خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: کازوئو_ایشی_گورو

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آدم ها خیلی با هم فرق ندارند؛ کارمند بانک، موزیسین و ... آخرش خواسته های ما از زندگی یکسان است ... ☆شبانه_ها #کازوئو_ایشی_گورو
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ولی فایده‌اش چیست که انسان هی از خودش بپرسد که اگر فلان لحظه یا بهمان لحظه جور دیگری برگزار ‌شده بود، کار به کجا می کشید؟ ☆ بازمانده روز #کازوئو_ایشی_گورو
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آدم ها خیلی با هم فرق ندارند؛ کارمند بانک، موزیسین و ... آخرش خواسته های ما از زندگی یکسان است ... ☆ شبانه ها #کازوئو_ایشی_گورو
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقتی جنگ تمام شد، ادامه ی تنفر از دشمن کار قشنگی نیست. وقتی پشت طرف به خاک آمد، دیگر لگد زدن به او معنی ندارد ... ☆ بازمانده روز #کازوئو_ایشی_گورو
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

شاید این که گفت تو نباید این قدر به پشت سرت نگاه کنی، درست گفت؛ باید طرز نگاه مثبت تری اتخاذ کنم و سعی کنم بازمانده روز را دریابم. چه حاصلی دارد که مدام به پشت سرمان نگاه کنیم و خودمان را سرزنش کنیم که چرا زندگی مان آن طور که می خواسته ایم از آب در نیامده؟...! ☆ بازمانده روز #کازوئو_ایشی_گورو
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تو کار روزت را انجام داده‌ای. حالا پاهات را بگذار بالا و خوش باش. من اینجوری می‌بینم. از هرکس میخواهی بپرس. بهترین قسمت روز، شب است ... ☆ بازمانده روز #کازوئو_ایشی_گورو
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ولی فایده‌اش چیست که انسان هی از خودش بپرسد که اگر فلان لحظه یا بهمان لحظه جور دیگری برگزار ‌شده بود، کار به کجا می کشید؟ ☆بازمانده روز #کازوئو_ایشی_گورو
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...رابـ*ـطه‌ای وجود داشته باشد که منی دیگر را از منِ من، بیرون بکشد، منی که همیشه دست و پا می‌زند تا زندگی را از زاویه‌ی واقعی بنگرد و نه زاویه‌ی عامیانه، قطعا رابـ*ـطه‌ایست که برای هر دو نفر سودِ کامل در پی دارد. چنین رابـ*ـطه‌ای در تمامِ طولِ عمرش، باعثِ حرکتِ رو به جلو ست. ☆شبانه‌ها #کازوئو_ایشی_گورو
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا