خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: اورهان_پاموک

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...که میشه دنیا را با همه‌ی حقیقتش جدی نگرفت. میشه غرق خیالات شد و به پس و پیش دنیا هیچ اهمیتی نداد. حتی میشه به خیالات رنگ واقعیت داد و با اون‌ها زندگی کرد. برای همین از خیلی وقت پیش دیگه هیچی رو جدی نمی‌گیرم که اینجوری نه ترسی از آینده داری نه حسرتی برای گذشته. ☆نام_من_سرخ #اورهان_پاموک
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

سبب اصلی تنهایی‌ام این است که نمی‌دانم جزئی از کدام داستان خواهم بود. گویا می‌بایست جزئی از داستانی می‌شدم، اما مثل برگی از آن جدا افتادم ... ☆ من یک درختم #اورهان_پاموک
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

من برای این که حال خوش داشته باشم باید دوز روزانه‌ی ادبیات را مصرف کنم. در این مورد هیچ فرقی با بیماری که هر روز باید یک قاشق دارو مصرف کند ندارم. ☆رنگ های دیگر #اورهان_پاموک
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...زمزمه کردم: اين اواخر بعضى شب ها بى خواب مى شم. با مهربانى زمزمه کرد: مى گذره. هنوز جوونى. هنوز خيلى زوده که به خاطر غصه هات بى خواب بشى. نترس. اما وقتى به سن من برسى چيزهايى تو زندگيته که به خاطرش شب ها تا صبح بى خواب مى مونى. فقط سعى کن کارى نکنى که پشيمون بشى. ☆ موزه معصوميت...
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

در جوانی از نظر پدرم بزرگترین خوشبختی، ازدواج کردن با دختری بوده که روزی با هدفی مشترک و با هیجان همراه هم کتاب می خوانده اند. این را وقتی با مادرم درباره ی خوشبختی کس دیگری حرف می زدند به مادرم گفته بود ... ☆ زنی با موهای قرمز #اورهان_پاموک
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

به بیمارستان رفتم. یک ماه در صف های بیمارستان منتظر ماندم. بعد دکتر گفت که باید بارکشی را کنار بگذارم ؛ البته برای پول در آوردن٬ به جای بارکشی٬ دکتر را کنار گذاشتم! ☆ چیز غریبی در سرم #اورهان_پاموک
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بدون تقلید هیچ کسی قادر به یادگیری هیچ چیزی نخواهد بود، فقط چیزی که این وسط خیلی مهم است ادا درنیاوردن است ... ☆ کتاب سیاه #اورهان_پاموک
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا