خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است. هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Cinder

سرپرست بازنشسته فرهنگ و ادب
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,215
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
مریم منظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به سوالی که رئیس جدید فدراسیون بعد از مراسم معارفه از او پرسیده است، اظهار داشت: در دیدار و گفت‌وگوی مختصری که با علیرضا دبیر داشتیم، او از من در خصوص تعداد کشتی‌گیران پرسید که به او گفتم بیش از هزار کشتی‌گیر خانم در سطح کشور داریم که فعال هستند و او خیلی تعجب کرد و گفت: «آفرین، این همه کشتی‌گیر خانم داریم.» قرار بود امروز جلسه‌ای با هم در خصوص کشتی بانوان داشته باشیم که خیلی سرشان شلوغ است و فکر می‌کنم در روزهای آینده این اتفاق بیافتد.

وی با تاکید بر اینکه دبیر نگاه مثبتی به کشتی بانوان دارد، تصریح کرد: رئیس فدراسیون در جلسه معارفه گفت که در مورد من این موضوع را مطرح کرده بودند که اگر به فدراسیون بیایم کشتی بانوان منحل می‌شود، درحالیکه اینطور نیست. ما همین موضوع را به فال نیک می‌گیریم. او وقتی این صحبت را مطرح می‌کند، یعنی اینکه دیدگاه مثبتی در مورد ادامه فعالیت کشتی بانوان دارد.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون کشتی ادامه داد: با این صحبت‌های علیرضا دبیر، خیال دختران راحت شده چون رئیس فدراسیون علنی و رسمی گفته‌ است که قصد منحل کردن کشتی بانوان را ندارد و قرار نیست همینجا کار قطع شود.

منظمی: دبیر از تعداد کشتی‌گیران خانم تعجب کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا