شدند، بعدا همدیگر را بیشتر دوست خواهند داشت. ☆ ربه کا #دافنه_دوموریه
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

من تا پایان عمرم، به این می‌اندیشیدم: زنی که عشق را می‌پذیرد تا چه اندازه بی‌دفاع می‌گردد ... ☆ دختر عموی من راشل #دافنه_دوموریه
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

‏خوشبختی چیزی نیست که بخواهی آن را به تملک خود درآوری، ‏خوشبختی کیفیت تفکرست، ‏حالت روحی‌ست ‏خوشبختی، ‏وابسته به جهان درون توست ... #دافنه_دوموریه
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ای کاش دانشمندان و مخترعین می‌توانستند دستگاهی بسازند که خاطرات شیرین زندگانی انسان را عینا به همان صورت خود ضبط کند، مثل بوی عطر که هر وقت انسان آرزو کرد بردارد و ببوید. ☆ربه کا #دافنه_دوموریه
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

من تا پایان عمرم، به این می‌اندیشیدم: زنی که عشق را می‌پذیرد تا چه اندازه بی‌دفاع می‌گردد ! ☆ دختر عموی من راشل #دافنه_دوموریه
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا