خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: ژان_ژاک_روسو

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقتی با قلب پاک با شما معامله کنند سایر مشکلات زندگی هر چه طولانی باشد قابل تحمل است و انسان نارحتی جسمی را در برابر آرامش روح بزودی از یاد خواهد برد. ☆ تفکرات تنهایی #ژان_ژاک_روسو
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

در جوانی چون فکر می‌کردم آدم‌هایی را که در کتاب‌ها شناخته‌ام در دنیا پیدا می‌کنم، همیشه به دنبالِ چیزی می‌گشتم که وجود نداشت! ☆جدال فیلسوفان #ژان_ژاک_روسو
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقتی با قلب پاک با شما معامله کنند سایر مشکلات زندگی هر چه طولانی باشد قابل تحمل است و انسان ناراحتی جسمی را در برابر آرامش روح بزودی از یاد خواهد برد. ☆ تفکرات تنهایی #ژان_ژاک_روسو
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ما نمی دانیم که خوشبختی و بدبختی فی نفسه چیست، ولی می دانیم عدم تناسب بین آرزوها و توانایی برآوردن آن است که سبب بیچارگی می شود. اگر انسان می خواهد خوشبخت باشد باید زندگانی را در خویشتن متمرکز سازد و اراده و آرزوی خود را در حدود توانایی خویش به کار ببرد. ☆ امیل #ژان_ژاک_روسو
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

پولی که در اختیار داریم وسیله‌ای برای آزاد بودن است، پولی که به دنبالش هستیم وسیله‌ای برای بردگی ... ☆ اعترافات #ژان_ژاک_روسو
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و به خود اجازه می دهم که بپندارم در آفرینش با هیچ یک از دیگر آدمیان نیز همانندی ندارم. اگر از آنان برتر نیستم، دست کم با آنان تفاوت دارم. خوب یا بد بودن کار طبیعت در شکستن قالبی که گِل مرا در آن سرشته امری است که تنها پس از خواندن نوشته من می توان درباره اش داوری کرد. #ژان_ژاک_روسو...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا