خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: بهومیل_هرابال

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر زمان منتظر ما می‌ایستاد تا ما به بلوغ برسیم، قطعا زندگی با نقص‌های کمتری را تجربه می‌کردیم. نمی‌دانم زندگی بدون واژه‌ی «افسوس» چه شکلی خواهد بود! شیرین‌تر است یا مزه‌ی یکنواختی دارد!؟ ☆تنهایی_پرهیاهو #بهومیل_هرابال
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر زمان منتظر ما می‌ایستاد تا ما به بلوغ برسیم، قطعا زندگی با نقص‌های کمتری را تجربه می‌کردیم. نمی‌دانم زندگی بدون واژه‌ی «افسوس» چه شکلی خواهد بود! شیرین‌تر است یا مزه‌ی یکنواختی دارد!؟ ☆ تنهایی پر هیاهو #بهومیل_هرابال
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

کتاب را به سـ*ـینه فشردم؛ و کتاب با تمام سردی جلدش مرا گرم کرد ... ☆ تنهایی پرهیاهو #بهومیل_هرابال
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

کیف دستی ام پر است از کتاب هایی که انتظار دارم بر من درباره ی خودم رازهایی را بگشایند که نمی دانم. ☆ تنهایی پرهیاهو #بهومیل_هرابال
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن داشته باشند ترکتان نخواهند کرد، آنها یک دلیل برای ماندن خواهند یافت ! ☆تنهایی پرهیاهو #بهومیل_هرابال
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...که در جهان جای هراس دارد، وضعیت متحجر است، وضع بی‌تحرک مرگ، و تنها چیزی که ارزش شادمانی دارد وضعی است که در آن نه‌تنها فرد، که کل جامعه، در حال مبارزه‌ای مدام، برای توجیه خویش است. مبارزه‌ای که به وساطت آن جامعه بتواند جوان شود و به اشکال زندگی جدیدی دست یابد. ☆تنهایی پرهیاهو #بهومیل_هرابال
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

با هگل در این عقیده همراهم که انسان شریف، هرگز به اندازه کافی شریف نیست و هیچ تبهکاری هم تمام و کمال تبهکار نیست ... ☆ تنهایی پرهیاهو #بهومیل_هرابال
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا