خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: هاینریش_بل

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقتی به خاطره‌ای در ذهن دیگری بدل میشوی، وقتی دیگری به خاطره‌ای در ذهن تو بدل می‌شود، آیا به مرزهای عشق نزدیک نشده‌ایم؟ آیا عشق، ناتوانیِ ما در فراموش کردن خاطره‌ای دور نیست؟ ☆ و حتی یک کلمه هم نگفت #هاینریش_بل
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

خیلی از مردم وقتی ببینند چیزی دارند که مورد علاقه فرد دیگری است، آن چیز ناگهان برایشان عزیز می‌شود! چیزی که یک لحظه دیگر ممکن است آن را دور بیندازند برایشان مهم و قیمتی می‌شود. زیرا یک نفر دیگر مشتاق داشتن آن است و مي‌خواهد از آن استفاده کند..! ☆قطار به موقع رسید #هاینریش_بل
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...دست‌های مردان فقط به درد دست دادن، کتک زدن، طبیعتاً تیراندازی و چکاندن ماشه ی تفنگ و امضاء می‌خورند. اما به دستان زنان در مقایسه با دست‌های مردان به گونه‌ای دیگر باید نگاه کرد: چه موقعی که کره روی نان می‌مالند و چه موقعی که موها را از پیشانی کنار می‌زنند. ☆ عقاید یک دلقک #هاینریش_بل
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

این اشتباهِ خودِ ما بود که درباره ی این لحظه با دیگران صحبت کردیم و قصد داشتیم آن را به عنوان لحظه ای به یاد ماندنی به ثبت برسانیم؛ می توانستیم خودمان از این واقعیتی که اتفاق افتاده بود، لـ*ـذت ببریم ! ☆ عقاید یک دلقک #هاینریش_بل
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

این واقعیت که منتقدان خود قابل انتقاد هستند چیز زیاد بدی نیست، عیب آن است که آنها به برنامه‌ی خود به دید انتقادی نگاه نمی کنند و خود را عاری از نقص و اشکال می بینند، و این خیلی ناخوشایند است ... ☆ عقاید یک دلقک #هاینریش_بل
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

حتی اگر عشق خریدنی هم بود، باز هم نمی‌توانستم آن‌ را به دست بیاورم٬ چون پول نداشتم! ☆عقاید یک دلقک #هاینریش_بل
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمی‌کنم. این قدرت را دارم که به چیزی که نمی‌توانم درک کنم احترام بگذارم. ☆ عقاید یک دلقک #هاینریش_بل
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

این اشتباهِ خودِ ما بود که درباره ی این لحظه با دیگران صحبت کردیم و قصد داشتیم آن را به عنوان لحظه ای به یاد ماندنی به ثبت برسانیم؛ می توانستیم خودمان از این واقعیتی که اتفاق افتاده بود، لـ*ـذت ببریم! ☆عقاید یک دلقک #هاینریش_بل
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

همه چیز می‌تواند مرا خوشحال کند؛ اما، هیچ چیز نمی‌تواند غم مرا ببرد! ☆و حتی یک کلمه هم نگفت #هاینریش_بل
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا