خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

^moon shadow^

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
17,969
زمان حضور
38 روز 17 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
آرش لباف متولد سوم اردیبهشت 1356 در تهران، خواننده است

فارغ التحصیل رشته راه و ساختمان می باشد، از نواختن پیانو به خوانندگی رسید و در ورزش های غواصی و بسکتبال مهارت خاصی دارد و می گوید عاشق تیم ملی فوتبال است

خانواده
آرش در تهران بدنیا آمده است، پدرش اصفهانی و مادرش اهل شیراز است، پدرش بزرگ اهل آذربایجان و تورک زبان می باشد و دو برادر بجز خود دارد.

مهاجرت از ایران
در 10 سالگی همزمان با جنگ ایرانی و عراق به همراه خانواده به شهر اوپسالا سوئد نزد دایی و مادر بزرگ خود مهاجرت کرد و بعد از 5 سال به شهر مالمو رفت و تا الان در آنجا زندگی می کند.

از معماری تا موسیقی
دبيرستان را در سوئد تمام کردم و سپس تحصيلات دانشگاهی خود را در ترکيبی از رشته راه و ساختمان و معماری به پايان رساندم اين رشته اصلا ارتباطی با رشته موسيقی نداشت.

"بعد از پايان تحصيلات، تمام فعاليتم را روی موسيقی متمرکز کردم."

عکس های آرش خواننده و سردار آزمون

کلاس موسیقی
اوايل چند سال کلاس پيانو می رفتم و موسيقی کلاسيک ياد می گرفتم
ولی بسيار دوست داشتم که موسيقی پاپ بياموزم. بنابراين در کنار تهيه کننده های سوئدی، آموختن کارهای استوديو را آغاز کردم و هنوز هم با آنها کار می کنم

شروع فعالیت + آلبوم
بعد از پایان تحصیلات شروع به نوشتن ترانه کرد، سپس در گروه کامروز کارتیو عضو شد و در کلوب‌ها شروع به خواندن کرد.
بعد از تلاش فراوان و پیشرفت بالاخره در سال 2004 اولین آلبوم خود را منتشر کرد، سومین آلبوم او بسیار پرفروش بود که موجب شهرت او را در اروپا و ایران شد.

عکس همسر آرش لباف و فرزندان

آرش لباف و همسرش + دوقلوها

در سال 2004 در جریان یک مسابقه تنیس با بهناز انصاری دختر ایران الاصل در سوئد آشنا شد و بعد از 7 سال نامزدی با یکدیگر ازدواج کردند.
بهناز 5 سال از آرش کوچگتر است این زوج دوقلوهایی به نام دنیا و دارین دارد که در سال ۲۰۱۲ متولد شدند، در آلبوم اولش اهنگی را هم برای بهناز خوانده است.

علایق + عشق فوتبال

به غواصی، بسکتبال، اسکیت، جمع آوری و کلکسیون کردن کلاه علاقه دارم
من به فوتبال بسيار علاقمنم و عاشق تيم ملی فوتبال ايران هستم و سعی می کنم همه بازی ها را نگاه کنم. چون هم فوتبال را خيلی دوست دارم و هم ايران را.

عکس های آرش خواننده

تجربه بازیگری
او همچنین بازیگری را نیز با حضور در فیلم فصل کرگدن بهمن قبادی تجربه کرده است وی در فصل کرگدن با بهروز وثوقی و مونیکا بلوچی همبازی است.

هندی نیستم !

يکی می گويد پدرم هندی است و يکی می گويد در هند بزرگ شده ام ولی حقيقت اين است که هندی نيستم و هيچ فاميل هندی هم ندارم، ولی مثل هندی ها کمی سياه سوخته هستم.

بیوگرافی آرش لباف | خواننده

آخرین ویرایش توسط مدیر:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا