خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: رومن_رولان

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

"راستی و یک‌رویی" موهبتی است که به اندازه‌ی هوش و زیبایی نادر است و بی‌انصافی است که انسان آن را از همه کس طلب کند. ☆ژان_کریستف #رومن_رولان
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

جرأت کنید راست و حقیقی باشید. جرأت کنید زشت باشید! اگر موسیقی بد را دوست دارید، رک و راست بگویید. خود را همان که هستید نشان بدهید. این بزک تهوع انگیز دوروئی و دو پهلویی را از چهره روح خود بزدایید، با آب فراوان بشوئید! ☆ ژان کریستف #رومن_رولان
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بعضی‌ها هستند؛ که انسان دوستشان ندارد! به این علت که می‌ترسد، دل بسته‌شان شود … ☆ جان شیفته #رومن_رولان
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

راستی و یک‌رویی موهبتی است که به اندازه ی هوش و زیبایی نادر است و بی‌انصافی است که انسان آن را از همه کس طلب کند. ☆ ژان کریستف #رومن_رولان
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

زندگی همچو طولانی نیست، تنها یک بار هم هست. من حق دارم؛ من وظیفه دارم که آن را به هدر ندهم و سرسری از آن نگذرم ... ☆ جان شیفته #رومن_رولان
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...به انتظار آرامش ضربان قلب خود نفسی برآورد. بزرگترین شادی را در آن بیابد که خود را به اختیار او گذارد، احساس کند که رازدارش اوست، اختیاردارش اوست. زیبایی‌های جهان را با حواس او در آ*غو*ش کشد، با قلب او از زندگی کام گیرد، حتی با او رنج ببرد... آه رنج کشیدن با دوست، شادیست! ☆ژان_کریستف...
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

امیدوار باش! تا وقتی چشمی هست که با تو اشک می ریزد، می توان رنج زندگی را تحمل کرد ... ☆ ژان کریستف #رومن_رولان
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...می‌دانم نیاز به جستجو دارم، باید خود را بجویم. باد به گلو نمی‌اندازم ولی هر چه هست می‌دانم که هستم و برای خودم یک زندگی دارم، زندگی ناچیزی دارم. زندگی همچو طولانی نیست، تنها یک بار هم هست. من حق دارم؛ من وظیفه دارم که آن را به هدر ندهم و سرسری از آن نگذرم ... ☆ جان شیفته #رومن_رولان
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

مانع جریان یافتن نوشیدنی نمی توان شد. سر راهش سنگ که بگذاری، باز بهتر می جهد. ☆جان شيفته #رومن_رولان
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...از آن لـ*ـذت برد. باید به دیگران پیوست و در پیوند دادنشان به هم کوشید، زیرا هر چیز که در راستای پیوند دادنشان به هم باشد خوب است. برای سهیم کردن دیگران در شادی خود باید کوشید؛ با آگاهی کامل باید با همه طبیعت یکی شد. پس بیایید یکدیگر را در آ*غو*ش بگیریم، ای میلیون ها مردم! ☆سفر درونی #رومن_رولان
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

راستی و یک‌رویی، موهبتی است که به اندازه هوش و زیبایی نادر است و بی‌انصافی است که انسان آن را از همه کس طلب کند! ☆ ژان کریستف #رومن_رولان
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

دلیر باش! تا وقتی که حتّی فقط دو چشمِ وفادار با تو اشک می‌ریزند، زندگی، به رنج کشیدن می‌ارزد! ☆ژان کریستوف #رومن_رولان
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بدا به حال دل‌هایی که بیش از اندازه محفوظ بوده‌اند. ‏هنگامی که سودا راه به دل باز می‌کند، آنکه عفیف‌تر است، بی‌دفاع‌تر است. ☆جانِ شیفته ⁩ #رومن_رولان
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

رنج کشیدن از دست محبوب هرگز کسی را از دوست داشتن باز نداشته است. شخص با نیرویی دردناک‌تر حس می‌کند که ناگزیر از دوست داشتن است. ☆جانِ شیفته #رومن_رولان
  15. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هر نژادی، هر هنری، ریاکاری خاص خود را دارد. خوراک این جهان اندکی حقیقت و بسیاری دروغ است ! ☆ ژان كريستف #رومن_رولان
  16. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

حرف نزدن، دلهره ای بود و حرف زدن و درست فهمیده نشدن، دلهره ای دیگر ...! ☆ ژان کریستف #رومن_رولان
  17. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

به سلامتی سکوت که سرشار از ناگفته هاست! جرأت کنید حقیقی باشید! جرأت کنید زشت باشید! خود را همان که هستید نشان دهید! هرچه میخواهید، باشید، فقط خودتان باشید! انسان باشید‌...! ☆ ژان کریستف #رومن_رولان
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا